Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Apríl , 2024, 06:06:55
Strán: 1 [2] 3 4 ... 6 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Vyber hlavy alebo komba , poradte prosim.  (Prečítané 14904 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Yaro
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 692



WWW
« Odpoveď #15 kedy: 20. Jún , 2010, 13:38:45 »

V prvom rade ti schvalujem rozhodnutie, ist do lamp.  Na zdravie!  V druhom rade tvoj strop toho asi vela neumozni, ale predsa sa da napriklad moja oblubena MV3 sa da zohnat aj za 35 euro ked to niekomu zavadzia v pivnici (spekulanti pytaju 250 e) + nejaky starsi box + krabicka na skreslenie podla chuti. Mohol by si sa do 500 e zmestit. A budes mat zvuk pop iči.

Keby sa ti zdvyhol strop, tak by som ti poradil kombo Mesa Lonestar, ako to najlepsie na com som kedy hral, aj ked hi-gain to zrovna nedava.
Zaznamenané

Mesa Boogie Mark V head, 4x12 MB Rectifier, Fender Custom Shop Deluxe Tele, B.C.Rich Exclusive, Warwick Thumb Bolt On 5 string
georgik
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 691



« Odpoveď #16 kedy: 20. Jún , 2010, 15:23:12 »

Som tak rozmyslal nad tym  ze  JMP1 + MESA SIMUL CLASS 295 a casom by som kupil Gmajor a hotovo....a mal by som vsetko v jednom racku...len sa bojim ze gmajor bude mat tisic funkci a nebudem vecer co skor chcem
Zaznamenané

Peavey 5150 Mk.II+ Basson 412(Angled)+Orange PPC412(straight) + Dunlop 535Q + JT-Amps Screamer + Korg Pitchblack + ESP Horizon FR-II (EMG,str Red) - MASAKER
Feat. Planet Waves cables.
MASAKER
LUMPYs.r.o
nováčik
*
Príspevkov: 69


Jakub Newsted Heavymetalový


« Odpoveď #17 kedy: 21. Jún , 2010, 21:17:07 »

hmm no, citam to tu, no do 500€? no som basak ale ak do 500 € skusil by som RANDALL RH50T 50 W to je celolampa 50 w ale je rozdiel Randall 50 w ako nejake SX kombo 100 w myslim ze SX ani nemaju take vykonne komba:D XD, no a k tomu randalu box RANDALL RX412 , na kytary.cz maju skvelu zlavu teras ked tu kupis spolu
 mas to okolo 570 € , pripadne nieco od Ashdownu , aj ked ti su skor na basove aparaty , ale nad tym randalom by som rozhodne porozmyslal nie je to drahe pomer cena/kvalita vlemi slusny:D
Zaznamenané

ASHDOWN MAG-414T DEEP
ASHDOWN MAG-300H EVO II
MTD Kingstom The Heir (Trans Cherry )
georgik
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 691



« Odpoveď #18 kedy: 22. Jún , 2010, 16:17:28 »

500eur priblizne koncak,cize neviem, 800eur by som to zvysil....bez bedne.
Zaznamenané

Peavey 5150 Mk.II+ Basson 412(Angled)+Orange PPC412(straight) + Dunlop 535Q + JT-Amps Screamer + Korg Pitchblack + ESP Horizon FR-II (EMG,str Red) - MASAKER
Feat. Planet Waves cables.
MASAKER
pelko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2146



« Odpoveď #19 kedy: 22. Jún , 2010, 16:50:02 »

okukni engla blackmore, univerzálny amp, s dobrou bednou fajn zvuk
Pri obmedzených financiách by som nešiel cestou racku, pretože sa nedoplatíš. Ver m že po kúpe preampu a koncáku si neskončil  Beeee
« Posledná zmena: 22. Jún , 2010, 16:51:10 od pelko » Zaznamenané
georgik
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 691



« Odpoveď #20 kedy: 22. Jún , 2010, 19:21:31 »

to mi je jasne :D ladicka,gmajor,hento toto :D a mam celu elektraren :D
Zaznamenané

Peavey 5150 Mk.II+ Basson 412(Angled)+Orange PPC412(straight) + Dunlop 535Q + JT-Amps Screamer + Korg Pitchblack + ESP Horizon FR-II (EMG,str Red) - MASAKER
Feat. Planet Waves cables.
MASAKER
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #21 kedy: 22. Jún , 2010, 19:30:11 »

V prvom rade si kup aparat, ktory by sedel do tvorby tvojej kapely. Ak sa nevies rozhodnut, tak daj tomu trosku cas, poskusaj si rozne aparaty na roznych miestach.
Urcite nesprav chybu, ze si kupis aparat, ktory bude "univerzalny" a potom zacnes vymyslat, ze "ale mne by tam slo viac toto".

Osobne si myslim, ze kupou Marshall JVM, pripadne nejake Peavey alebo uz aj Mesa nemozes spravit zly krok.
Racky su dobra volba, ale ak nemas prachy, nechod do toho. Taktiez ako som spominal, zalezi od zanru, co hras, co chces hrat a kam smerujes.
 Na zdravie!
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #22 kedy: 22. Jún , 2010, 19:33:42 »

...
Uvazoval som nad kombinaciou
1,Fatal joe Mesa simul class (vyhoda ze by som mohol doma cvicit, prepnutelny vykon na 30w) + JMP
2, Marshall 9200+ JMP1
3, nejaka hlava(Marshall TSL,mozno Peavey )
...
Uz teraz zabudni na to, ze budes cvicit 295tkou doma.  Žmurk Aj ked bude na 5 watt. Na doma si kup cokolvek ine, hocijake male kombo+ hocijaky multak, pripadne Line6 kombo, PC, ... Podla chuti.

