Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
28. Apríl , 2024, 20:34:36
Strán: 1 [2]  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Bad Packaging alebo zle zabalenie komba  (Prečítané 3160 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
tarquin
stály hosť
*****
Príspevkov: 815



« Odpoveď #15 kedy: 02. Júl , 2010, 00:14:19 »

s thomannom sa neda nejak vybavit aby bachli na balik moje cislo? zatial som od nich objednaval len raz a vtedy som sa ani nepokusal o komunikaciu lebo som cakal, ze cislo hodia na balik aicky. ups ma potom nastastie nejak zastihla :D

so slovenskou postou mam prevazne dobre skusenosti. len raz som mal problem ked mi niekde zapatrosili switch od mmm.
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #16 kedy: 02. Júl , 2010, 06:14:09 »

u nas je to prave ta horsia alternativa a to rydze slovenske pani P*** s talentom na nasratie.
ja som sa raz bol stazovat u riaditelky posty, ked mi zrazu nasli balik po dvoch mesiacoch a ta osoba mi povedala, ci nechcem u nich brigadovat, ze vzdy to navrhuju ludom, co sa stazuju, aby clovek zistil ako to tam chodi  Fuuha zíram
- tak som sa tvaril a skutocne som na to nic nepovedal, snad sa ani nedalo. Toto povie dospelemu cloveku, ja som neveril, ale povedal som si, ze jej nejebnem, lebo som mal akurat na sebe svoj najfojnovejsi oblek a krv davat dole z neho som za potrebu nemal Bavím sa skvele

za 2000e mesacne pojdem rad
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #17 kedy: 02. Júl , 2010, 07:48:43 »

slovenska posta funfuje dost divne, x-krat sa nam stalo, ked sme objednavalil bezlekove potraviny, ze balik zapatrosili resp stratili a nasli po par dnoch alebo nenasli vobec, ked sme sa stazovali, ze ci si uvedomuju, ze to bolo posielane prvou triedou a malo to byt dorucene na druhy den, ze ide o potraviny a ze uz to po par dnoch jednoducho nepreberieme, tak ich odpoved bola, tak neobjednavajte potraviny postou  ?§!.

najcerstvejsia skusenost z dneska: zasielka z GB posielana 23.6. sa ku mne dostala rovnako ako zasielka zo slovenska posielana  17.6. Resp, ktovie kedy by sa ku mne ta slovenska zasielka dostala, keby som sa na nu priamo nepytal. To, ze na seku k dobierke bola peciatka dorucene 21.6.2010 a ja som do 2.7. este nemal v schranke listok o tom, ze zasielka bola dorucena, som radsej nekomentoval..
« Posledná zmena: 02. Júl , 2010, 07:49:05 od styrioci » Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #18 kedy: 02. Júl , 2010, 09:47:50 »

kurierske firmy a ich neschopnost dorucit bez telefonneho cisla, to som si skusil presne akurat teraz. zasielka bola uz tyzden kdesi na slovensku v sklade. islo to z GB nejakou kurierskou frakciou anglickej posty, mal som track number. tak som myslel, ze treba bombardovat slovensku postu, ze kde to maju. nakoniec vysvitlo, ze na slovensku to ta zasielkova spolocnost nesla cez postu, ale cez nejaku uplnu neznamu slovensku kuriersku firmu, ktora bez telefonneho cisla to mala tyzden v sklade a cakala...

takze odteraz pri kazdej podobnej zasielke budem davat telefonne cislo na prve miesto ako sucast adresy, lebo vlastne to uplne staci - meno, krajina, telefonne cislo :)
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #19 kedy: 02. Júl , 2010, 10:01:43 »

Ale zas sa potvrdilo, ze Ty mas vzdy "stastie". Bavím sa skvele Na zdravie!
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #20 kedy: 02. Júl , 2010, 10:02:23 »

Ale zas sa potvrdilo, ze Ty mas vzdy "stastie". Bavím sa skvele Na zdravie!

to len ked si tam zainteresovany aj ty  Bavím sa skvele
Zaznamenané
cembo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 550



« Odpoveď #21 kedy: 02. Júl , 2010, 15:47:00 »

... vela krat som obdrzal zasielku cez UPS a nikdy som nemal problemy. Doniesli mi to cez pol sveta az domov. Poistil som to, dostal som tracking number a potom uz len hadzal oko kade to chodi a vklidku sa dockal. Ani preamp a ani ina citliva elektronika nikdy neutrpela a to som okrem gitaroveho fetisu kupoval aj ine vjecy a vsetko bolo ok ...
Zaznamenané
Strán: 1 [2]  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.287 sekund, 22 otázok.