Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
19. Apríl , 2024, 23:42:26
Strán: 1 [2] 3 4 ... 7 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Herda - nová značka gitár na Slovensku  (Prečítané 34909 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Rockand Roll
nováčik
*
Príspevkov: 31



WWW
« Odpoveď #15 kedy: 26. Máj , 2010, 19:30:00 »

Mareka Herdu som spoznala na strendej škole drevárskej vo Zvolene. Oboch nás na odbor výroba hudobných nástrojov doviedla túžba výrábať hudobné nástroje. Vytrvalo a cieľavedome sme išli za svojim cieľom a po ukončení štúdia sme sa odsťahovali do Veľkej Británii. Pracovali sme v úzkom päť-člennom týme veľmi úspešného a renomovaného gitarára. Počas niekoľkých rokov sme sa podielali na stavbe viac ako 300 kusov špičkových hand-made akustických gitár.

Chybička se vloudila.  Zdravíčko


Vdaka za prevadzkovanie bezplatnej jazykovej poradne, vidno ze citas naozaj pozorne :)...opravime.
Zaznamenané
yngsteen
stály hosť
*****
Príspevkov: 1004



« Odpoveď #16 kedy: 26. Máj , 2010, 19:30:29 »

Britania sa pise s velkym 'B'

... myslel som skôr to "ii"  .. do Británie .. či ?
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #17 kedy: 26. Máj , 2010, 19:31:24 »

jaj toto myslis.. ok.. hej to je pravda
Zaznamenané

hate_me
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 590



« Odpoveď #18 kedy: 26. Máj , 2010, 19:41:53 »

Mareka Herdu som spoznala na strendej škole drevárskej vo Zvolene. Oboch nás na odbor výroba hudobných nástrojov doviedla túžba výrábať hudobné nástroje. Vytrvalo a cieľavedome sme išli za svojim cieľom a po ukončení štúdia sme sa odsťahovali do Veľkej Británii. Pracovali sme v úzkom päť-člennom týme veľmi úspešného a renomovaného gitarára. Počas niekoľkých rokov sme sa podielali na stavbe viac ako 300 kusov špičkových hand-made akustických gitár.

Chybička se vloudila.  Zdravíčko

píše sa tím, tímová práca

inac stranka je pekna, jednoducha a vystizna, mne sa paci :) drzim palce nech sa dari
« Posledná zmena: 26. Máj , 2010, 19:44:59 od hate_me » Zaznamenané

... ale potom som mu pretiahol sestru a od vtedy sa na mna hnevá ...
jaywalker
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1531



WWW
« Odpoveď #19 kedy: 26. Máj , 2010, 20:23:47 »

drzim palce, vzdy je dobre ked je nieco nove od 'nas'. Mozem na visit?

BTW - asi v anglicku dost casto by povedali "HERDER?Huh!..guitar herder?Huh!"...ale to si uz pocul sto krat tak nebudem predictable.
Zaznamenané

Pawn shop junker collector freak, cheapy loving trash wielding finger speaking player unleashed
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #20 kedy: 26. Máj , 2010, 20:26:36 »

Pracovali sme v úzkom päť-člennom týme veľmi úspešného a renomovaného gitarára.

A ako sa volal ten gitarar?
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
Rockand Roll
nováčik
*
Príspevkov: 31



WWW
« Odpoveď #21 kedy: 26. Máj , 2010, 20:39:38 »

A ako sa volal ten gitarar?
Patrick James Eggle
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #22 kedy: 26. Máj , 2010, 20:45:20 »

Patrick James Eggle

http://www.eggle.co.uk/ - ten jeho web je dobry, nadobudol som z neho pocit, ze je profik a vie co robi. To ste mali dobru skolu. Prajem aby ste si aj vy casom vybudovali podobny biz ako ma on.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
Doldy
Hosť
« Odpoveď #23 kedy: 26. Máj , 2010, 21:41:09 »

mame radost! osobne som velmi poteseny, ze je na slovensku dalsi custom vyrobca akustik, lebo moznosti tu boli a este aj stale su velmi obmedzene...aj tie seriove modely vyzeraju velice dobre, ale este keby bol v ponuke aj bariton a auditorium...  Popiskujem si, raz si splnim sen a dam si spravit custom a som rad ze by to konecne nutne nemusel byt klema, aj ked jeho kusky su tiez krasne, ale nerezu mi velmi jeho body shapy. herde (alebo herdovi?) drzim uprimne palce, a inac sirsia galeria vsetkych modelov na stranke by bola tiez fajn... 
Zaznamenané
Rockand Roll
nováčik
*
Príspevkov: 31



WWW
« Odpoveď #24 kedy: 26. Máj , 2010, 21:58:00 »

mame radost! osobne som velmi poteseny, ze je na slovensku dalsi custom vyrobca akustik, lebo moznosti tu boli a este aj stale su velmi obmedzene...aj tie seriove modely vyzeraju velice dobre, ale este keby bol v ponuke aj bariton a auditorium...  Popiskujem si, raz si splnim sen a dam si spravit custom a som rad ze by to konecne nutne nemusel byt klema, aj ked jeho kusky su tiez krasne, ale nerezu mi velmi jeho body shapy. herde (alebo herdovi?) drzim uprimne palce, a inac sirsia galeria vsetkych modelov na stranke by bola tiez fajn... 

Postupne sa bude ponuka rozsirovat a spolu s nou aj galeria. Priblizne za tyzden dokoncime novy model OM a doplnime fotky, tak odporucam sledovat nasu stranku :) Dakujem za podporu.
Zaznamenané
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #25 kedy: 27. Máj , 2010, 10:15:31 »

....nooo hmmm tie akustiky sú fakt chuťovky  Na zdravie! ....páči sa mi, že sú dopracované, do detailov a dúfam, že to bude tak aj zo sériovými kúskami....a gramatika....  Bavím sa skvele vynde, prinde  Bavím sa skvele nič v zlom je to kapitola sama o sebe, ale nič sa nedeje....sú aj oveľa horšie prípady....
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11903



« Odpoveď #26 kedy: 27. Máj , 2010, 10:22:41 »

vyzeraju pekne, drzim palce
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #27 kedy: 27. Máj , 2010, 10:23:51 »

inak svet je asi fakt total maly.. kamaratovi som to poslal ze reku ake pekne akustiky a pise mi ze:
' to je mojho byvaleho kolegu syn :-)'

to len tak medzirecou heh
« Posledná zmena: 27. Máj , 2010, 10:26:51 od kaolko » Zaznamenané

Doldy
Hosť
« Odpoveď #28 kedy: 28. Máj , 2010, 07:09:46 »

kukam, ze 19.juna je den otvorenych dveri u Herda Guitars, hned som sa aj chcel prihlasit, ale volako ta elektornicka prihlaska nefunguje...
Zaznamenané
Rockand Roll
nováčik
*
Príspevkov: 31



WWW
« Odpoveď #29 kedy: 28. Máj , 2010, 07:24:07 »

kukam, ze 19.juna je den otvorenych dveri u Herda Guitars, hned som sa aj chcel prihlasit, ale volako ta elektornicka prihlaska nefunguje...

Mala by fungovat, vcera sme prijali prihlasky. Treba vyplnit vsetky polozky. Ak to nepojde tak nam len napis mail a zaregistrujeme to.
Zaznamenané
Strán: 1 [2] 3 4 ... 7 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.045 sekund, 22 otázok.