Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Apríl , 2024, 13:46:40
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: nowý Notebúk  (Prečítané 1166 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« kedy: 17. Jún , 2010, 10:41:14 »

 Chcem kupit novy notas a 2 roky co som sa hardwarom nezaoberal tak som uplne mimo.
Uvazujem nad niecim co ma vykonnu grafiku jednoznacne, ale ne koli hram... potrebujem stroj na rendrovanie.
Tu su nejaky adepti...

http://www.alza.sk/asus-g73jh-tz002z-d152091.htm
http://www.alza.sk/asus-g51jx-sz054z-d152343.htm
http://www.alza.sk/hp-elitebook-8540w-d162490.htm

Ten HP ma sice quadro co by bolo asi najlepsie ale FX880 je uz vraj pomerne slaba jak som sa docital a nema tolko procesov.
ASUS g51 ma gts360m co som sa tiez docital ze to je len premenovana 3 roky stara graficka karta s len troska vacsim clockom na mhz.... zatial najviac co sa mi pozdaval je ten G73 co ma radeon 5870 (vraj najvikonnejsia graficka v notasoch od ATI).... ja som uz zN00bol takze potrebujem radu...
 Nechajte ma vydýchať Nechajte ma vydýchať Nechajte ma vydýchať
Zaznamenané

Im a little princess
zakky
Hosť
« Odpoveď #1 kedy: 17. Jún , 2010, 11:27:29 »

ak chces renderovat tak nepotrebujes silnu grafiku ale silny procesor a dost ramky tiez nieje na skodu, a urcite by som bral HP Elitebook, sam som si chcel kupit elitebook, urcite ti viac vydrzi ako asus
Zaznamenané
Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #2 kedy: 17. Jún , 2010, 11:38:15 »

jj.. vsak ten HP si myslim ze je fajne, len sa obavam tej starej grafiky... silnu potrebujem hlavne k zobrazovaniu viewportov ak Vsync... len jedine co ma odradza je ze hp je o 300 drahsi :D ale je to tiez adept takze sa rata... takze 1+ pre HP
Zaznamenané

Im a little princess
Juraj_T
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 623


« Odpoveď #3 kedy: 17. Jún , 2010, 11:45:20 »

HP Elitbook som chvilku mal, velmi tazky, prilis "plastovy", oproti lenovo / dell dost sunt podla mna
Zaznamenané
zakky
Hosť
« Odpoveď #4 kedy: 17. Jún , 2010, 11:46:55 »

jj.. vsak ten HP si myslim ze je fajne, len sa obavam tej starej grafiky... silnu potrebujem hlavne k zobrazovaniu viewportov ak Vsync... len jedine co ma odradza je ze hp je o 300 drahsi :D ale je to tiez adept takze sa rata... takze 1+ pre HP

ja uz by som si nekupil iny ako poriadny notebook najvyssieho radu od poriadneho vyrobcu, ak totiz chces pouzivat na pracu tak vsaliake tie multimedialne, lowcosty a podobne sa dojebu akurat ked to najmenej potrebujes, prave v tom momente by si dal kludne aj 310 euro za to aby sa to nestalo.

ja sa moc  do renderovania nevyznam takze z tou grafikou ti az tak neporadim :)
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #5 kedy: 17. Jún , 2010, 12:56:57 »

imho ak to nutne nepotrebujes mat mobilne a potrebujes to na specificky ucel akym je grafika, tak si myslim, ze za tych cca 1400eciek vyskladas take delo desktop, ze nebudes mat najmensi problem..priblizne HW naroky, co budes potrebovat, vies?
Zaznamenané
MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #6 kedy: 17. Jún , 2010, 21:49:47 »

Toto su tzv neprenosne prenosne pocitace.  ha ha ha
Zaznamenané

Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.067 sekund, 22 otázok.