Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
24. Apríl , 2024, 02:38:47
Anketa
Otázka: pači sa vam novy vzhlad fora
Áno - 9 (47.4%)
Nie - 5 (26.3%)
Je mi to jedno - 5 (26.3%)
Celkovo hlasov: 17

Strán: 1 [2] 3 4 ... 10 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Novy vzhlad  (Prečítané 44621 krát)
0 užívateľov a 2 Hostí prehliada túto tému.
Duger
Hosť
« Odpoveď #15 kedy: 05. Jún , 2010, 21:41:10 »

k tym očiam... važne to neni dobre.. Smútim nenadavam ale ta fakt je to zbytočne a este aj horšie jak bolo ... chapem že ste chceli forum vylepšiť.. ale toto nieje spravna cesta
Zaznamenané
Lubo
stály hosť
*****
Príspevkov: 908


-- JAZZ --


« Odpoveď #16 kedy: 05. Jún , 2010, 21:42:36 »

nechapem na co toto ludia robia. a je to tu vzdy a vzdy to tu bude tento fenomen. Nieco funguje. Funguje to dobre, ludia su na to zvyknuti. Ok! Podme to prerobit.... naco??? to ludia robia ja to nepochopim, vsetky fora, Facebook setci. JEdine co sa tym da dosiahnut ze konzervativnejsi uzivatel ktoremu sa nechce odznova setky tlacitka hladat sa na to radsej vykasle.
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11904



« Odpoveď #17 kedy: 05. Jún , 2010, 21:44:58 »

mam pici..imho ok
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #18 kedy: 05. Jún , 2010, 21:45:30 »

Ide o to, aby to sedelo s uvodnou strankou gitaristi.sk
Zaznamenané

Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #19 kedy: 05. Jún , 2010, 21:55:07 »

Funcie su rovnake, tam by problem nemal byt. Vidim to tak, ze problem mate viaceri s prilis kontrastujucou  bielou farbou pozadia (co moze byt ok pre clanky na uvodnej stranke, ale ak clovek furt cita forum, moze to byt unavne) a miestami chybajucim clenenim (cize nie je jasne, ktory text patri k comu).
Zaznamenané

yeah
Hosť
« Odpoveď #20 kedy: 05. Jún , 2010, 21:59:55 »

A ja som naobed ci kedy veril tomu, ze zase mi jebe nastavenie opery a gulal ocami  :) podla mna toto vyzera jak demo verzia "starej" stranky  :)
Zaznamenané
Sammko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 625


muck :-*


« Odpoveď #21 kedy: 05. Jún , 2010, 22:01:21 »

podla mna velmi pekny look :) image ako na modernych strankach
mne sa paci tmavsie pozadie a svetly "papier" ktory je priehladny ako na starom vzhlade :)
otazka pre moderatorov ci by sa nedalo do nastaveni fora hodit stary design pre tych co ho chcu  Zdravíčko
Zaznamenané

Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #22 kedy: 06. Jún , 2010, 02:01:38 »

nechapem na co toto ludia robia. a je to tu vzdy a vzdy to tu bude tento fenomen. Nieco funguje. Funguje to dobre, ludia su na to zvyknuti. Ok! Podme to prerobit.... naco??? to ludia robia ja to nepochopim, vsetky fora, Facebook setci. JEdine co sa tym da dosiahnut ze konzervativnejsi uzivatel ktoremu sa nechce odznova setky tlacitka hladat sa na to radsej vykasle.

Toto som zas ja nepochopil. Je to v podstate rovnaké, len je to konečne integrované s úvodnou stránkou. Nič nemusíš hľadať!!  ?§!. Žmurk
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11904



« Odpoveď #23 kedy: 06. Jún , 2010, 07:02:07 »

Toto som zas ja nepochopil. Je to v podstate rovnaké, len je to konečne integrované s úvodnou stránkou. Nič nemusíš hľadať!!  ?§!. Žmurk
toto je bezny, pohodlny user. zmenis nejaku farbu, posunies dve tlacitka viac dolava a uz je z toho v... :)
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #24 kedy: 06. Jún , 2010, 09:10:50 »

vzdy, ale uplne vzdy a vsade kde som toto zazil, tak sa najdu typci, co ich ide rozhodit, ze sa spravila nejaka co len minimalna zmena. a pritom je to iba o 3 dnovom zvyknuti. po mesiaci pouzivania by sa nakoniec aj tak nikto nechcel vratit k starsej verzii... ale zanadavat si treba, to uznavam :)

tiez som konzervativny, ale presne viem, ako mi to bude uz pozajtra uplne jedno, tak co sa vzrusovat.

odpovedaci formular by som dotiahol nejak, inak vsetko v pohode. nefungovala mi anketa - ked som odoslal odpoved, tak sa prestalo zobrazovat forum, musel som sa 2x vratit na uvodnu stranku a potom uz islo...
« Posledná zmena: 06. Jún , 2010, 09:11:16 od rastis » Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #25 kedy: 06. Jún , 2010, 09:31:57 »

mala by sa na FB zalozit skupina "chcem spat stary look" a tam by mohlo vsetci trepkat a ked by sa zmenil look opat, tak zas odznova  ha ha ha
Zaznamenané

o-yep sro
focus
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 127



« Odpoveď #26 kedy: 06. Jún , 2010, 09:53:04 »

Nový vzhľad je ok, jediný problém je ozaj ten kontrast, porovnajte si to s www.hudebnibazar.cz, to je pre moje oči úplne v pohode, chcelo by tú tmavú na pozadí trocha zjemniť, a bude to super.
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #27 kedy: 06. Jún , 2010, 10:03:03 »

Jedina vec, co mi vadi na novom vzhlade je "zmenseny obraz". Inak to je celkom pekne. :)
Zaznamenané

jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #28 kedy: 06. Jún , 2010, 10:16:42 »

Jedina vec, co mi vadi na novom vzhlade je "zmenseny obraz". Inak to je celkom pekne. :)

stlac Ctrl a kolieskom mysi pokrut smerom hore, stranka sa ti nazoomuje  Na zdravie!
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #29 kedy: 06. Jún , 2010, 10:45:30 »

podla mna pekny look :) hlavne konecne zmena a myslim k lepsiemu  Na zdravie!
Zaznamenané
Strán: 1 [2] 3 4 ... 10 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.085 sekund, 24 otázok.