Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. Apríl , 2024, 22:43:34
Strán: [1] 2  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Bad Packaging alebo zle zabalenie komba  (Prečítané 3161 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
RiZz0
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 173



« kedy: 01. Júl , 2010, 21:34:11 »

Akoze keby mne pride takto zabalene kombo asi by som ho ani neskusal a v momente poslal s5.

Zaznamenané

Ten kto chce příliš moc, může ztratit úplne všechno, a kto chce zas od života moc málo, nemusí dostat vůbec nic.
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #1 kedy: 01. Júl , 2010, 21:37:52 »

Akoze keby mne pride takto zabalene kombo asi by som ho ani neskusal a v momente poslal s5.



jasne UPSka.. teraz som videl na sevenstringu co dal chalan fotky jak mu dosiel ampeg a plakal som fakt.. cele sasi zlomene
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #2 kedy: 01. Júl , 2010, 21:42:00 »

Mne UPSak nosi vsetko krasne, vzdy ma zavola k autu, ako mam ulozeny balik.  ha ha ha

Ale tak toto video je vazna vec.. kks..  Bleee
Zaznamenané

Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #3 kedy: 01. Júl , 2010, 21:45:26 »

hmmm, keby to balili poriadne tak to ziadna ups ani ina spolocnost tak nerozbije.. ale pozeram ze peavey este stale nepreslo osadzovat komba tymi strasne zlymi reprakmy Blue marvell
Zaznamenané
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #4 kedy: 01. Júl , 2010, 23:02:07 »

.. skarede, kombo na srot.

Ja mam tiez jednu bizarnu skusenost s UPS. Isiel mi klaves z Thomannu. Mal tu byt cirka v Pondelok. V stredu som zacal zistovat ako co, nikam som sa nedopatral (Thomann nemal ani ponatia - tiez fail na ich konto)
V Piatok sa mi ozvala rozcarovana p*** tonom, s akym by som nekomunikoval ani s trestancom, ze sa mi nevedia dopatrat uz cely pracovny tyzden - ze ma hladali namatkovo v zozname (fakt, ze si to mohli do 5 minut zistit cez Thomann som nekomentoval). Nakoniec mi prisiel klaves. Krabica rozjebana, dokonca polootvorena, kde trcali kusy pasky. Otvoril som krabicu, tam boli polamane polystyreny, cedeckcko so softom lietalo free po krabici, manual a vsetko stuff porozhadnovany v krabici a o spine, co tam bola uz ani nehovorim. Klaves bol z factory nastastie totalne zabaleny vo folii, takze sa mu absolutne nic nestalo, ale taky pohlad po otvoreni krabice, som este nevidel. Ked som sa pytal, den predtym, ako ma nasli, povedali, ze otvorili krabicu, ci v nej nahodou nie je na mna kontakt, to som este nevedel, ze sa na tom niekto totalne vyzuril. Dodnes lutujem, ze im tam na druhy den nevolal, asi by na nich nezostala sucha nit
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #5 kedy: 01. Júl , 2010, 23:08:31 »

problem je na strane thomannu.. nie UPS.. ja som tiez zadal thomannovi moje tel cislo a UPSkar mi to nechal v praci na   recepcii lebo na mna nemal cislo.. problem je ze thomann to neda dalej upske :) nemali sa ti proste ako ozvat..
Zaznamenané

MMM
Hosť
« Odpoveď #6 kedy: 01. Júl , 2010, 23:21:38 »

Kokos, to by ma straaaasne nasralo, ..co strasne, priam brutalne  Nezahrávaj sa
Zaznamenané
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #7 kedy: 01. Júl , 2010, 23:34:18 »

problem je na strane thomannu.. nie UPS.. ja som tiez zadal thomannovi moje tel cislo a UPSkar mi to nechal v praci na   recepcii lebo na mna nemal cislo.. problem je ze thomann to neda dalej upske :) nemali sa ti proste ako ozvat..

to mi je uplne jasne, ale namiesto browsovania v zozname ak maju elementarnu logiku, tak zdvihnem telefon, pripadne nadobem 8 slov do mailu a je vyriesene. viem, ze je to chyba thomannu, ale prosim Vas, to tam robia opice v tom UPS ?!
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #8 kedy: 01. Júl , 2010, 23:37:38 »

