Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Apríl , 2024, 07:48:28
Strán: 1 [2] 3 4 ... 8 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: JJ lampy  (Prečítané 15905 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #15 kedy: 07. Júl , 2010, 12:04:25 »

som zabudol telefunken phillips RCA alebo ake to preferujes

Mullard, Brimar, Tesla, Amperex a Phillips.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #16 kedy: 07. Júl , 2010, 12:12:20 »

Ja preferujem do konca na odporučenie Mistra FF lampy GROOVE TUBES alebo SVETLANA EL-34, preamp používa dlhodobo TUNG SOLL k velikánskej spokojnosti.....
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #17 kedy: 07. Júl , 2010, 12:22:26 »

Vyskusaj Mullard stare v preampe, v starsich Marshalloch je to ideal. Na zdravie!
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #18 kedy: 07. Júl , 2010, 12:31:11 »

nemam na ne zdroj  Smútim Na zdravie!
Zaznamenané
yngsteen
stály hosť
*****
Príspevkov: 1004



« Odpoveď #19 kedy: 07. Júl , 2010, 12:33:55 »

Ja preferujem do konca na odporučenie Mistra FF lampy GROOVE TUBES alebo SVETLANA EL-34, preamp používa dlhodobo TUNG SOLL k velikánskej spokojnosti.....

TUNG SOL je fasa, mal som viac lámp preampových a skúšal som kombinácie, jednoznačne to vyhral na skreslovací stupeň práve tung soll. (http://thetubestore.com/tungsol12ax7.html)
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #20 kedy: 07. Júl , 2010, 12:45:43 »

nemam na ne zdroj  Smútim Na zdravie!

Stav sa, ziciam na skusku. Staci v podstate jedna do V1 a garantujem, ze budes chciet viacere. Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #21 kedy: 07. Júl , 2010, 12:47:36 »

 Na zdravie!
Zaznamenané
cembo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 550



« Odpoveď #22 kedy: 07. Júl , 2010, 14:36:02 »

Uz som to tu raz pisal.
Male JJ lampy su ee / nebrat ... a to uz je jedno co je na nich napisane GT,Mesa,Nasa ci kera pi.a , lebo selekcia je jedna vec a zivotnost druha ..... zvukovu odlisnost ani nespominam.
Ale aby som neodsudzoval bezhlavo tuto firmu,tak aj ja mam v ampoch zopar malich JJciek ktore zatial sluzia ,ale ... zase ja tie zosiky stiham zapinam tak raz za rok cize mne dufam co to vidrzia  Bavím sa skvele
Mozno iba ja mam zle skusenosti s ECCckami od JJ Cadca/skapaty pes ,ale su tolko krat zopakovene,ze sa k nim uz nemienim vracat  Zdravíčko
Zato 6L6ky mam v celku rad  Beeee

... ja som JJ v preampe neskusal, resp 6505+ ma tieto lampy od vyroby a este som nemal cas menit a porovnavat, ale do mesackeho vintage komba som hodil JJ - 2x6V6 & 4xEL84 namiesto povodnych a zvuk sa poznatelne zlepsil. Myslim ze aj laik by to rozpoznal ...
Zaznamenané
brdo prvy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2914



« Odpoveď #23 kedy: 08. Júl , 2010, 08:14:28 »

Ja preferujem do konca na odporučenie Mistra FF lampy GROOVE TUBES alebo SVETLANA EL-34, preamp používa dlhodobo TUNG SOLL k velikánskej spokojnosti.....

Robo.
GT selektuje lampy asi od 5tich vyrobcov a v popise su aj zatriedene podla parametrov a ucelovosti ,tak ktore ?
Zaznamenané
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #24 kedy: 08. Júl , 2010, 08:33:36 »

http://www.thomann.de/de/groove_tubes_e34ls_quartett.htm
Zaznamenané
RiZz0
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 173



« Odpoveď #25 kedy: 24. Január , 2011, 15:21:18 »

Mam jj lampy. Alejak som kupil nove jj 3 su na faka. Cinkaju pri urcitych tonoch. Mam pocit ze to robi ten kovovy kruzok v lampe. Opiera o banku. V skusobni to je dost pocut. Robia to 3 zo 4.

Do buducnosti viete poradit niejake cenovo priemerne?
Zaznamenané

Ten kto chce příliš moc, může ztratit úplne všechno, a kto chce zas od života moc málo, nemusí dostat vůbec nic.
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #26 kedy: 24. Január , 2011, 15:29:51 »

este napis ze odkial si ich bral  Zdravíčko a hlavne... ak si ich bral nedavno t.j. do 3 mesiacov max tak ich mozes reklamovat..
« Posledná zmena: 24. Január , 2011, 15:30:15 od kaolko » Zaznamenané

RiZz0
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 173



« Odpoveď #27 kedy: 24. Január , 2011, 15:37:22 »

Nie uz ich mam asi rok. Bral som ich z elektronky.sk. Haluz je to ze strasne dlho som si myslel ze to robi mriezka na lampy. Furt som si hovoril iba ze sak to dotiahnem proste opravim. A ked som sa nato konecne dal zistim ze to robia lampy. :D nasere.
Zaznamenané

Ten kto chce příliš moc, může ztratit úplne všechno, a kto chce zas od života moc málo, nemusí dostat vůbec nic.
MMM
Hosť
« Odpoveď #28 kedy: 24. Január , 2011, 16:51:49 »

Mam doma JJ ecc83 gold a TAD ecc83 selected, po dve. Co by ste dali na prvu, druhu...poziciu? Je to do laney LH50 hlavy
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #29 kedy: 24. Január , 2011, 16:54:45 »

TAD myslim pouziva JJ ale kedze ich fakt ze selektuju mali by byt kvalitne vybrane.. fakt ale je ze brdo spominal ze s TAD ECC mava casto problemy.. takze to mozu byt problemy sposobene prave tym ze su to teda JJky a clovek lahko narazi na nejaku vyrobnu vadu
Zaznamenané

Strán: 1 [2] 3 4 ... 8 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.041 sekund, 22 otázok.