Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
25. Apríl , 2024, 00:33:47
Strán: 1 [2]  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: preco ju nikto nechce - Gibson LP 1988  (Prečítané 5968 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
udry
Hosť
« Odpoveď #15 kedy: 19. Máj , 2010, 11:21:26 »

Aj pre hracov, nic sa neboj. Co myslis preco tieto nove nikto nezhana a vsetci idu bud do Custom Shopov alebo starsich?
Kto všetci ?  Načo by niekto zhanal nové gibsny po inzerátoch,ked zbehne do obchodu a má  /aj s možnostou vyberu a odskušania/
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #16 kedy: 19. Máj , 2010, 11:22:03 »

Kto všetci ?  Načo by niekto zhanal nové gibsny po inzerátoch,ked zbehne do obchodu a má  /aj s možnostou vyberu a odskušania/

Cena. Chces mi povedat, ze v Auparku ho kupim za 1300 euro?  Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
udry
Hosť
« Odpoveď #17 kedy: 19. Máj , 2010, 11:27:30 »

Cena. Chces mi povedat, ze v Auparku ho kupim za 1300 euro?  Bavím sa skvele
V tomto máš pravdu. Kto nemá na novú,tak kupi starú za polovic. Takže u vačšiny hráčov /nie zberatelov/ nerozhoduje  tebou ospevovana "kvalita starych gibsnov" ale cena.  Bavím sa skvele
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #18 kedy: 19. Máj , 2010, 11:28:32 »

V tomto máš pravdu. Kto nemá na novú,tak kupi starú za polovic. Takže u vačšiny hráčov /nie zberatelov/ nerozhoduje  tebou ospevovana "kvalita starych gibsnov" ale cena.  Bavím sa skvele

Prekrucas. Ked ma niekto viac prachov, kupi si staru alebo Custom Shop. Ked menej, tak si kupi jazdeny bezny Standard. Tot vsjo.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
marrtin
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1784


"There are no facts, only interpretations." F. N.


« Odpoveď #19 kedy: 23. Máj , 2010, 08:02:53 »

a nemas to jedno ? keby si sa tu o tom nedocital jak to Progac stale na novsie Gibsony vytahuje, tak by si to vobec neriesil a ani by Ti to nevadilo :)
a vieš že neviem, ale zháňal som kvalitku a mám celomasív a som spokojný, tak neriešim nič teraz, no a ty čo si nezobral dutinu?  Žmurk
Zaznamenané

Les Paul + Marshall, čo iné?
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #20 kedy: 23. Máj , 2010, 13:43:49 »

ja to vazne takto neriesim... niekto by zase mohol pohrdlivo ukazat na Norliny, ze jake hnusne velakusove topy mali, a vobec - ze z kolkych kuskov su tie tela vlastne vyskladane... ze naproti tomu su tie novsie aspon z menej kusov, aj ked maju diery... cize to je "taka debata" :) fakt sa netreba zapodievat uplne vsetkym  Bavím sa skvele
Zaznamenané
myso
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 634



« Odpoveď #21 kedy: 02. Jún , 2010, 14:27:59 »

Prekrucas. Ked ma niekto viac prachov, kupi si staru alebo Custom Shop. Ked menej, tak si kupi jazdeny bezny Standard. Tot vsjo.

Na Gibsonoch sa da aj jazdit?  Fuuha zíram A aku maju prevodovku?
Zaznamenané
Strán: 1 [2]  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.088 sekund, 22 otázok.