Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
24. Apríl , 2024, 16:38:19
Strán: 1 2 3 [4] 5 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Pedalove ladicky  (Prečítané 16557 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
C3llario.HQ
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 494



WWW
« Odpoveď #45 kedy: 06. December , 2011, 19:10:44 »

Chalani pokukujem po dákej ladičke a rozhodujem sa medzi tým Pitchbackom ma ho gitarista u nás v skušobni celkom sa mi pozdáva a ešte obzerám aj  TC Electronic Polytune tu som si skúšal raz v Prahe v Musiccity celkom sa mi tiež pozdávala. Aké máte vy skúsenosti  Huh! Hrávam do drop C ten pitchback je pohode ten TC som na takom ladení neskúšal budem rád za vaše názory  Na zdravie!
Zaznamenané
tipek
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2847


tovarne na kolena home made is the king


« Odpoveď #46 kedy: 06. December , 2011, 23:03:16 »

Chalani pokukujem po dákej ladičke a rozhodujem sa medzi tým Pitchbackom ma ho gitarista u nás v skušobni celkom sa mi pozdáva a ešte obzerám aj  TC Electronic Polytune tu som si skúšal raz v Prahe v Musiccity celkom sa mi tiež pozdávala. Aké máte vy skúsenosti  Huh! Hrávam do drop C ten pitchback je pohode ten TC som na takom ladení neskúšal budem rád za vaše názory  Na zdravie!

nedá sa ten TC spojit cez kábel z PC kamoš v hudobninách mi vravel že sa tam dá nainštalovat aj update a že teraz vidali update na nejaky drop tuning lebo šak tá aldička ti ukáže kt strunu máš rozladenu ked brnkneš po všekych strunách :D.. možno to je len blud
Zaznamenané

C3llario.HQ
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 494



WWW
« Odpoveď #47 kedy: 06. December , 2011, 23:18:17 »

nedá sa ten TC spojit cez kábel z PC kamoš v hudobninách mi vravel že sa tam dá nainštalovat aj update a že teraz vidali update na nejaky drop tuning lebo šak tá aldička ti ukáže kt strunu máš rozladenu ked brnkneš po všekych strunách :D.. možno to je len blud

veď pravé to či to neni fixnute na E a ked to budem podladovať či by to neukazovalo že som dole, ale spyros mi písal že ju používa a ide do Drop A a je to v pohode takže by to malo byť ok  Na zdravie!
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11904



« Odpoveď #48 kedy: 06. December , 2011, 23:35:47 »

v novom update je supportovane aj dropped D ladenie v polytune mode
Zaznamenané
mirostrat
stály hosť
*****
Príspevkov: 1118


zlomená Jolana Iris


« Odpoveď #49 kedy: 24. August , 2012, 10:01:45 »

caues, pls s  tou  tc polytune možem ladit sedmičku tak že brnknem na hrubom H-áčku  É-čko ? tak mi to naladí  ? alebo tu hrubu H-čku  vobec nebere ? kua odišla mi ladička a musím to nejako riešit, a s tou behringer tu 300 sa dá naladit 7-čka , viete niekto ? dík  Na zdravie!
Zaznamenané

http://bandzone.cz/lustifon      chcem hlučný lampák čo sa mi na kolo stane do košíka
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11904



« Odpoveď #50 kedy: 24. August , 2012, 10:24:36 »

caues, pls s  tou  tc polytune možem ladit sedmičku tak že brnknem na hrubom H-áčku  É-čko ? tak mi to naladí  ? alebo tu hrubu H-čku  vobec nebere ? kua odišla mi ladička a musím to nejako riešit, a s tou behringer tu 300 sa dá naladit 7-čka , viete niekto ? dík  Na zdravie!
polytune vie aj mono mod, v ktorom ladis struny jednotlivo, takze vies naladit hocikolko strunovy nastroj  Žmurk
Zaznamenané
mirostrat
stály hosť
*****
Príspevkov: 1118


zlomená Jolana Iris


« Odpoveď #51 kedy: 24. August , 2012, 10:32:02 »

tak fasa , dík , idem pohladat kde ju maju najlacnejšiu, ale tuším v on-boarde  Na zdravie!
Zaznamenané

http://bandzone.cz/lustifon      chcem hlučný lampák čo sa mi na kolo stane do košíka
tommy321
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 330



WWW
« Odpoveď #52 kedy: 06. November , 2012, 15:19:36 »

ja som medzicasom na tuto temu uplne zabudol, az teraz ked sa mi pokazila ta riadna ladicka a idem si kupovat teda novu, pedalovu som si povedal ze nakuknem na forum, zistit co si ludia myslia, a co nenajdem? plno dobrych rad, a  dokonca vo vlastnej teme, musim povedat ze som prijemne prekvapeny a pitchblack je uz objednany Na zdravie!
Zaznamenané

(Gitary:Ibanez RGT42DX, California (Strat kopia),M.Parker Akustika),(Aparat: Peavey 6505, Randall RX412M, Randall RG15XM) ,(Nahravanie:Tascam US-122MKII, Rode M3, Cubase 5)
FakyGrobian
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 478



« