Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
27. Apríl , 2024, 12:50:53
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: MARSHALL JVM 410  (Prečítané 802 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
borax
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 71



« kedy: 13. Júl , 2010, 16:28:29 »

Zdravím!!!!
Má niekto skúsenosti s týmto štvorkanálom?
Na aký(aké)štýly je to vhodné,spoľahlivosť(poruchovosť)Huh!
« Posledná zmena: 14. Júl , 2010, 11:08:36 od borax » Zaznamenané

FENDER STRATOCASTER
Marshall JCM 2000 DSL 100
Marshall 1960B
Marshall EH-1 Echohead
kos99
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 295



« Odpoveď #1 kedy: 15. Júl , 2010, 20:18:33 »

to je docela jednoduchý co se týká Marshallských zvuku najdeš tam skorem všecko
vyborná kvalita a dynamiky a zreslení, ale podle mého názoru to třeba není zesilovač na HC a podobný odrudy samozřejmě že se to na to dá zahrát,  ale podle mého tady bych hledal jinde vysloveně u jiných značek.
je to dobrý zesík nikdo si na něj nic moc nestěžoval alespon jsem na to nikde nenarazil.
od Country po Iron Maiden ...... pokud se ti JVM410 líbí zvukem asi není co řešit Zdravíčko Zdravíčko

PS: osobně jsem si pořídil Engla RB Signature který mi Marshall na 2a 3 kanálu připominá 4 kanál nepoužívám asi to byl i Ritchiho Blackmora záměr ale to je jen muj osobní dojem prostě mi to připomíná JCM 800 a trochu více gainu než Marshall sám o sobě dá i když to asi není problém řady JVM navíc maliko čitelnější Engl mi totálně vyhovuje pokud uvažuješ o této řadě podívej se i na jiný aparáty třeba Laney VH100nebo TT100 které jsou podobně vybaveny jedno je jistý v základu toho má Marshall JVM v sobě asi nejvíce je spíš otázka zda to člověku takto vyhovuje osobně preferuji jiná zapojení ještě k englovi RB používají se v nom lampy 5881 na kterých kdysi Marshall stavěl původní slavné řady pro jejich nedostupnost na ostrovech se od nich ustoupilo vrátili se k nim až ted v radách JCM 800 KK jinak je nikde jinde nedávají podle mě Zdravíčko Zdravíčko si R.Blackmore přál právě tyto masivní a čitelné zvuky puvodních Maršek

ale rozhodnout by mělo tvé ucho pokud do ted hraješ na Trandák AVT myslím že si s JVM rychle poradíš jen si zvykneš na lampy a bude to ok
Zaznamenané

EHS MKII+412ESH TV ,  AL STEVENS SUPERSTRAT,CORT  M200 +SKY PICKUPS,Fendr - strat - Vavruša,  DIGITECH RP7
borax
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 71



« Odpoveď #2 kedy: 16. Júl , 2010, 16:30:03 »

Díky moc  Zdravíčko
Zaznamenané

FENDER STRATOCASTER
Marshall JCM 2000 DSL 100
Marshall 1960B
Marshall EH-1 Echohead
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.078 sekund, 22 otázok.