Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
01. Máj , 2024, 21:57:51
Strán: 1 ... 20 21 [22] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: GITARIÁDA 2010  (Prečítané 72940 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
majkl
nováčik
*
Príspevkov: 14


« Odpoveď #315 kedy: 13. Október , 2010, 09:36:11 »

Tak po zhliadnuti tych dvoch linkoch tu budem asi sam, ktoremu sa to nepaci...  Smútim
Pride mi to velmi vatove, take vseliake, vela halu, kirkovsky ton, ktory ja zasa z duse nemam rad... neviem no. Jednoducho sa mi to nepaci + tie sulanice bezozmyslu.  Je mi do plaču Takych gitaristov je ozaj plny YT, hlavne japoncikov.

Na Adama som zvedavy, ten ma vzdy prekvapil.
ja uplne suhlasim.zhodujete sa tu na tom ze hra jak Marty Friedman,lenze Marty ma asi o tri triedy lepsi ton a asi o 10 tried lepsie vibrato.To je inac zaujimave na tomto fore sa hodnotia a kritizuju prave tieto dve veci a u Adama vam to nevadi? Pri vsetkej ucte,vibrato ma otrasne.Technika vyborna ale to je asi tak vsetko.A ta skladba mi vonkoncom nedava ziadny zmysel.Adam Noška si tu vyhru jednoznacne zasluzil.
Zaznamenané
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #316 kedy: 13. Október , 2010, 09:45:22 »

ja uplne suhlasim.zhodujete sa tu na tom ze hra jak Marty Friedman,lenze Marty ma asi o tri triedy lepsi ton a asi o 10 tried lepsie vibrato.To je inac zaujimave na tomto fore sa hodnotia a kritizuju prave tieto dve veci a u Adama vam to nevadi? Pri vsetkej ucte,vibrato ma otrasne.Technika vyborna ale to je asi tak vsetko.A ta skladba mi vonkoncom nedava ziadny zmysel.Adam Noška si tu vyhru jednoznacne zasluzil.

od friedmana ma ten chlapec veeelmi daleko, co sa tyka hry, podobny mu je len vyzorovo a gitarou :)
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #317 kedy: 13. Október , 2010, 11:07:44 »

Treba citat pozornejsie.  Nikto nepovedal, ze hra ako Friedman lol.  Bavím sa skvele
Ja som narazal prave na vyzor,gitaru a atmosku/strukturu skladieb. Tieto veci mi evokovali Friedmana. Hru porovnat velmi neviem, Friedmana uz vobec nesledujem. Akurat viem, ze ma pri hre pravacku pozicanu z Mokrohajskej (ale hra mu to super) a ze vie japonsky.
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #318 kedy: 13. Október , 2010, 11:29:30 »

Treba citat pozornejsie.  Nikto nepovedal, ze hra ako Friedman lol.  Bavím sa skvele
Ja som narazal prave na vyzor,gitaru a atmosku/strukturu skladieb. Tieto veci mi evokovali Friedmana. Hru porovnat velmi neviem, Friedmana uz vobec nesledujem. Akurat viem, ze ma pri hre pravacku pozicanu z Mokrohajskej (ale hra mu to super) a ze vie japonsky.

s tou pravackou suhlas!  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele ja ked som to prvykrat videl tak som myslel ze to je videomontaz
Zaznamenané

lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #319 kedy: 14. Október , 2010, 15:24:29 »

tazko najst jednoznacneho vitaza podla mna ked sa tu vedie debata adam vs adam...micinec je vyborny metalovy gitarista ja by som nikdy nehral tak technicky narocne s prehladom na gitare..mozno by som ani nechcel vediet tak hrat ale otom to je kazdy sme iny :)
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #320 kedy: 16. Október , 2010, 01:40:28 »

Z toho, čo som počul a videl, si Adam výhru zaslúži. Na svoj vek má vcelku príjemný výraz, už sa dobre počúva. Čakal by som ťažšiu konkurenciu, ale na prvý rok po dlhej dobe to nie je zlé. Eugen je starý harcovník, už má odohraté, hrá s prehľadom, nemusí súťažiť. U mňa je víťaz, taký aký je. Nech sa mu darí a nech ďalej pekne hrá. :)
Druhý Adam bol možno trochu technickejší, resp rýchlejší ako lacrosse, ale tá technika mu zas chýbala pri tóne. A ešte zďaleka nemá takú techniku, aby mohol konkurovať tým ultranamakancom z youtube.. :) Ale držím palce, nech sa drží, nech sa posunie ešte ďalej a nech si nájde vlastný výraz.
Lacrosse sa zas dosť posunul výrazom, ale mám pocit, že prestáva na sebe makať.  Popiskujem si Nezanedbávaj to.. Žmurk

Do mucha som vkladal moje nádeje, čo sa stalo?? :)
A do Viktora na base tiež. Ale nevadí, čo nebolo v ten deň, môže byť každý iný..  Na zdravie!
Zaznamenané

lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #321 kedy: 16. Október , 2010, 12:52:49 »

Z toho, čo som počul a videl, si Adam výhru zaslúži. Na svoj vek má vcelku príjemný výraz, už sa dobre počúva. Čakal by som ťažšiu konkurenciu, ale na prvý rok po dlhej dobe to nie je zlé. Eugen je starý harcovník, už má odohraté, hrá s prehľadom, nemusí súťažiť. U mňa je víťaz, taký aký je. Nech sa mu darí a nech ďalej pekne hrá. :)
Druhý Adam bol možno trochu technickejší, resp rýchlejší ako lacrosse, ale tá technika mu zas chýbala pri tóne. A ešte zďaleka nemá takú techniku, aby mohol konkurovať tým ultranamakancom z youtube.. :) Ale držím palce, nech sa drží, nech sa posunie ešte ďalej a nech si nájde vlastný výraz.
Lacrosse sa zas dosť posunul výrazom, ale mám pocit, že prestáva na sebe makať.  Popiskujem si Nezanedbávaj to.. Žmurk

Do mucha som vkladal moje nádeje, čo sa stalo?? :)
A do Viktora na base tiež. Ale nevadí, čo nebolo v ten deň, môže byť každý iný..  Na zdravie!
dik pitu cenim si to od majstra tvojho rozmeru. uc mareka dobre na base nech je mi za par rokov rovnocennim partnerom :) teraz som zacal pracovat na vlastnom projekte chce to este vela vela veci doladit urobit aby to bolo aspon scasti podla mojich predstav...ale dufam ze sa vsetci dojdete pozriet na nejake koncerty ktore budu predpokladam v okoli vianoc ak vstko pojde podla mojich planov Na zdravie!
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #322 kedy: 31. Máj , 2011, 14:07:19 »

vraj uz je treba prihlasovat sa do gitargayriady ci gitargeriady ci ako sa to vola.. tak sup sup rychlo, lacrosse sa vraj tento rok nesmie prihlasit tak to mozno vyhra aj semish konecne mozno uz..
Zaznamenané

killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1352



« Odpoveď #323 kedy: 31. Máj , 2011, 14:58:16 »

ja sa prihlasim a zahram im na mojej korejskej pejcovine taky grindcore ze porota zomrie vytecu im modzge a stokilometrovom koridore bude jadrovy odpad padat este desat rokov :-D
takze to neurobim lebo Vas mam rad :D
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
Strán: 1 ... 20 21 [22] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.078 sekund, 22 otázok.