Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
24. September , 2024, 16:32:29
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Bass Synthetsizer  (Prečítané 837 krát)
0 užívateľov a 3 Hostí prehliada túto tému.
Zzo
nováčik
*
Príspevkov: 15



« kedy: 03. Jún , 2010, 21:46:33 »

Servuste,
nakolko nastal velmi nevidany jav a v mojej penazenke sa objavili peniaze, ktore mozem rozflakat, vymyslel som si, ze ich miniem na basovy synthesizer!
Nuz po par hodinach stravenych na nete, po hodinke obtazovania predavacov v hudobninach som dospel k nasledovnemu:
V Bratislave dostupne boli dva a to EHX bass micro synthesizer, pak BOSS SYB-5. Z tychto dvoch mi ucaroval zrejme viac ten BOSS, najma po zvukovej stranke(aj ked som mal paranoicky pocit oneskorenia pri hrani). Pri tom EHX mi chybali tzv. gule, mal som pocit, ze to sice pekne skresli a pomeni zvuk, ale stratilo sa caro basy. Proste neboli gule :)
Zaroven mi ale ucaroval AKAI Deep Impact a to neskutocnim sposobom. aj ked som ho nedrzal, ale videl som tie tri biedne ukazky na nete + relativne dobre ohlasy nan. problem je ten, ze mam pocit, ze sa uz nevyraba a tazko sa zhana + vysoka cena.
Preto su moje otazky nasledovne:
1. Je mozne zohnat ten AKAI? kde a za kolko.
2. Ma niekto skusenosti s akymkolvek synthesizerom o ktore sa moze podelit?(najlepsie k tymto trom)
3. A co ine znacky?(Moog, Korg a pod?)

Za akekolvek rady vrelá vdaka
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #1 kedy: 03. Jún , 2010, 21:49:21 »

hral som na tom boss bass syb a dost som si ho oblubil - vie to vyprodukovat slusne psycho. ono ten deep impact vie aj oktavovat, aj synthovat a este do aj nejako cele nakresli. lenze ten je ideal zhanat z ebay a podobne + je drahy ako cert.
Zaznamenané

o-yep sro
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.075 sekund, 22 otázok.