Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
30. Jún , 2024, 08:23:28
Strán: 1 [2] 3 4 ... 7 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Sluchátka  (Prečítané 13648 krát)
0 užívateľov a 2 Hostí prehliada túto tému.
Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #15 kedy: 29. Júl , 2010, 12:17:42 »

facepalm
ci?
Zaznamenané

Im a little princess
Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #16 kedy: 29. Júl , 2010, 12:18:59 »

Ale inac k veci.... tie AKG 330 mam aj ja a podla mna hraju lepsie ako Koss
Zaznamenané

Im a little princess
damned13
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 609



« Odpoveď #17 kedy: 29. Júl , 2010, 12:30:11 »

v com boli horsie?

V kvalite zvuku?? Nepíšem, že Kossy sú zlé a tomuto som sa chcel aj vyhnúť. Ide skôr o to, že Kossy boli oproti mojim Yamaham ako lacný tovar. Dynamika, hlasitosť ( to sa nedá porovnať, nestávalo sa mi že sa pri spustení zľaknem tak, že si to celý autobus všimne :D) O dáky extra test nešlo, nakoľko nebolo času. Len spolukapelník sa hádal, tak som mu dal popočúvať. Zostal so svojimi štuplíkmi zahanbene sedieť. Yamaha hrá aj ticho/max hlasitosť priezračne čisto, pevne a dynamicky. Samozrejme treba mať aj kvalitnú nahrávku ale aj zla nahrávka znela slušne. Bráško stále bral moje štuple, keď som si ich nevzal. Od okolia vedia tak izolovať, že prvý krát som sa bál s nimi chodiť, že ma prejde auto. Vymeniteľné štuple, ušiach sedia každému na jeden šup, bez akého koľ vek predžmolenia ako má večina Koss slúchadiel. Celkový dojem je lepší a až na toľko som spokojný, že z obáv vypredania a následného neobnovenia predaja, som si chcel zakúpiť ešte jedny. Ešte by som dodal, že zvládajú aj môj Technics zosilňovač čo mám doma a bez problémov. :D

PS: Ešte som zabudol doplniť, že je to len môj názor. Dnes nemám najlepší deň sa s niekym hádať ani nič podobné.
« Posledná zmena: 29. Júl , 2010, 12:34:17 od damned13 » Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #18 kedy: 29. Júl , 2010, 13:08:00 »

V kvalite zvuku?? Nepíšem, že Kossy sú zlé a tomuto som sa chcel aj vyhnúť. Ide skôr o to, že Kossy boli oproti mojim Yamaham ako lacný tovar. Dynamika, hlasitosť ( to sa nedá porovnať, nestávalo sa mi že sa pri spustení zľaknem tak, že si to celý autobus všimne :D) O dáky extra test nešlo, nakoľko nebolo času. Len spolukapelník sa hádal, tak som mu dal popočúvať. Zostal so svojimi štuplíkmi zahanbene sedieť. Yamaha hrá aj ticho/max hlasitosť priezračne čisto, pevne a dynamicky. Samozrejme treba mať aj kvalitnú nahrávku ale aj zla nahrávka znela slušne. Bráško stále bral moje štuple, keď som si ich nevzal. Od okolia vedia tak izolovať, že prvý krát som sa bál s nimi chodiť, že ma prejde auto. Vymeniteľné štuple, ušiach sedia každému na jeden šup, bez akého koľ vek predžmolenia ako má večina Koss slúchadiel. Celkový dojem je lepší a až na toľko som spokojný, že z obáv vypredania a následného neobnovenia predaja, som si chcel zakúpiť ešte jedny. Ešte by som dodal, že zvládajú aj môj Technics zosilňovač čo mám doma a bez problémov. :D

PS: Ešte som zabudol doplniť, že je to len môj názor. Dnes nemám najlepší deň sa s niekym hádať ani nič podobné.

