Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
24. September , 2024, 12:21:04
Strán: [1] 2 3 ... 7 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: o sluchatkach...  (Prečítané 10196 krát)
0 užívateľov a 8 Hostí prehliada túto tému.
Duger
Hosť
« kedy: 04. Jún , 2010, 15:06:55 »

Citácia
Dalsia vec porovnavat sluchadla oproti niekolko pasmovemu repru je jalovina

a čo tak viac-pasmove sluchadla ?
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #1 kedy: 04. Jún , 2010, 15:12:10 »

a čo tak viac-pasmove sluchadla ?

viac pasmove akoze su ake ? vsak kolko reprakov je v jednom nausniku ?

kaslite na sluchatka, neni o tom tema... ked chcete o tom, zalozte debatu inde.
Zaznamenané
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #2 kedy: 04. Jún , 2010, 15:15:34 »

a čo tak viac-pasmove sluchadla ?

evidentne mas pomylene pasma s (neviem cim). ved uz aj hlupe in-ear maju 3 pasma
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #3 kedy: 04. Jún , 2010, 15:18:50 »

evidentne mas pomylene pasma s (neviem cim). ved uz aj hlupe in-ear maju 3 pasma

 Fuuha zíram co sa mysli tymi pasmami ?
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #4 kedy: 04. Jún , 2010, 15:20:33 »

uvod jadro zaver  ha ha ha
Zaznamenané

o-yep sro
Duger
Hosť
« Odpoveď #5 kedy: 04. Jún , 2010, 15:20:43 »

hlupe in-ear nad 300€
Zaznamenané
zakky
Hosť
« Odpoveď #6 kedy: 04. Jún , 2010, 15:22:31 »

asi mysli to ze hlupe ineary hraju spektrum od 16 - 20 000hz vyrovnane
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #7 kedy: 04. Jún , 2010, 15:31:14 »

viac pasmove akoze su ake ? vsak kolko reprakov je v jednom nausniku ?
...
Ja som si predvecerom kupil Ultimate Ears 7ckove, mas tam 3 pasma a hraju tak, ze dovi dopo... uz nikdy viac ine sluchadla, ani odposluchy... :) Skoncil sa vsetok hluk z ostatnych sluchadiel a odposluchov.  Žmurk
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #8 kedy: 04. Jún , 2010, 15:34:24 »

Ja som si predvecerom kupil Ultimate Ears 7ckove, mas tam 3 pasma a hraju tak, ze dovi dopo... uz nikdy viac ine sluchadla, ani odposluchy... :) Skoncil sa vsetok hluk z ostatnych sluchadiel a odposluchov.  Žmurk

OK, uznavam. asi teraz strasne trepem ja. co su tie 3 pasma ? vymenuj ich, lebo sa stracam v tom...
Zaznamenané
zakky
Hosť
« Odpoveď #9 kedy: 04. Jún , 2010, 15:38:09 »

vsak ale 3 pasma su odjakziva basy stredy vysky, tak 3 pasmove bedne/sluchatka su asi take ktore zahraju cele spektrum zvukove ci uz pouzitim jedneho alebo viacerych reproduktorov....pokial viem tak gitarove repraky niesu "3pasmove" lebo maju peak na stredoch .... ale cela tato debata o 3pasmach je uplne jalova a onicom vsak to je snad jasne kazdemu :)

ale to slovo 3pasmove je taka p*čovina podla mna to vzniklo tak ze nejaky reprobox mal specialne repro na basy stredy vysky
« Posledná zmena: 04. Jún , 2010, 15:39:09 od zakky » Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #10 kedy: 04. Jún , 2010, 15:39:36 »

a co teda znamena ze viacpasmove sluchatka ?
Nepoznam tie Hz, ani ziadne ine cisla, lebo som sa o to nikdy nejak nezaujimal... ale mas tam tri pasma a tri rozne zdroje ("repraciky") zvuku. Zvuk je cistejsi, menej hluku do usi a prijemnejsi. O kvalite zvuku ani nehovorim... :) + lankovy kablik, ziadne drotiky.
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #11 kedy: 04. Jún , 2010, 15:44:36 »

vsak ale 3 pasma su odjakziva basy stredy vysky, tak 3 pasmove bedne/sluchatka su asi take ktore zahraju cele spektrum zvukove ci uz pouzitim jedneho alebo viacerych reproduktorov....pokial viem tak gitarove repraky niesu "3pasmove" lebo maju peak na stredoch .... ale cela tato debata o 3pasmach je uplne jalova a onicom vsak to je snad jasne kazdemu :)

holu picu cele zle. zase musim byt za Predatora  Je mi do plaču

bezne nearfield studiove monitory byvaju dvojpasmove a zahraju tiez vyrovnane cele spektrum, tak ako ? :)

pasmami sa myslia menice, repraky. dvojpasmova sustava ma stredobas a vyskac, je tam nejaka vyhybka alebo je to budene nezavyslimi zosilovacmi. v trojpasmovej sustave je basak, stredak, vyskac, su aj stvorpasmove sustavy, atd... kazde ma svoje vyhody/nevyhody ale neni to o tom, ake spektrum dokazu zahrat...

zato nechapem, co tu rozoberate ake viac pasmove sluchatka... ked hovorite o trojpasmovych, tak potom existuju akoze aj dvojpasmove ? tie potom hraju len stredy a vysky podla vasich teorii ? ci jako ?

 Na zdravie!
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #12 kedy: 04. Jún , 2010, 15:44:47 »

zvlastne ja som myslel ze ak je nejaka bedna 3pasmova ze to je preto ze ma separe basove repro, stredove repro a vyskac.. a ze vsetky sluchadla su sirokopasmove rovnako ako aj gitarova bedna.. a ze su teraz nejake novinky co su ale ze viackanalove sluchadla to znamena ze co ja viem 5.1 alebo 7.1 sluchadla ale ze tam je to o niecom inom
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #13 kedy: 04. Jún , 2010, 15:45:47 »

... ale mas tam tri pasma a tri rozne zdroje ("repraciky") zvuku....

to fakt ? posli link na take sluchatka, kde su tri repraciky v jednom uchu, znie to zaujimavo...
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #14 kedy: 04. Jún , 2010, 15:46:59 »

zvlastne ja som myslel ze ak je nejaka bedna 3pasmova ze to je preto ze ma separe basove repro, stredove repro a vyskac.. a ze vsetky sluchadla su sirokopasmove rovnako ako aj gitarova bedna.. a ze su teraz nejake novinky co su ale ze viackanalove sluchadla to znamena ze co ja viem 5.1 alebo 7.1 sluchadla ale ze tam je to o niecom inom

az na tu gitarovu bednu - tam je len strodobasovy reprak.
Zaznamenané
Strán: [1] 2 3 ... 7 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.091 sekund, 23 otázok.