Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Marec , 2024, 13:58:12
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: DV247  (Prečítané 3708 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
erny
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 136



« kedy: 09. Júl , 2010, 01:02:21 »

Zdravim.mate niekto skusenost s tymto obchodom?konkretne mam na mysli dv247.de
« Posledná zmena: 09. Júl , 2010, 01:03:45 od erny » Zaznamenané

..bude ako nebolo...
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #1 kedy: 09. Júl , 2010, 06:57:23 »

http://www.dv247.com/ - super, pohoda, ako do matela
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
xing
stály hosť
*****
Príspevkov: 936



« Odpoveď #2 kedy: 09. Júl , 2010, 08:45:29 »

Mam s nimi jednu velmi pozitivnu skusenost, ale su to trochu zmatkari.

Zrejme pocas predvianocneho zhodu mi poslali jednu vec dvakrat...  Som za vodou kámo
Zaznamenané
erny
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 136



« Odpoveď #3 kedy: 09. Júl , 2010, 09:06:10 »

http://www.dv247.com/ - super, pohoda, ako do matela
pytal som sa schvalne na ich nemecku stranku,lebo nemecka,spanielska a francuzska ma casto nizsie ceny ako anglicka..cakam jak dilino pol roka z audioteku na kombo a stale natahuju,ze problem u dodavatela/vyrobcu...a na nemeckej je teraz fajn cena,pokles o dost...aj oproti uk.ale english a deutsch sa neviem zorientovat akosi..bola uz aj lepsia.neviem,ci tam hadzu nizsie ceny na par dni a potom zas hore.pred mesiacom tam bola cena nadol o 100eur..teraz asi 60..len som bez pc.budem muset na net niekam a skusim vysomarit cez prekladac..ak stihnem..hm...tam sa plati kartou vopred,alebo aj na dobierku to ide?a zasielka kolko vyjde?neviete aspon to?z nemecka..dik..inak ma drzi na audioteku len pristupna moznost pripadnej reklamacie a to,ze ma to az tak nesuri...
« Posledná zmena: 09. Júl , 2010, 09:45:39 od erny » Zaznamenané

..bude ako nebolo...
xing
stály hosť
*****
Príspevkov: 936



« Odpoveď #4 kedy: 09. Júl , 2010, 11:04:58 »

Plati sa vopred. Neviem ako to je s nemeckou verziou, ale objednaval som z UK, aj prislo to z UK.
Neviem, ci to bude podobne ako u thomannu, kde sa treba riadit nemeckymi cenami Predpokladam, ze u DV247 sa treba riadit UK cenami, sak im skus napisat, mne na dotaz odpovedali behom 1 dna
Zaznamenané
erny
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 136



« Odpoveď #5 kedy: 09. Júl , 2010, 12:13:46 »

Plati sa vopred. Neviem ako to je s nemeckou verziou, ale objednaval som z UK, aj prislo to z UK.
Neviem, ci to bude podobne ako u thomannu, kde sa treba riadit nemeckymi cenami Predpokladam, ze u DV247 sa treba riadit UK cenami, sak im skus napisat, mne na dotaz odpovedali behom 1 dna
tiez mam taky pocit,ze nemecke ceny platia len pri odbere v nemecku.a do zahranicia asi ceny uk.potom by to bolo bezpredmetne..na uk cene spolu s 20eur za zasielku by sa mi to predrazilo o 100eur voci audioteku,kde mam aspon pevnu a v pripade reklamacie pride pre tovar zasielkova sluzba.tak asi len pockat a kupit karton cameliek od nervozity...:)
Zaznamenané