Kokos, to by ma straaaasne nasralo, ..co strasne, priam brutalne  Nezahrávaj sa

ak to myslis ironicky, tak musim povedat, ze som to neprezival zas tak emotivne, ako je to napisane, ale ked mi donesie "slavna" UPS balik, ktory je doslova na srot, divim sa, ze mi ho nedoniesli v taske, tak to ma nasralo. Jedine stastie, ze stroju nic nebolo, lebo ostatne veci boli na padrt, zajebane, potrhane, cd v horsom stave ako moj dvadsatrocny gunsnroses use your illusions I
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
MMM
Hosť
« Odpoveď #9 kedy: 01. Júl , 2010, 23:41:03 »

ak to myslis ironicky, tak musim povedat, ze som to neprezival zas tak emotivne, ako je to napisane, ale ked mi donesie "slavna" UPS balik, ktory je doslova na srot, divim sa, ze mi ho nedoniesli v taske, tak to ma nasralo. Jedine stastie, ze stroju nic nebolo, lebo ostatne veci boli na padrt, zajebane, potrhane, cd v horsom stave ako moj dvadsatrocny gunsnroses use your illusions I


Nie nie, vobec to nebolo myslene ironicky, reagoval som na ten YT odkaz, to ja fakt zlee..
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #10 kedy: 01. Júl , 2010, 23:49:32 »

Mne UPSak nosi vsetko krasne, vzdy ma zavola k autu, ako mam ulozeny balik.  ha ha ha

Ale tak toto video je vazna vec.. kks..  Bleee

Mne raz UPS vlacili stary Hiwatt 2 tyzdne po Europe z Francuzska cez Neapol, Chorvatsko spat do Nemecka az do Budapesti. Absolutne ma odrovnal francuzsky typek, ked som uz musel osobne volat, ze co je s tym, ze mi oznamil ze uz to je vo Viedni a on si myslel, ze Rakusko je len cast Nemecka a nie samostatny stat. To je tak, ked v postach zamestnavaju vseliakych azijskych alebo africkych analfabetov a podobne opice. Bleee Nastastie zosik fungoval...
« Posledná zmena: 01. Júl , 2010, 23:51:12 od proghoper » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
MMM
Hosť
« Odpoveď #11 kedy: 01. Júl , 2010, 23:52:12 »

Mne raz vlacili stary Hiwatt 2 tyzdne po Europe z Francuzska cez Neapol, Chorvatsko spat do Nemecka az do Budapesti. Absolutne ma odrovnal francuzsky typek, ked som uz musel osobne volat, ze co je s tym, ze mi oznamil ze uz to je vo Viedni a on si myslel, ze Rakusko je len cast Nemecka a nie samostatny stat. To je tak, ked v postach zamestnavaju vseliakych azijskych alebo africkych analfabetov.  Bleee


Aj tu u nas je ich dost, nemyslim si, ze sme prave my v uplnom poradecku  Žmurk
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #12 kedy: 01. Júl , 2010, 23:54:10 »


Aj tu u nas je ich dost, nemyslim si, ze sme prave my v uplnom poradecku  Žmurk

S nasou postou som mal doteraz v podstate stale fajn skusenosti.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #13 kedy: 01. Júl , 2010, 23:56:17 »


Aj tu u nas je ich dost, nemyslim si, ze sme prave my v uplnom poradecku  Žmurk

u nas je to prave ta horsia alternativa a to rydze slovenske pani P*** s talentom na nasratie.
ja som sa raz bol stazovat u riaditelky posty, ked mi zrazu nasli balik po dvoch mesiacoch a ta osoba mi povedala, ci nechcem u nich brigadovat, ze vzdy to navrhuju ludom, co sa stazuju, aby clovek zistil ako to tam chodi  Fuuha zíram
- tak som sa tvaril a skutocne som na to nic nepovedal, snad sa ani nedalo. Toto povie dospelemu cloveku, ja som neveril, ale povedal som si, ze jej nejebnem, lebo som mal akurat na sebe svoj najfojnovejsi oblek a krv davat dole z neho som za potrebu nemal Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 01. Júl , 2010, 23:57:56 od mn » Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
MMM
Hosť
« Odpoveď #14 kedy: 02. Júl , 2010, 00:02:53 »

S nasou postou som mal doteraz v podstate stale fajn skusenosti.


Ja uz niekolkokrat zle.. pracuje tam dost vytretych ludi.. minimalne  tu na poste kam chodievam. Dva krat strateny balik, niekolkokrat cakanie 2 tyzdne, na poste mi hladaju nieco obcas hodinu lebo nevedia ani kde co maju a ked tvrdim, ze to ma byt kilovy balik tak mi tvrdia ze urcite nie lebo maju zapisany list a oni to asi vedia lepsie. Tak hladaju ako sprosti a nakoniec objavia balik a niekde uplne inde ako ho maju mat.  Pracuju tam drze neochotne telata. Neraz sa veci pohli az po razantnom a vytrvalom otravovani, niekedy poriadnym bordelom  Bacha na vec kamo!
« Posledná zmena: 02. Júl , 2010, 00:06:02 od MMM » Zaznamenané
Strán: [1] 2  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.117 sekund, 22 otázok.