Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
08. Jún , 2024, 22:39:45
Strán: [1] 2  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: boutique phaser  (Prečítané 7014 krát)
0 užívateľov a 2 Hostí prehliada túto tému.
brko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1948



WWW
« kedy: 17. Máj , 2010, 10:19:01 »

 Zdravíčko
zdarec

 uz davno poskulujem po dajakom phaseri 
preklikavanim som sa dostal na toto

   homebrew psilocybe phaser  (hlavne v piatej minute je to riadne psilocybe  Bavím sa skvele )
uplne popici luxusny zvuk ..

neviete o nejakej lancnejsej a dostupnejsej alternative phase pedalu na podobnej urovni

resp ktore phasery povazujete za uplnu bombu

« Posledná zmena: 17. Máj , 2010, 10:20:38 od brko » Zaznamenané

tipek
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2847


tovarne na kolena home made is the king


« Odpoveď #1 kedy: 17. Máj , 2010, 14:33:25 »

ti chceš len fazer čo ma hentake extremne nastavenia? to mi už pripomina ine efekty :D

a ved mxr 90ka alebo small stone ti nevyhovuju?
Zaznamenané

brko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1948



WWW
« Odpoveď #2 kedy: 17. Máj , 2010, 14:40:45 »

jeden potak na phaser je maaalo  Beeee

ved popocuvaj tu ukazku a porovnaj si s dajakou ukazkou phase 90 mxr 

pome pome dabata o phaseroch
« Posledná zmena: 17. Máj , 2010, 14:43:14 od brko » Zaznamenané

tipek
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2847


tovarne na kolena home made is the king


« Odpoveď #3 kedy: 17. Máj , 2010, 15:12:12 »

tak ja som tiež sa hrjakal s fazermi  mam small stone a mal som aj mxr.. a mylsim si ,že fázuju ako maju ... ale ty ked chceš uplne rokladat fazer  hladaš asi neičo ako flenger nie?

hentie hovadiny čo som si vypočul v tom linku mi pripadaju ako nejake trmolo rotary či čo to je s malym fazovanim......... ..ako ehx pulsar....alebo niečo...

pazer je fazer :-D tam sa da modnut akurat tie frekvencie .. ale ked ty chceš aby to naraz robilo jak viacej efektov zasebou tak poriše multak ........
Zaznamenané

brko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1948



WWW
« Odpoveď #4 kedy: 17. Máj , 2010, 15:44:54 »

 Som frajer multak mozem obsrat

praveze tento psilocbye sa mi javi ako co ja viem napr uni vibe zo starych nahravok pink floydov ci hendrixa

zato  obcajny mxr / small stone  su od toho dost daleko . 

ten univibe by som teoreticky mohol poriesit od chlapa z ciech electronic orange . ale co ak to budem chciet casom predat  to uz by slo tazko kedze sa jedna o hand made kvazi domacej produkcie ,druha vec ze on nema napajanie na baterku pretoze ma velky odber . a ja radsej cez tie baterky idem

a este sa mi vidi ten psycho zhuzvany zvuk ktory tipek vyrobi na tom psilocybe  Bavím sa skvele
Zaznamenané

udry
Hosť
« Odpoveď #5 kedy: 17. Máj , 2010, 15:54:48 »



ten univibe by som teoreticky mohol poriesit od chlapa z ciech electronic orange . ale co ak to budem chciet casom predat  to uz by slo tazko kedze sa jedna o hand made kvazi domacej produkcie

jééééj, uvažovat o krabičke,že ju budem chciet niekedy predat a aby som na tom neprerobil,to už je   ?    no,poradte niekto vhodný výraz  Bavím sa skvele 
Zaznamenané
brko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1948



WWW
« Odpoveď #6 kedy: 17. Máj , 2010, 15:56:02 »

mas daco na temu phaser ? nie ?  tak ta poprosim ...
Zaznamenané

MaTeS
stály hosť
*****
Príspevkov: 1353


digitál je digitál, ten ničím nenahradíš ..


« Odpoveď #7 kedy: 17. Máj , 2010, 16:10:49 »

mam mxr phase 90 z roku 1977 s jednym potenciometrom a nikdy som viac potenciometrov nepotreboval.
zmena nastavenie pocas hrania je jednoducha - nohou :) a ten phaser je legenda, od Gilmoura cez van Halena, Fruscianteho ci Paula Gilberta, pouziva ho skoro kazdy a staci im jeden potenciometer na ovladanie
Zaznamenané

FALLGRAPP
udry
Hosť
« Odpoveď #8 kedy: 17. Máj , 2010, 16:25:01 »

mas daco na temu phaser ? nie ?  tak ta poprosim ...