to preto lebo treba vediet hrat  Bavím sa skvele
Zaznamenané

damned13
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 609



« Odpoveď #19 kedy: 29. Júl , 2010, 13:25:57 »

to preto lebo treba vediet hrat  Bavím sa skvele

Nerozumiem ti šuline  ha ha ha
Zaznamenané
majso
stály hosť
*****
Príspevkov: 1133



« Odpoveď #20 kedy: 29. Júl , 2010, 13:52:52 »

Vyzerá to, že vyhrali HEAD-DIRECT RE2  Bacha na vec kamo!
Zaznamenané
Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #21 kedy: 29. Júl , 2010, 13:55:34 »

Treba si vsak uvedomit, ze KOSS ma asi 15 modelov sluchadiel. Vacsina ludi vie/pocula len o Spark a Porta-Pro. Tie Spark plugy som skusal a boli totalne prebasovane plus maju dizajn ako cipka do riti. Podla mna je ta dozivotna zaruka (aspon pre mna) tak dobry benefit, ze nejake zvukove porovnavnie s inymi znackami uplne staca zmysel. Teraz mam model keb24 za cca 30€ a dost dobre izoluje vonkajsi hluk. Na zvuku mi nic neprekaza. Treba sa vzdy aj pohrat s nastaveniami EQ, ked si clovek kupi nove sluchadla...

Jedna nevyhoda - reklamoval som ich asi 3 krat (klasika, prelomeny kablik pri sluchadle)
Ja som ich bol vymenit uz asi 6-7 krat odkedy (cca 2,5 roka dozadu) som ich kupil. Ale ja si ich davam do usi aj na noc, ked idem spat a semtam sa stane, ze ich uplne prilahnem a kabel je casom v <>.
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #22 kedy: 29. Júl , 2010, 14:07:38 »

hm...dozivotna zaruka...len ci po tych 3 rokov nezacnes preplacat ak mas na rok vacsiu spotrebu ako 2 - 3 nove, kazde za 5e  Bavím sa skvele
Zaznamenané

o-yep sro
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #23 kedy: 29. Júl , 2010, 14:08:54 »

hm...dozivotna zaruka...len ci po tych 3 rokov nezacnes preplacat ak mas na rok vacsiu spotrebu ako 2 - 3 nove, kazde za 5e  Bavím sa skvele
5€ zaplatis len raz.
Zaznamenané

Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #24 kedy: 29. Júl , 2010, 14:09:41 »

hm...dozivotna zaruka...len ci po tych 3 rokov nezacnes preplacat ak mas na rok vacsiu spotrebu ako 2 - 3 nove, kazde za 5e  Bavím sa skvele
No uz len pocas tych prvych 3och rokov by som v pripade inych sluchadiel zaplatil niekolkonasobne viac za opakovanu kupu ako zaplatim za KOSSy nasledujucich par rokov.  Žmurk
« Posledná zmena: 29. Júl , 2010, 14:10:15 od Misko » Zaznamenané
majso
stály hosť
*****
Príspevkov: 1133



« Odpoveď #25 kedy: 29. Júl , 2010, 14:19:51 »

Koss som už zamietol.
Zaznamenané
Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #26 kedy: 29. Júl , 2010, 14:21:18 »

5€ zaplatis len raz.
Hm, nie. Podla mna po kazdej vymene po uplynuti 3 rokov.
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #27 kedy: 29. Júl , 2010, 14:21:24 »

Koss som už zamietol.
Cize davas na forum, hej ?  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #28 kedy: 29. Júl , 2010, 14:21:49 »

Hm, nie. Podla mna po kazdej vymene po uplynuti 3 rokov.
Podla mna len raz pri registracii.
Zaznamenané

majso
stály hosť
*****
Príspevkov: 1133



« Odpoveď #29 kedy: 29. Júl , 2010, 14:26:16 »

Len som prečítal fórum na AVmania  Som za vodou kámo
Zaznamenané
Strán: 1 [2] 3 4 ... 7 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.039 sekund, 22 otázok.