Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. Marec , 2024, 21:17:20
Strán: 1 ... 3 4 [5] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Peavey vs Vox hlavy  (Prečítané 11476 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
kos99
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 295



« Odpoveď #60 kedy: 15. Máj , 2010, 17:39:31 »

no já bych aasi Peaey Valve kinga taky nekoupil a Vox na metal si neumím ani představit osobně bych se přikláněl k PV 5150 dá se pořídit někde kolem 23tis Kčeských a nebo jakékoliv poctivé hlavě a třeba už i dost jeté něco si přečti o vlasnostech lampáčů a jak se s lampami zachází a na co si dát pozor při koupi staršího kousku ale hlavně když koupiš starší kusek mužeš na tom jen a jen vydělat já osobně metal moc nehraju ale dám se ti za příklad ..koupil jsem 23tis Engl RB signature  kolega má za 22tis  Marshall 6100 ktomu smaožejmě bedny cca 10 tis jetiny se dají koupittakže cca 30tis kč na aparátek jkdyž budeš kupovat nového PV VKinga niž se o moc nedostaneš ale lepší zvuk to rozhodně nebude... přeju hodně štěstí já jsem vybíral sakra dlouhonež jsem našel aparát dle představ
Zaznamenané

EHS MKII+412ESH TV ,  AL STEVENS SUPERSTRAT,CORT  M200 +SKY PICKUPS,Fendr - strat - Vavruša,  DIGITECH RP7
cembo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 550



« Odpoveď #61 kedy: 15. Máj , 2010, 18:40:31 »

ziadnu konkretne, len my spomynali meno VOX, ale jak som kukal stranky, samy bluesaci, tak na Vox to moc nevidim...

... mozno mali na mysli tuto 100vku:



... to su simulacie. Pocul som to raz v obchode to skusal jeden chalanko, resp kombo verziu, za ten peniaz to neznelo spatne ...
Zaznamenané
tommy321
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 330



WWW
« Odpoveď #62 kedy: 19. Máj , 2010, 22:27:13 »

kurna, uz som bol na skoro rozhodnuty ze kupim toho valvekinga, na to kamos pise ze 90% valvekingov co v muzikeri predaju, sa im vrati, vraj sa nesmierne kazia, ja uz neviem  Pomoooc!

ked tak poradte nejaku stranku, bazar, kde by som sa mohol rozkukat po nejakej tej messe alebo lepsom peaveyovy jak ste tu radili?
Zaznamenané

(Gitary:Ibanez RGT42DX, California (Strat kopia),M.Parker Akustika),(Aparat: Peavey 6505, Randall RX412M, Randall RG15XM) ,(Nahravanie:Tascam US-122MKII, Rode M3, Cubase 5)
Gila
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 745



« Odpoveď #63 kedy: 19. Máj , 2010, 23:16:33 »

pripadne Bugera??
Zaznamenané

. . .
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #64 kedy: 19. Máj , 2010, 23:30:30 »

Jedno lepsie, ako druhe...  ha ha ha
Zaznamenané

Gila
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 745



« Odpoveď #65 kedy: 20. Máj , 2010, 01:05:53 »

ale vsak za tie peniaze podla mna....
aaaleebooo!!! :) marshall jcm900 slx -za tie peniaze tiez super amp...
Zaznamenané

. . .
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #66 kedy: 20. Máj , 2010, 04:37:09 »

Kup si valveking hra to dobre a je to zadara nevidim tam velky rozdiel s drahymi aparatmi mam to doma aj so JSX a hra to lepšie podla mna...
dobre hraju maršal valvestate všetky, da sa aj mgčko.. hlava albo kombo vox modeling  sa mi zda horši,Bugea je dobra,Randall su dobre Zdravíčko
« Posledná zmena: 20. Máj , 2010, 08:00:23 od joe » Zaznamenané

spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #67 kedy: 20. Máj , 2010, 05:56:43 »

kurna, uz som bol na skoro rozhodnuty ze kupim toho valvekinga, na to kamos pise ze 90% valvekingov co v muzikeri predaju, sa im vrati, vraj sa nesmierne kazia, ja uz neviem  Pomoooc!

ked tak poradte nejaku stranku, bazar, kde by som sa mohol rozkukat po nejakej tej messe alebo lepsom peaveyovy jak ste tu radili?

Ja nemam az take krute statistiky na VK, kazdopadne na novy amp mas zaruku 2 roky.

Pouzity ako obycajne radim ten Laney VH100 za 600 EUR, co je na bazari.

Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
brko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1948



WWW
« Odpoveď #68 kedy: 22. Február , 2012, 20:27:23 »

poznate dakto tento box ? Vox V212BN

dajake postrehy ?
Zaznamenané

Filko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 271



« Odpoveď #69 kedy: 23. Október , 2015, 13:06:44 »

kurna, uz som bol na skoro rozhodnuty ze kupim toho valvekinga, na to kamos pise ze 90% valvekingov co v muzikeri predaju, sa im vrati, vraj sa nesmierne kazia, ja uz neviem  Pomoooc!

ked tak poradte nejaku stranku, bazar, kde by som sa mohol rozkukat po nejakej tej messe alebo lepsom peaveyovy jak ste tu radili?
Tak toto je podľa mňa blud alebo ide o iné ročníky , ja čo som mal VK , kúpil som ho od ruky už nejakého 4 ročného , lampy nemenené , ja som na tom hral nejaké 3-4 roky , samozrejme som sa vyjebal na vymenu lamp , predal som ho basákovi a stále to hrá a nepočuť žeby bolo niečo s lampami . DO skúšobne a na malé koncerty tú stovku aj tak nevybombuješ , možno preto mi tak vydržala . Ja som s tou hlavou mal len dobré skúsenosti , jediné čo tak čistý kanál nebol práve najkrajší no ale za tú cenu jak zadarmo . Teda ak ešte uvažuješ  Bavím sa skvele
Zaznamenané
Zvukár Andrej
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2178


WWW
« Odpoveď #70 kedy: 23. Október , 2015, 14:33:11 »

Teda ak ešte uvažuješ...
...dlhých 5 rokov!
Zaznamenané
Filko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 271



« Odpoveď #71 kedy: 23. Október , 2015, 22:17:11 »

...dlhých 5 rokov!
sú aj takí nerozhodní  ha ha ha , ja som len pozeral staré témy čo som komentoval ale na dátum som nepozeral
Zaznamenané
Strán: 1 ... 3 4 [5] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.05 sekund, 22 otázok.