Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Apríl , 2024, 11:42:37
Strán: 1 2 [3] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: m0noLiTh - moje amatérsk video na youtube  (Prečítané 6405 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
hate_me
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 590



« Odpoveď #30 kedy: 15. Júl , 2010, 21:54:17 »

Palinko chodelka by bol ten posledny, ktoreho rady by som sa drzal.  Bavím sa skvele
a to uz preco? neviem co tu cele forum proti nemu ma...
Zaznamenané

... ale potom som mu pretiahol sestru a od vtedy sa na mna hnevá ...
fataljoe
stály hosť
*****
Príspevkov: 756


"skill comes first"


« Odpoveď #31 kedy: 15. Júl , 2010, 21:55:13 »

Palinko chodelka by bol ten posledny, ktoreho rady by som sa drzal.  Bavím sa skvele

sorry Branko ...vsetci vieme ze top shreder si ty ..ale na to som este nedorastol tak sa venujem tym jednoduchsim gitaristom  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Not everyone likes METAL....  FUCK THEM!!!!
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #32 kedy: 15. Júl , 2010, 21:55:58 »

a to uz preco? neviem co tu cele forum proti nemu ma...
Zaspal v roku DVDsiatom.  :) Vec vkusu, nehladaj za tym nic ine. S Palom si tykam.  Som metlak Som za vodou kámo
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #33 kedy: 15. Júl , 2010, 21:56:38 »

sorry Branko ...vsetci vieme ze top shreder si ty ..ale na to som este nedorastol tak sa venujem tym jednoduchsim gitaristom  Bavím sa skvele
Sak co ine moze napisat zaprety gitarista typu Stratovarius.  Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

fataljoe
stály hosť
*****
Príspevkov: 756


"skill comes first"


« Odpoveď #34 kedy: 15. Júl , 2010, 22:00:09 »

toto by mohla byt prestrelka ako na divokom zapade ..ale radsej necham kolty proklate nizko kedze viem ze strielat do teba je zbytocne ...pokojne prejdi cez nase mesto ..dostanes vstupenku vramci ZTP  Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

Not everyone likes METAL....  FUCK THEM!!!!
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #35 kedy: 15. Júl , 2010, 22:01:17 »

toto by mohla byt prestrelka ako na divokom zapade ..ale radsej necham kolty proklate nizko kedze viem ze strielat do teba je zbytocne ...pokojne prejdi cez nase mesto ..dostanes vstupenku vramci ZTP  Bavím sa skvele Bavím sa skvele
A zasa.  ha ha ha
Zaznamenané

fataljoe
stály hosť
*****
Príspevkov: 756


"skill comes first"


« Odpoveď #36 kedy: 15. Júl , 2010, 22:02:40 »

Brano sak s tebou je jaka sranda ..ty musis byt v pohode chalan  :)
Zaznamenané

Not everyone likes METAL....  FUCK THEM!!!!
hate_me
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 590



« Odpoveď #37 kedy: 15. Júl , 2010, 22:03:07 »

ale no tak chlapi, to si říkáte družstevníci?  Bavím sa skvele
Zaznamenané

... ale potom som mu pretiahol sestru a od vtedy sa na mna hnevá ...
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #38 kedy: 15. Júl , 2010, 22:03:58 »

Brano sak s tebou je jaka sranda ..ty musis byt v pohode chalan  :)
To by si bol uz cca siesty v poradi tohto fora, co si to o mne mysli.  Na zdravie!
« Posledná zmena: 15. Júl , 2010, 22:05:04 od Branko » Zaznamenané

zakky
Hosť
« Odpoveď #39 kedy: 16. Júl , 2010, 00:02:33 »

je to vyborne nahraj aj nieco dalsie  Som metlak
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #40 kedy: 16. Júl , 2010, 07:02:10 »

co je to chodelka? to nie je ta vec na ktorej sedia vtaciky v klietke?
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #41 kedy: 16. Júl , 2010, 09:23:01 »

mimochodom necítim sa na to, žeby som to písal nejaké extremne dlhé teórie oničom, ale budiž...fuck that shit  Som metlak...

ale vsak Ti to mam vypastovat, ako teoretizujes a riesis v dlhych prispevkoch veci, ktore Ta gitaristicky momentalne nemaju ako posunut ?  Žmurk

...
Ja systém mám, len ho niekedy mením.....

system by mal mat predovsetkym hlavu a patu. mozes menit samozrejme co len chces, len ci sa potom nemotas zbytocne dokola a nikam sa neposunies...

