Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Marec , 2024, 16:34:48
Strán: 1 2 [3] 4 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: 3.6. - GITAROVÉ A BASOVÉ WORKSHOPY U OČKA - J. Burian, R. Scheufler, P. Luha  (Prečítané 107917 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
marrtin
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1784


"There are no facts, only interpretations." F. N.


« Odpoveď #30 kedy: 07. Jún , 2010, 23:32:42 »

ja mám najradšej čisté lampy, ale budem ticho, lebo...Žmurk
Zaznamenané

Les Paul + Marshall, čo iné?
Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #31 kedy: 08. Jún , 2010, 23:11:24 »

Som si precital report a normalne uprimne lutujem, ze som tam nakoniec nebol. Bud bol ten workshop naozaj tak dobry, alebo ma locksmith fantasticke zurnalisticke crevo.  Žmurk
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #32 kedy: 09. Jún , 2010, 00:58:15 »

Som si precital report a normalne uprimne lutujem, ze som tam nakoniec nebol. Bud bol ten workshop naozaj tak dobry, alebo ma locksmith fantasticke zurnalisticke crevo.  Žmurk

a môžeš naozaj ľutovať. Lebo seriem ja na takých gitaristov, čo sa chcú učiť a pritom majú na háku akcie, ktoré im v tom pomáhajú. S workshopmi práve kvôli vám lenivým končím. Uvidím v septembri, ak bude záujem, tak sa môže niečo spraviť, ale ak to máte u riti, tak už aj ja tiež.
« Posledná zmena: 09. Jún , 2010, 01:11:03 od Pitu » Zaznamenané

mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #33 kedy: 09. Jún , 2010, 01:04:55 »

a môžeš naozaj ľutovať. Lebo seriem ja na takých gitaristov, čo sa chcú učiť a pritom majú na háku akcie, ktoré im v tom pomáhajú. S worshopmi práve kvôli vám lenivým končím. Uvidím v septembri, ak bude záujem, tak sa môže niečo spraviť, ale ak to máte u riti, tak už aj ja tiež.

nevidim dovod sa hnevat predsa. Ten kto chcel bol, ten kto nie, nebol. Ak bolo malo ludi, tak je to bud vizitka hudobnickej spolocnosti, alebo neatraktivnost akcie (pozor, nie zla uroven)
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #34 kedy: 09. Jún , 2010, 01:10:20 »

nevidim dovod sa hnevat predsa. Ten kto chcel bol, ten kto nie, nebol. Ak bolo malo ludi, tak je to bud vizitka hudobnickej spolocnosti, alebo neatraktivnost akcie (pozor, nie zla uroven)

bol som nahnevaný chvíľku, už na to seriem. Žmurk Všetci môžu ľutovať, čo mali chuť predtým také akcie navštevovať a neboli tam. Žeby nebola akcia atraktívna?? Ja by som sa potrhal, aby som tam bol pred rokmi. Dnešní mamľasi asi nechcú napredovať. A pre takých ja už robiť nič nebudem.  Zdravíčko
Zaznamenané

Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #35 kedy: 09. Jún , 2010, 01:20:54 »

skoda. bola to vsak otazka casu kedy to pride, kedze navstevnost bola slaba. tento posledny workshop mal dobry koncept, dobre miesto, dobry cas, program nemal chybu a ludia aj tak neprisli. fakt je ten, ze som nikde na akciu nevidel plagat. z toho usudzujem ze o akcii vedela len uzka komunita ludi tu na fore, a na facebooku plus par jednotlivcov co sa nieco dopoculi.asi to nestaci...
« Posledná zmena: 09. Jún , 2010, 01:21:27 od Locksmith » Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #36 kedy: 09. Jún , 2010, 01:31:15 »

skoda. bola to vsak otazka casu kedy to pride, kedze navstevnost bola slaba. tento posledny workshop mal dobry koncept, dobre miesto, dobry cas, program nemal chybu a ludia aj tak neprisli. fakt je ten, ze som nikde na akciu nevidel plagat. z toho usudzujem ze o akcii vedela len uzka komunita ludi tu na fore, a na facebooku plus par jednotlivcov co sa nieco dopoculi.asi to nestaci...

