Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Apríl , 2024, 02:07:13
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Marshall JMD100  (Prečítané 1467 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
kos99
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 295



« kedy: 15. Máj , 2010, 20:51:55 »

Marshall JMD100  tak co říkáte na ten to kousek od Marshalla??? mě se to zdá podobný jako H&Ketner Switchblade ale s tím to kouskem jsem si vysloveně nerozuměl
už jste si na to někdo zahrál ?? mylsím tím na JMD-1....  jak to pracuje máte nějaké správy jak to pracuje s lampami?

« Posledná zmena: 16. Máj , 2010, 18:10:05 od kos99 » Zaznamenané

EHS MKII+412ESH TV ,  AL STEVENS SUPERSTRAT,CORT  M200 +SKY PICKUPS,Fendr - strat - Vavruša,  DIGITECH RP7
kos99
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 295



« Odpoveď #1 kedy: 02. Jún , 2010, 10:36:06 »

hallo lidi fakt jste to ještě nikdo nezkusil....některé hudebniny už to nabízí v Plzni jsem to zatím neviděl  ale docela by mě zajíma jak to hraje v poronání třeba ze   6line , ne moudulačními Kettnery............
Zaznamenané

EHS MKII+412ESH TV ,  AL STEVENS SUPERSTRAT,CORT  M200 +SKY PICKUPS,Fendr - strat - Vavruša,  DIGITECH RP7
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #2 kedy: 02. Jún , 2010, 10:41:01 »

zda sa, ze asi nie. bude to aj zrejme rychlokvasna zalezitost
« Posledná zmena: 02. Jún , 2010, 10:41:43 od mn » Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
GHS
Hosť
« Odpoveď #3 kedy: 02. Jún , 2010, 10:57:21 »

celkom slusne ukazky 
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #4 kedy: 02. Jún , 2010, 12:24:20 »

sranda ze este pred par rokmi sa jim v jednom rozhovore dusoval ze oni nikdy nebudu robit modelingy...  :)
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #5 kedy: 02. Jún , 2010, 12:32:54 »

celkom slusne ukazky 

tie ciste OK, tie poloskreslene OK, ale tie skreslene co uz boli ku koncu sa mi zdali zle.
Zaznamenané
kos99
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 295



« Odpoveď #6 kedy: 04. Jún , 2010, 23:30:10 »

no mě spíš zaujalo že vlastně modelujou sami sebe  na druhou stranu Marshall už to vlastně zkoušel na svém preampu který je profi záležitostí třeba to není až tak od věci vyrobit lampovou simulaci sama sebe  kde kdo by za slušnej aparát alá marshall "všechno" bral ....no jak budu moci vyzkouším vy sledujte a zkoušej te a podávejte svá poznání Zdravíčko
Zaznamenané

EHS MKII+412ESH TV ,  AL STEVENS SUPERSTRAT,CORT  M200 +SKY PICKUPS,Fendr - strat - Vavruša,  DIGITECH RP7
kubog
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2403



« Odpoveď #7 kedy: 05. Jún , 2010, 09:56:28 »

IMHO by Marshall nelial peniaze do 3 ročného "výskumu" a tvorenia tých zvukov švédmi keby bol výlsedok naprd. Ja by som to až tak nezatracoval má to byť svojim spôsobom následovník JMP-1 ktorý ako vieme je stále velmi žiadaný preamp aj keď sa už nevyrába. JMDčka už vidieť po hudobninách takže nieje problém to ísť vyskúšať, ja som na to tiež veľmi zvedavý.
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #8 kedy: 05. Jún , 2010, 10:01:36 »

podla mna nevie marshall spravit dobry sebestacny skresleny zvuk myslim tym dobry skresleny zvuk s dostatkom gainu co neznie gumovo, je prijemny aj na posluch a netrci neprijemne vpredu.. ak o nejakom takom ich aparate viete dajte vediet ..zatial jedine sa mi zdala plexi ze splna poziadavky ale aj tu trerba nakopnut aby sa na tom dali hrat sekanice.. a dalsia vec ze ich aparaty nemaju absolutne ziaden low end.. ziaden. . vsetko je to same vysky usipene
« Posledná zmena: 05. Jún , 2010, 10:03:25 od kaolko » Zaznamenané

kos99
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 295



« Odpoveď #9 kedy: 11. Jún , 2010, 17:49:11 »

no marshall je docela používaný tak bych s tím odepisováním a házením na hromádku nepoužitelnosti bych ještě počkal tak 30 let až dozraješ ... ale bez urážky  každý aparát chce své a někteří profíci by beztoho nedali ani ránu někdo dokonce mixuje Marshall s Messou  či z něčím jiným myslím že třeba JCM 800 je velmi vyhledávaná

kdo ví co bude za čas s JDM 100,  třeba se to fakt povedlo jako jejich historcky JPM-1 preamp
« Posledná zmena: 11. Jún , 2010, 17:52:13 od kos99 » Zaznamenané

EHS MKII+412ESH TV ,  AL STEVENS SUPERSTRAT,CORT  M200 +SKY PICKUPS,Fendr - strat - Vavruša,  DIGITECH RP7
kos99
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 295



« Odpoveď #10 kedy: 09. Júl , 2010, 21:13:42 »

tak první zkušenost mám už za sebou Marshall JMD 100

tak ... ani nevím co napsat jedním zklamání ....proč

je tu široká škála Marshallských zvuku ale jsou jak si bezzubí , z asi 14nácti (nepočítal jsem to) nabízených modů mi přišli dobrý jen dva klasický zvuky  a jěště jak už jsem napsal byli nějaký bezzubí ukázky na Youtube prosím ale na ucho fakt velký zklamání a hlavně si myslím že je to možná zapojením předzesilovače
nevím přesně jak pracují lampy v JMD se simulací a sturací lamp zda je to podobný pryncip jako třeba u Kettneru ale po  40 min se prostě mé já vzepřelo a prchal jsem do páá před tím jsem zkoušel JVM 205  lidi to byla lahoda to prostě hrálo každý mód jako víno stačilo 30sekund a byl tam svělej zvuk ..... kuva proč ten JDM nehrál nevím pokud se někomu zadaří dejte vědět nebo dodejte nahrávku rád se nechám přesvědčit o opaku  Na zdravie!
Zaznamenané

EHS MKII+412ESH TV ,  AL STEVENS SUPERSTRAT,CORT  M200 +SKY PICKUPS,Fendr - strat - Vavruša,  DIGITECH RP7
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.075 sekund, 23 otázok.