Ano mám. Mal som toto a podla mna skvelá vec na čarovanie so zvukom.   http://www.musiccenter.cz/Electro-Harmonix-FLANGER-HOAX/kytarov%C3%A9-a-baskytarov%C3%A9-efektov%C3%A9-ped%C3%A1ly/:3:16348        Na zdravie!
Zaznamenané
brko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1948



WWW
« Odpoveď #9 kedy: 17. Máj , 2010, 16:34:49 »

ceknem to  co to je za bazmeka  Na zdravie!

edit : vesmirna masina . vidi sa mi to
« Posledná zmena: 17. Máj , 2010, 16:52:27 od brko » Zaznamenané

Majo Fero
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3686


večne usmiaty gitarista :-)


« Odpoveď #10 kedy: 17. Máj , 2010, 16:59:01 »

   homebrew psilocybe phaser  (hlavne v piatej minute je to riadne psilocybe  Bavím sa skvele )
uplne popici luxusny zvuk ..
pekny phaser, znie fajne


neviete o nejakej lancnejsej a dostupnejsej alternative phase pedalu na podobnej urovni
resp ktore phasery povazujete za uplnu bombu
ja mam MXR Phase90 s modifikaciou od FF
keby som chcel nieco lepsie, tak potom isto 74 reissue Phase90 s modifikaciou TB a LED

kukal som posledny tyzden nejake ukazky Phaserov a veru nic nove ma neprekvapilo, ak chces viacpotakovy Phaser, pozri:
starsi Maxon PH350, Ibanez Vintage Phase PT-909, pripadne Retro Sonic Phaser, TC Classic Phaser, Mad Professor Tiny Orange Phaser, Diamond Phase Pedal
Zaznamenané
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #11 kedy: 17. Máj , 2010, 17:20:13 »

Mad Professor Tiny Orange Phaser, Diamond Phase Pedal

obe skvele phasare !

Brko, to co robi homebrew ti standardny jedno knobovy phase robit nebude. Ak chces este podobnu ulet a si ochotny do toho vrazit velke prachy urcite skus Moon od Red Witch, ten je vychytany na podobne veci.
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
Gila
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 745



« Odpoveď #12 kedy: 17. Máj , 2010, 17:45:30 »

a este aj T-Rex Tremonti phaser vie toho hodne vela a dobre... Na zdravie! Beeee
Zaznamenané

. . .
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #13 kedy: 14. Marec , 2011, 10:41:27 »

pocujte, nechce sa mi o tom moc zakladat nova tema, ale neviete nahodou ze ci sa da nieco spravit s MXR Phase 90 aby tolko nezosiloval signal?
vcelku ma to stve, lebo akonahle ho zapnem na cistom zvuku tak citelne mi nakresli clean kanal a je pocut ze naozaj zosiluje signal co tlacim dnu.. na skresleni mi to moc nevadi az tak, ale na cistom zvuku ma to dost stve..
tak len reku ci to niekto riesil alebo pripade ako..
diks
Zaznamenané

tipek
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2847


tovarne na kolena home made is the king


« Odpoveď #14 kedy: 14. Marec , 2011, 11:43:55 »

pocujte, nechce sa mi o tom moc zakladat nova tema, ale neviete nahodou ze ci sa da nieco spravit s MXR Phase 90 aby tolko nezosiloval signal?
vcelku ma to stve, lebo akonahle ho zapnem na cistom zvuku tak citelne mi nakresli clean kanal a je pocut ze naozaj zosiluje signal co tlacim dnu.. na skresleni mi to moc nevadi az tak, ale na cistom zvuku ma to dost stve..
tak len reku ci to niekto riesil alebo pripade ako..
diks

no toto je vyhoda u tych mxr .. EHX prave stižuje signal... a neni problem to srpavit .. vymodovat to .. a otazka j eči ti skresluje na ampe alebo už tvoja gitara skresluje do efektu trocha..... dorobit volume neni nič zložite....


mam mxr phase 90 z roku 1977 s jednym potenciometrom a nikdy som viac potenciometrov nepotreboval.
zmena nastavenie pocas hrania je jednoducha - nohou :) a ten phaser je legenda, od Gilmoura cez van Halena, Fruscianteho ci Paula Gilberta, pouziva ho skoro kazdy a staci im jeden potenciometer na ovladanie

tiež som skušal tento stary fazer a tiež je v pohode ... porovnaval som MXR a EHX as v podtsate ked si človek zvikne využije oba
« Posledná zmena: 14. Marec , 2011, 11:47:13 od tipek » Zaznamenané

Strán: [1] 2  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.253 sekund, 22 otázok.