Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
18. Apríl , 2024, 04:34:51
Strán: 1 [2]  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: ePlay.sk - Novy e-shop kamenneho obchodu v Prievidzi  (Prečítané 8149 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Satch123
nováčik
*
Príspevkov: 12


WWW
« Odpoveď #15 kedy: 04. August , 2010, 14:43:26 »

Bohuzial, zatial nie :) mozno neskor budu aj basove.
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #16 kedy: 04. August , 2010, 14:47:50 »

10tky su 10-46 ? Resp. ci su k dispozicii 10 - 46.  Na zdravie!
« Posledná zmena: 04. August , 2010, 14:48:47 od Branko » Zaznamenané

Satch123
nováčik
*
Príspevkov: 12


WWW
« Odpoveď #17 kedy: 04. August , 2010, 14:54:51 »

Ano,klasicke 010, 013, 017, 026w, 036w, 046w.
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #18 kedy: 04. August , 2010, 15:01:42 »

Bohuzial, zatial nie :) mozno neskor budu aj basove.

skoda  Smútim
Zaznamenané

o-yep sro
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #19 kedy: 04. August , 2010, 15:34:04 »

....k basovému sortimentu by som si dovolil povedať toľko....je to sympatický sortiment je z čoho vyberať, akurát ma zarazilo, že máte skladom SWR a T.C.....čo sú relatívne drahé a menej známe veci, ak máš na to v okolí klientelu tak ok ak nie tak to nechápem....lebo zase čo je prístupnejšie na to treba čakať a človek si ich nevie vyskúšať priamo na predajni....

....načo treba ponúkať aj Behringer aj Soundking....chápem, že chcete pokryť aj túto finančnú skupinu a že sa stále nájde niekto kto si kúpi výrobky tejto značky....ale podľa mňa stačí jedna takáto menej kvalitná značka....

....k basovým strunám by som poradil rozšírenie sortimentu o DR, GHS, EBS....

....ešte by som podotkol, že možno nie je zaujímavé mať červenú modrú a čiernu gitaru rovnakej rady od rovnakého výrobcu, ale trebárs rovnakú farbu z rozličných rád....aj tak čierna hrá najlepšie  Bavím sa skvele ....

....asi toľko k basovému sortimentu....
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
Satch123
nováčik
*
Príspevkov: 12


WWW
« Odpoveď #20 kedy: 04. August , 2010, 15:53:38 »

Ďakujem za nazor.  Na zdravie!   Co sa tyka tych drahsich aparatov - je pravda,ze to sa nepredava casto,ale na stranke to mame hlavne z informacneho dovôdu,ze aj take znacky sa u nas daju kupit (nie vsetko co je skladom - je aj na predajni, snazime sa synchronizovat stav skladu dodavatelom s tym nasim).
Vyber strun sa bude urcite rozsirovat, stranka je este stale vo "vystavbe" takze postupne tam pribudaju nove produkty.

A vdaka za tip ohladom tych farieb gitar,basgitar...Ja som vzdy rozmyslal,ze nieco tej mojej gitare este chyba,,este ma nejaku chybu a uz teraz viem aku - je BIELA!!!  Pomoooc!     Bavím sa skvele

Este raz vdaka za nazor...  Bravooo
Zaznamenané
kato
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 425



« Odpoveď #21 kedy: 06. August , 2010, 09:39:51 »

....k basovému sortimentu by som si dovolil povedať toľko....je to sympatický sortiment je z čoho vyberať, akurát ma zarazilo, že máte skladom SWR a T.C.....čo sú relatívne drahé a menej známe veci, ak máš na to v okolí klientelu tak ok ak nie tak to nechápem....lebo zase čo je prístupnejšie na to treba čakať a človek si ich nevie vyskúšať priamo na predajni....

....načo treba ponúkať aj Behringer aj Soundking....chápem, že chcete pokryť aj túto finančnú skupinu a že sa stále nájde niekto kto si kúpi výrobky tejto značky....ale podľa mňa stačí jedna takáto menej kvalitná značka....

....k basovým strunám by som poradil rozšírenie sortimentu o DR, GHS, EBS....

....ešte by som podotkol, že možno nie je zaujímavé mať červenú modrú a čiernu gitaru rovnakej rady od rovnakého výrobcu, ale trebárs rovnakú farbu z rozličných rád....aj tak čierna hrá najlepšie  Bavím sa skvele ....

....asi toľko k basovému sortimentu....
kua, kde robis hotovy manager .Naj di si inu pracu si dobry.
Zaznamenané
vojco
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 305


Treba hrať hrať hrať


« Odpoveď #22 kedy: 06. August , 2010, 10:27:40 »

Mam osobne skusenosti s tymto kamennym obchodom.Osobne som od Igyho bral napr.mesu ,cas dodania v poho,cena v poho., som spokojny vzdy sa da dohodnut  Na zdravie!
Zaznamenané

Mesa/Boogie čo iné a možno že aj oné
yogz
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 137



« Odpoveď #23 kedy: 16. Február , 2011, 00:59:01 »

Dobra skusenost zatial. Moja draha pre mna kupovala na narodeniny stojan Hercules na 2 nastroje , jeho dostupnost na celom Slovensku bola nulova. No vam sa ho podarilo dorucit relativne rychlo a dokonca cez vikend! S rozpravania mojej polovicky velmi ustretovy personal s ktorym komunikovala.  Bravooo

Pozeram aj ze mate skladom TC electronics bedne na ktore si brusim zuby uz dlhsi cas. Asi si spravim vylet do Prievidze.  Zdravíčko
Zaznamenané

"If you´re not part of the groove , you´re part of a problem!"
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #24 kedy: 17. Február , 2011, 14:58:36 »

kua, kde robis hotovy manager .Naj di si inu pracu si dobry.

....kokos toto som si všimol až teraz Bavím sa skvele ....ja mám dobrú robotu Na zdravie! ....
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
Strán: 1 [2]  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.035 sekund, 22 otázok.