Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. Apríl , 2024, 18:30:50
Strán: 1 [2] 3 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Parametre zvuku  (Prečítané 7661 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
udry
Hosť
« Odpoveď #15 kedy: 01. Jún , 2010, 16:12:43 »

 Další nový user "zostrelený".  Bavím sa skvele
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #16 kedy: 01. Jún , 2010, 16:13:10 »

ale vsak slusne ! chalan si aj tak bude mysliet svoje a ako to je naozaj uz bolo tiez napisane...
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #17 kedy: 01. Jún , 2010, 16:17:15 »

ok pardon nechal som sa uniest..  ha ha ha ale tak.. co mu povies na to - ked mu vysvetlis ako to je a chces mu dobre lebo za 6 rokov hladania ultimate guitar soundu si na to prisiel ze to netreeba riesit tak ti to jebne do tvare ze on nehra nejaky ten piatok na gitare.. ani ja nehram nejaky ten piatok na gitare lebo vacsinou prave v piatok chce ist frajerka von a riesit pre-koitalne akty ako napriklad prechadzky za ruku a do kina a take..
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #18 kedy: 01. Jún , 2010, 16:18:18 »

Da sa priblizit Petrucci zvuku aj na POD X3, aj na barscom, ale NIKDY to nebude ono.

Zahodil by som gitaru do kosa, kebyze sa pytam podobnu otazku...  Bavím sa skvele
Zaznamenané

mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #19 kedy: 01. Jún , 2010, 16:21:02 »

Další nový user "zostrelený".  Bavím sa skvele

 Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #20 kedy: 01. Jún , 2010, 16:22:24 »

kup si axe fx to je najlahsie pre laika
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
caparison
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 83



WWW
« Odpoveď #21 kedy: 01. Jún , 2010, 16:25:23 »

Ahoj...mam maly problem...na kombe si akosi neviem nastavit zvuk napr. ako ma John Petrucci alebo Santana...vie mi niekto poradit resp. nadiktovat parametre?Vopred dik
P.S.:mam Line 6 Spider Jam a Squier Bulletstrat

Jednoducho, z hovna nikdy bič neurobíš. Na začiatok odporúčam vymeniť gitaru aj aparát  Zdravíčko prajem veľa šťastia
Zaznamenané
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #22 kedy: 01. Jún , 2010, 16:35:44 »

....gitaristi to tu majú medzi vami ťažké chalani....ale zase aj to je pravda, že mne sa zatiaľ na takúto blbosť nepodarilo spýtať sa.....
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #23 kedy: 01. Jún , 2010, 16:38:06 »

nie ono je to toti z uplne opacne ze - chalani to tu maju tazke medzi gitaristami lebo gitaristi obcas neveria vlastnym ociam
Zaznamenané

mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #24 kedy: 01. Jún , 2010, 16:51:06 »

vsetky posty totalny kill  ha ha ha Bezkonkurencne vyhrava Jtakac ale. Na zaciatku sa zdalo, ze aj pride nejake riesenie v podobe X3, ale uz v polovici prvej vety je to zaklincovane  Bavím sa skvele
Chlapik sa len spytal slusne; no tak nevie .. netreba ho za to znicit. Na petrucciho nech si pekne vytiahne stredy, 400ms ako durinda a rube do toho, na santanu stiahne drive, zreze trochu clonu, to mu mozno trosku vo vyraze pomoze

Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #25 kedy: 01. Jún , 2010, 17:16:14 »

vsetky posty totalny kill  ha ha ha Bezkonkurencne vyhrava Jtakac ale. Na zaciatku sa zdalo, ze aj pride nejake riesenie v podobe X3, ale uz v polovici prvej vety je to zaklincovane  Bavím sa skvele
Chlapik sa len spytal slusne; no tak nevie .. netreba ho za to znicit. Na petrucciho nech si pekne vytiahne stredy, 400ms ako durinda a rube do toho, na santanu stiahne drive, zreze trochu clonu, to mu mozno trosku vo vyraze pomoze



ale ja som to myslel uplne vazne, fakt mi vsetky tie presety hraju na hovno  :)
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
samaelilith
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 71


Gu!tArt Nixon


WWW
« Odpoveď #26 kedy: 01. Jún , 2010, 17:30:40 »

kup si lampovy aparat, na petruciho mesa boogie.. ale aspon za 3000€ :) a za taku cenu aj gitaru.. pre zaciatok bude stačit, sice zvuk nebudes mat, ale aspon budeš čávo
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #27 kedy: 01. Jún , 2010, 17:41:37 »

nastav si vlastny zvuk co sa ti bude pacit a neopic sa po inych..nikdy v zivote sa mi ani jeden preset nepodobal na to, na co sa mal podobat...je tma vela faktorov - gitarista, gitara, aparat, posluch, snimace. hlavne na malom digitalnom prditku nenastavis zvuk velkeho aparaty za Xprachov. moze sa ti podarit z toho vymacknut super zvuk vzhladom na moznosti toho komba, ale to nedosiahnes tym, ze idem tam natocit zvuk z nahravky petrucciho

potrebujes gitaru s humbuckrami pri kobyle a krku, na petrucciho si nastav dzdz zd higain, tak aby sa ti basy nechlastali, stredy urobia objem, vysok sa tiez neboj.. na santanu si nechaj ten isty zvuk, zapni krkovy hambac, stiahni trochu volume na gitare a mozes hrat santanu...hlavne vela cvic ich skladby, studuj ich hru, techniky a budes zniet ako oni a to spravi ovela viac ako hocaka gitara a aparat..
« Posledná zmena: 01. Jún , 2010, 17:43:34 od styrioci » Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #28 kedy: 01. Jún , 2010, 22:06:32 »

vsetci tu mate mudre reci ze sa to neda a neviem co vsetko, ale ja som nedostal gitaru vcera do ruky...viem ze sa to da napodobnit(mozno nie uplne ale da)lebo v kombe je plno uz urobenych...je tam slash, sting, slipknot, scorpion, deep purple a VELA dalsich...a navyse niektore som si uz aj sam urobil...mam tam napriklad zakk wylde - farewell ballad...samozrejme ze je tam pocut ten strat zvuk ale aj tak je to velmi podobne

sak ale co sa da napisat na takyto prispevok, ked je ocividne jasne ze na dohovaranie zvedavy nieje  ha ha ha od isteho momentu tazko radit seriozne, hlavne ked v uvode uz naznaky ze toto nieje cesta boli. raz darmo.
Zaznamenané

o-yep sro
yeah
Hosť
« Odpoveď #29 kedy: 03. Jún , 2010, 09:46:46 »

Ja ti poradim. Musis mat dobru predstavivost. S gitarovym zvukom to mas ako so zenou. Chapes.
Zaznamenané
Strán: 1 [2] 3 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.039 sekund, 22 otázok.