Nemám chuť to rozpisovať, ale keď už si niekto myslí, že akcia bola zanedbaná - boli plagáty vo všetkých hudobninách, aj plno letákov. Na nete dosť veľká propagácia. Bola spolupráca so školou Musicana, kde mali všetky materiály vo veľkom množstve, aj výrazné zľavy - lektori vstup zadarmo, ak donesú minimálne jedného žiaka, ktorí tam mali svoju zľavu. Tá škola sa na to úplne vyflákla. Toto pre mňa nie je spolupráca, skôr ignorácia. A tí, čo hovorili, že prídu, keď to bude v inej lokalite.. Škoda reči..  Popiskujem si
« Posledná zmena: 09. Jún , 2010, 01:33:10 od Pitu » Zaznamenané

musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #37 kedy: 09. Jún , 2010, 01:31:52 »

kolko tam bolo ludi a kolko by bolo tak optimal ?
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #38 kedy: 09. Jún , 2010, 01:33:48 »

kolko tam bolo ludi a kolko by bolo tak optimal ?

už je to jedno..   Optimal by bolo niekoľko násobne viac..
Zaznamenané

jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #39 kedy: 09. Jún , 2010, 07:21:41 »

... Ja by som sa potrhal, aby som tam bol pred rokmi. Dnešní mamľasi asi nechcú napredovať.

tak to je pravda, casy sa zmenili, teraz ludia riesia, aku gitaru si kupit, ake snimace tam dat, ake struny pouzivat a furt im to hra napicu a stale im nedochadza, ze problem je niekde uplne inde  Popiskujem si
« Posledná zmena: 09. Jún , 2010, 07:58:17 od jtakac » Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #40 kedy: 09. Jún , 2010, 07:56:58 »

a môžeš naozaj ľutovať. Lebo seriem ja na takých gitaristov, čo sa chcú učiť a pritom majú na háku akcie, ktoré im v tom pomáhajú.
Klidek. Vobec nevies dovody, preco som tam nebol a momentalne ani nespadam a niekolko mesiacov bohuzial este ani spadat  nebudem do kategorie "gitaristov, co sa chcu ucit"... Ja som len reagoval na to, ze podla toho, co som si precital v reporte, to musel byt ozaj super workshop (to s tym locksmithovym zurnalistickym crevom bolo samozrejme ironicky, aj ked jeho pisacie umenie tiez urcite zohralo svoju rolu) a mala to byt skor pochvala a uznanie. Ale tak budiz, ak si to zobral inak.
« Posledná zmena: 09. Jún , 2010, 08:06:49 od Misko » Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #41 kedy: 09. Jún , 2010, 08:11:55 »

bol som nahnevaný chvíľku, už na to seriem. Žmurk Všetci môžu ľutovať, čo mali chuť predtým také akcie navštevovať a neboli tam. Žeby nebola akcia atraktívna?? Ja by som sa potrhal, aby som tam bol pred rokmi. Dnešní mamľasi asi nechcú napredovať. A pre takých ja už robiť nič nebudem.  Zdravíčko

Ber to z tej pozitivnej stranky. Budes mat casu viac sa venovat uvodnej stranke tohto webu, co chces, ak som dobre pochopil... vela ludi nie je z Blavy, tak pre nich je skor podstatnejsie, co sa deje na webe ako 300km od nich.

Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #42 kedy: 09. Jún , 2010, 08:21:21 »

pitu drzim palce, asi by bola skoda sa na to vykaslat ak sa uz pomaly robi nejaka tradicia a bolo uz viac ludi. ale sak sam vies ake mas ocakavania a trpezlivost.
Zaznamenané

o-yep sro
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #43 kedy: 09. Jún , 2010, 09:15:28 »

Ber to z tej pozitivnej stranky. Budes mat casu viac sa venovat uvodnej stranke tohto webu, co chces, ak som dobre pochopil... vela ludi nie je z Blavy, tak pre nich je skor podstatnejsie, co sa deje na webe ako 300km od nich.

:)
Zaznamenané

marrtin
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1784


"There are no facts, only interpretations." F. N.


« Odpoveď #44 kedy: 09. Jún , 2010, 10:31:54 »

skoda. bola to vsak otazka casu kedy to pride, kedze navstevnost bola slaba. tento posledny workshop mal dobry koncept, dobre miesto, dobry cas, program nemal chybu a ludia aj tak neprisli. fakt je ten, ze som nikde na akciu nevidel plagat. z toho usudzujem ze o akcii vedela len uzka komunita ludi tu na fore, a na facebooku plus par jednotlivcov co sa nieco dopoculi.asi to nestaci...
Hmm, zažil som workshopy aj z PKO, videl som jeden na Domkárskej, tento v Očku bol myslím najlepší a možno i tou intimitou malej sály, ale nie určite tým poňatím a správnym prístupom. V tej propagácii nevidím problém, nieje v dnešnej dobe nutné oblepovať každú lampu a plochu na zastávke mhd, myslím, že kartičky rozdané v krčmách, internet, tá škola čo Piťu spomenul stačia. Možno i tu sa prejavuje kríza, možno by sa hodila možnosť prispieť na obnovu v budúcom roku 2% daní z príjmov....
Zaznamenané

Les Paul + Marshall, čo iné?
Strán: 1 2 [3] 4 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.057 sekund, 23 otázok.