Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. Apríl , 2024, 05:28:47
Strán: 1 [2] 3 4 ... 7 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: www.studio.sk - Sunteq  (Prečítané 23682 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
yessimus
nováčik
*
Príspevkov: 13


« Odpoveď #15 kedy: 27. Máj , 2010, 14:37:39 »


ani sa mi nechce dalej pozerat. mate garanciu najnizsej ceny ?

A aby som odpovedal - nemame garanciu v tom zmysle ako ju mozno ponukaju ini. Ale vacsinou, ak je zaujem, vieme sa dohodnut.
A chcel by som vidiet machra co si kupi ProTools od Thomanna.  ha ha ha nevravim, ze to nejde, ale nech nam potom nevola.
Zaznamenané

musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #16 kedy: 27. Máj , 2010, 14:42:41 »

A aby som odpovedal - nemame garanciu v tom zmysle ako ju mozno ponukaju ini. Ale vacsinou, ak je zaujem, vieme sa dohodnut.
A chcel by som vidiet machra co si kupi ProTools od Thomanna.  ha ha ha nevravim, ze to nejde, ale nech nam potom nevola.

ja som si kupil protools z UK od dealera no. 1 za PODSTATNE lepsiu cenu ako thomann, maximalna ochota support a ostatne som si nasiel na fore digidesign.

nevidim v tom ziaden problem.  akoze ti to predaju a potom ta poslu do p.... alebo ako to chces nahovorit.  a keby niekto chcel kludne davam protools rady zadarmo.
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #17 kedy: 27. Máj , 2010, 14:44:04 »

A co sa tyka cenovej vojny vs. Thomann - nastastie predavame techniku ku ktorej je podpora a support velmi dolezity.
Som zvedavy aky support poskytne Thomann ked doma nerozbehas zvukovku, alebo zacnu chaosit drivre a pod.
Je to pridana hodnota, ktoru si kazdy musi zvazit sam.

Pridana hodnota je skor manual v nativnom jazyku pre niekoho a v zaruke (fyzicky lepsia dostupnost). Inak kazdy samozrejme nakupi, kde je to lacnejsie, to je proste fakt. V pripade Thomanne treba ku kazdemu nakupu pridat +20EUR. Ratam, ze mate zdarma dopravu od nejakej ceny.

PS: Ja som mal od Vas zvukovku. Celkom spokojnost s nou bola. Ked som mal problem, tak to ma nenapadlo Vas kontaktovat. Rovno som isiel na web vyrobcu. Inak ked nad tym tak uvazujem, tak som nemal ten slovensky manual. To uz netreba davat k vyrobkom?
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #18 kedy: 27. Máj , 2010, 14:45:47 »

PROTOOLS HD  vysiel 3 dni dozadu crack.  takze uz si to nikto ani nekupi z takych co nemaju peniaze ale pojdu na crackoch ako vsetci
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
yessimus
nováčik
*
Príspevkov: 13


« Odpoveď #19 kedy: 27. Máj , 2010, 14:52:16 »

Chlapi ja vam to neberiem. Kazdy ma svoje skusenosti a svoj rozum. Cena je dolezita a je to argument. Ale pri nakupe zvazujes aj ine veci ako cenu.
Zaznamenané

mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #20 kedy: 27. Máj , 2010, 14:52:29 »

cracknuty ? jasne podme si aj gitary ujebat z hudobnin, aj aparaty...  Bavím sa skvele ako nevidim v tom ziaden argument. tuna firma predava soft a tu sa pise, ze cracknuty je zadarmo..napis to aj to thomannu.
Zaznamenané

musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #21 kedy: 27. Máj , 2010, 14:54:32 »

cracknuty ? jasne podme si aj gitary ujebat z hudobnin, aj aparaty...  Bavím sa skvele ako nevidim v tom ziaden argument. tuna firma predava soft a tu sa pise, ze cracknuty je zadarmo..napis to aj to thomannu.


ty si si kupil nejake hudobne programy alebo ficis na cracknutom nuende  Bavím sa skvele ved sa pochval co si kupil
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
zakky
Hosť
« Odpoveď #22 kedy: 27. Máj , 2010, 14:55:10 »

cracknuty ? jasne podme si aj gitary ujebat z hudobnin, aj aparaty...  Bavím sa skvele ako nevidim v tom ziaden argument. tuna firma predava soft a tu sa pise, ze cracknuty je zadarmo..napis to aj to thomannu.

lol myslim ze prave musicman je prave ten co do audio softu jebol dost penazi
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #23 kedy: 27. Máj , 2010, 14:55:48 »