Z tych kombinacii, co sa tyka kapeloveho hrania by som siel do 295tky a JMP preamp + TCcko (kamos predava 2ku, ak by si chcel). Toto Ti musi bohate stacit od jazz po metal.  Na zdravie!

Edit: Napadlo ma, ze napis Jankovi (jjaannkkoo) a zabudnes na tieto kombinacie.  Zdravíčko
« Posledná zmena: 22. Jún , 2010, 19:35:06 od Branko » Zaznamenané

fataljoe
stály hosť
*****
Príspevkov: 756


"skill comes first"


« Odpoveď #23 kedy: 22. Jún , 2010, 19:34:21 »

moznost 1. si zmaz ..dnes som koncak predal. Az mi bolo luto, ked to dnes chalapik pichol do quadu ako neskutocne ppici to hralo  Som metlak
Zaznamenané

Not everyone likes METAL....  FUCK THEM!!!!
georgik
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 691



« Odpoveď #24 kedy: 22. Jún , 2010, 19:34:28 »

ja som nad tym JVM aj rozmyslal, ale zistil som , ze potrebujem nieco univerzalne, co nema vela gombikov , ale nema ich zas malo, cize keby mam iba mat napriklad to JMP + MESA SIMUl, tak pohode, ale ked kupim g major a dalej tak mi sa mi tam tvori milion kombinaci.....
Marshall som rozmyslal TSL,JVM,JMP.
Peavey 5150
a dalej uz moc nie...
Zaznamenané

Peavey 5150 Mk.II+ Basson 412(Angled)+Orange PPC412(straight) + Dunlop 535Q + JT-Amps Screamer + Korg Pitchblack + ESP Horizon FR-II (EMG,str Red) - MASAKER
Feat. Planet Waves cables.
MASAKER
georgik
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 691



« Odpoveď #25 kedy: 22. Jún , 2010, 19:34:52 »

skoda....
Zaznamenané

Peavey 5150 Mk.II+ Basson 412(Angled)+Orange PPC412(straight) + Dunlop 535Q + JT-Amps Screamer + Korg Pitchblack + ESP Horizon FR-II (EMG,str Red) - MASAKER
Feat. Planet Waves cables.
MASAKER
georgik
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 691



« Odpoveď #26 kedy: 22. Jún , 2010, 19:36:15 »

Uz teraz zabudni na to, ze budes cvicit 295tkou doma.  Žmurk Aj ked bude na 5 watt. Na doma si kup cokolvek ine, hocijake male kombo+ hocijaky multak, pripadne Line6 kombo, PC, ... Podla chuti.

Z tych kombinacii, co sa tyka kapeloveho hrania by som siel do 295tky a JMP preamp + TCcko (kamos predava 2ku, ak by si chcel). Toto Ti musi bohate stacit od jazz po metal.  Na zdravie!

Edit: Napadlo ma, ze napis Jankovi (jjaannkkoo) a zabudnes na tieto kombinacie.  Zdravíčko

noo, na cvicenie mam amp...
Zaznamenané

Peavey 5150 Mk.II+ Basson 412(Angled)+Orange PPC412(straight) + Dunlop 535Q + JT-Amps Screamer + Korg Pitchblack + ESP Horizon FR-II (EMG,str Red) - MASAKER
Feat. Planet Waves cables.
MASAKER
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #27 kedy: 22. Jún , 2010, 19:36:27 »

ja som nad tym JVM aj rozmyslal, ale zistil som , ze potrebujem nieco univerzalne, co nema vela gombikov , ale nema ich zas malo, cize keby mam iba mat napriklad to JMP + MESA SIMUl, tak pohode, ale ked kupim g major a dalej tak mi sa mi tam tvori milion kombinaci.....
Marshall som rozmyslal TSL,JVM,JMP.
Peavey 5150
a dalej uz moc nie...
Cim skor zabudnes pouzivat slovo "univerzalne", tym lepsie. Ser na gombiky, pocuvaj zvuk.
Zaznamenané

georgik
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 691



« Odpoveď #28 kedy: 22. Jún , 2010, 19:42:45 »

hudba, nieco co javiem...taky heavik alebo ako to mam nazvat, ako van halen nieco na ten typ..neviem presne...ale takym smerom...
Zaznamenané

Peavey 5150 Mk.II+ Basson 412(Angled)+Orange PPC412(straight) + Dunlop 535Q + JT-Amps Screamer + Korg Pitchblack + ESP Horizon FR-II (EMG,str Red) - MASAKER
Feat. Planet Waves cables.
MASAKER
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #29 kedy: 22. Jún , 2010, 19:44:50 »

co znamena univerzalne? roland jc120 clean,  marshall plexi crunch a us higain lead? lebo ked vies, tak mozes byt univerzalny aj s jednym skreslenym zvukom, popracovat s volume na gitare, s dynamikou uderu.. inac pekne slovo, ktorym sa da zakryt, ze clovek nevie co presne chce :)
Zaznamenané
Strán: 1 [2] 3 4 ... 6 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.035 sekund, 22 otázok.