...Takže ja sa tomu venujem...len sa mi musí chcieť zrovna...

toto tiez nevyzera zrovna systemovo  Žmurk

samozrejme hraj si ako len chces, bud zvedavy, vypytuj sa co Ta zaujima a pracuj ako Ti to vyhovuje... len niekedy ked sa tu tak vypytujes a teraz jak si dal tu ukazku, tak mi nedalo napisat, ako to na mna posobi....

 Na zdravie!
Zaznamenané
m0noLiTh
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 147


cover gitarista s záujmom pracovať na sebe ďalej


« Odpoveď #42 kedy: 21. Júl , 2010, 22:14:26 »


(môj najnovší kúsok, mini song, pár obrazkov, hádam to je teraz už ok bo tam tušim nešiel zvuk...)

Berte to celé s rezervov...ja viem, že sa to dalo zahrať aj presnejšie, ale tak nebral som to ako vec čo som chcel nahrať dokonalo...však je to dosť krátke....nedorobené a je otázne či niekedy bude dorobené...bolo to iba tak z nudy...rytmus si inak chystám trénovať, ale s metornom samozrejme...
A inak tým nechcem nikomu povedať nech si to hodí...ani jsa to nechystám  Bavím sa skvele
Zaznamenané

SCHECTER HELLRASIER C-1 FR, Ibanez GRG 170dx, zoom G2.1u, Damage control - SOLID METAL Dual vacum tube Distortion, black heart little giant. kustom arrow 16w - proste také študentske hračky na papučový metal :)
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #43 kedy: 21. Júl , 2010, 23:29:53 »

pockaj to je ako pesnicka ci co? pretoze akoby som ani nic nepocul. radsej cvic. este aj to video je totalne bezduche. Žmurk ako povedal arnold. cvicit, cvicit, cvicit. a vela pocuvat muziku.
Zaznamenané
m0noLiTh
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 147


cover gitarista s záujmom pracovať na sebe ďalej


« Odpoveď #44 kedy: 21. Júl , 2010, 23:40:21 »

pockaj to je ako pesnicka ci co? pretoze akoby som ani nic nepocul. radsej cvic. este aj to video je totalne bezduche. Žmurk ako povedal arnold. cvicit, cvicit, cvicit. a vela pocuvat muziku.

čo to je? pár akordov, a do toho dorobene v druhej gitare niečo...pesnička, hm - neviem, len-tak :) išlo mi o to, že chcel som do tých akordov niečo čo tam sadne, ale nejako som dostal do tvurči krize...
Však jasné, budem cvičiť...a keď tak to hotové podmazy z netu istia keď už si budem chcieť zahrať poriadne...

Mimochodom ja som to nemyslel bezducho, ale nie všetko sa musí hneď podariť  Na zdravie! Ale konretne túto vec som myslel fakt len ako akordy v pozadi a dačo navyše, o prechode, bicích a tak som nerozmyšlal ešte, ani vôbec neskúšal...
Možno niekedy keď sa mi bude chcieť a bude tá správna nálada...zatiaľ ešte neviem sólovať bez problemov minútu..., ale však hádam aj to raz príde...alebo robiť dlhé nahrávky u ktorých už človek ani poriadne nevie čo hralo na začiatku...ale tak mám rád prepracovanú music, keď niekde započujem...
« Posledná zmena: 22. Júl , 2010, 00:16:10 od m0noLiTh » Zaznamenané

SCHECTER HELLRASIER C-1 FR, Ibanez GRG 170dx, zoom G2.1u, Damage control - SOLID METAL Dual vacum tube Distortion, black heart little giant. kustom arrow 16w - proste také študentske hračky na papučový metal :)
Strán: 1 2 [3] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.047 sekund, 23 otázok.