No tak sa "naliala sračka" na firmu,ktoru tu chcel  niekto dat do pozornosti  hudobnej verejnosti. A teraz čo ?  Nasereme na muziker,lídl,madu,muzikzoo atd. ? Všetkych ich odjebme,že nas odrbavaju na cenách a nech to zavrú. Šak všetko si možeme objednat od thomanna za podstatne nižšie ceny.Alebo z U.K. alebo z Polska,alebo z Belgicka alebo z ..... Bavím sa skvele   Bavím sa skvele  Bavím sa skvele
Zaznamenané
zakky
Hosť
« Odpoveď #24 kedy: 27. Máj , 2010, 14:57:03 »

No tak sa "naliala sračka" na firmu,ktoru tu chcel  niekto dat do pozornosti  hudobnej verejnosti. A teraz čo ?  Nasereme na muziker,lídl,madu,muzikzoo atd. ? Všetkych ich odjebme,že nas odrbavaju na cenách a nech to zavrú. Šak všetko si možeme objednat od thomanna za podstatne nižšie ceny.Alebo z U.K. alebo z Polska,alebo z Belgicka alebo z ..... Bavím sa skvele   Bavím sa skvele  Bavím sa skvele

keby sa naliala sracka to by bolo ze niekto pise klamstva a ohovara, ale nemam pocit ze by tu boli napisane nejake ojeby, akurat sa tu diskutuje ako to je, a presne na toto to forum je? nie?
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #25 kedy: 27. Máj , 2010, 14:58:43 »


ty si si kupil nejake hudobne programy alebo ficis na cracknutom nuende  Bavím sa skvele ved sa pochval co si kupil

mam free reaper, a line6 ktory som si kupil lebo inac sa ani neda..

lol myslim ze prave musicman je prave ten co do audio softu jebol dost penazi

to som nikde nepovedal, len mi pride divne napisat, ze uz je cracknuty, tak naco to potom predavat... to potom naco predavat gitary, ved si ich ujebeme
No tak sa "naliala sračka" na firmu,ktoru tu chcel  niekto dat do pozornosti  hudobnej verejnosti. A teraz čo ?  Nasereme na muziker,lídl,madu,muzikzoo atd. ? Všetkych ich odjebme,že nas odrbavaju na cenách a nech to zavrú. Šak všetko si možeme objednat od thomanna za podstatne nižšie ceny.Alebo z U.K. alebo z Polska,alebo z Belgicka alebo z ..... Bavím sa skvele   Bavím sa skvele  Bavím sa skvele

asi tak
« Posledná zmena: 27. Máj , 2010, 14:59:22 od mario bross » Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #26 kedy: 27. Máj , 2010, 14:59:45 »

No tak sa "naliala sračka" na firmu,ktoru tu chcel  niekto dat do pozornosti  hudobnej verejnosti. A teraz čo ?  Nasereme na muziker,lídl,madu,muzikzoo atd. ? Všetkych ich odjebme,že nas odrbavaju na cenách a nech to zavrú. Šak všetko si možeme objednat od thomanna za podstatne nižšie ceny.Alebo z U.K. alebo z Polska,alebo z Belgicka alebo z ..... Bavím sa skvele   Bavím sa skvele  Bavím sa skvele

oni sa tie ceny pomalicky aj u nas lepsia. v Cesku su napriklad uz celkom normalne zvacsa... tiez robim v obchode a tiez sa nam nelubi, ze tie marze uz nie su to, co pred par rokmi a tiez zakaznikom vysvetlujeme, ze sice to v kazdom webshope okolo maju kus lacnejsie, ale u nas maju podporu jak hovado  Bavím sa skvele

samozrejme nic v zlom proti Suntequ  Na zdravie!
Zaznamenané
zakky
Hosť
« Odpoveď #27 kedy: 27. Máj , 2010, 15:00:20 »

vsak ale je to diskusne forum nie platena reklama, tak co tu teraz mozem pisat len chvalu? ked ma niekto pocit ze je to drahe tak nech to sem napise
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #28 kedy: 27. Máj , 2010, 15:02:21 »

vsak ale je to diskusne forum nie platena reklama, tak co tu teraz mozem pisat len chvalu? ked ma niekto pocit ze je to drahe tak nech to sem napise

presne toto
Zaznamenané

musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #29 kedy: 27. Máj , 2010, 15:03:14 »

ja tiez nic nemam proti santeku ale ked dojde nahravat kapela tak pozeraju aj na 100E kazdy ma obmedzeny rozpocet. preto ani ja nemozem nakupovat za dvojnasobne ceny a potom kapelam hovorit ze im davam podporu tak musim byt drahy.
dneska kazdy pozera na prachy lebo nikto nema na rozhadzovanie okrem par institucii  Na zdravie!
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
Strán: 1 [2] 3 4 ... 7 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.114 sekund, 22 otázok.