..bude ako nebolo...
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #6 kedy: 09. Júl , 2010, 12:29:28 »

pol roka v audioteku ? a ako s Tebou komunikuju ? v pohode ci ani moc nie ?
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #7 kedy: 09. Júl , 2010, 12:40:10 »

dan v UK je myslim 17.5% a tym padom ina ako u nas.. a preto napr treba u thomanna brat veci cez nemecky profil.. lebo maju rovnaku dph ako my..
Zaznamenané

erny
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 136



« Odpoveď #8 kedy: 09. Júl , 2010, 12:44:03 »

pol roka v audioteku ? a ako s Tebou komunikuju ? v pohode ci ani moc nie ?
komunikuju okamzite.to nemozem povedat.aj cenu som zrazil na zaklade konkurencie,aj u gitary,aj u komba.na gitku som sice tiez cakal,ale to je vsetko tovar na dotaz,nie skladom...gitku som aj zreklamoval,mala vadu opracovania krku.prisla zasielkova sluzba,vzala ju servisakovi,do troch dni mi zavolal,ci chcem zlavu alebo poslat druhu..za 2 dni som mal doma druhu na vymenu.takze nemozem im nic vytknut,co sa tohoto tyka.uplna spokojnost.akurat to kombo,stale ze o1-2mesiace,a uz 3x takto.vraj vyrobca nie je schopny skor dodat,tak neviem,co o tom myslet.ja netusim,cez ake vetvy to nakupuju.ale cenu mi dali,ze nikde na okoli nie je nizsia.ani v inych e-obchodoch..ani rakusko,ani nemecko,uk este drahsie...akurat teraz na tej nemeckej stranke je priblizna cena.ale ak sa nakupuje na sk za uk cenu,tak nic...a zaruka nie je tiez na zahodenie,ak to nemam mat o dost lacnejsie zo zahranicia.brno je blizko...a preberie aj zasielkova a odvezie v pripade potreby.to uz mam odskusane...a kedze momentalne aktivne nehram,tak to az tak nehori...no,ale vysvetli malemu dietatu,ze dostane hracku az pod stromcek,a ze sa este musi par mesiacov ,,len tesit,, :)
Zaznamenané

..bude ako nebolo...
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #9 kedy: 09. Júl , 2010, 13:34:34 »

dan v UK je myslim 17.5% a tym padom ina ako u nas.. a preto napr treba u thomanna brat veci cez nemecky profil.. lebo maju rovnaku dph ako my..

15%
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #10 kedy: 09. Júl , 2010, 13:36:10 »

15%

jasne.. 15% .. znizili vlastne umelo niekedy v 2008 este na najnizsiu pripustnu hranicu v EU.. hej..
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #11 kedy: 09. Júl , 2010, 13:44:12 »

15%
spravi to rozdiel 100evri v cene? v uk jedna hracka stoji 250 a v nemecku 350?  Fuuha zíram
Zaznamenané
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #12 kedy: 09. Júl , 2010, 13:47:51 »

spravi to rozdiel 100evri v cene? v uk jedna hracka stoji 250 a v nemecku 350?  Fuuha zíram

nie. dv obchod je na niektore veci najlacnejsi v europe. neviem ci maju vobec pobocku v nemecku alebo len stranka je v nemeckom jazyku inak obchod je v UK a nie su to podvodnici seriozny obchod.
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
erny
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 136



« Odpoveď #13 kedy: 09. Júl , 2010, 13:56:13 »

spravi to rozdiel 100evri v cene? v uk jedna hracka stoji 250 a v nemecku 350?  Fuuha zíram
v tomto pripade praveze naopak.v uk teraz cca 515 evri a v de,es,fr cca 465evri...pred par tyzdnami tam dokonca zopar dni svietila suma 403!....nechapal som.aj som hned posielal do big music ako konkurencnu cenu,tak len si sli hlavy ukrutit,ze nechapu,ked klasicka cena okolo 520..z audioteku mam cenu nastavenu,ako je teraz na nemeckej stranke dv...
Zaznamenané

..bude ako nebolo...
Spago
stály hosť
*****
Príspevkov: 783


WWW
« Odpoveď #14 kedy: 10. Júl , 2010, 17:42:47 »

z je opat 17.5% a pravdepodobne bude na novy rok 20%  Nechajte ma vydýchať
Zaznamenané
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.038 sekund, 22 otázok.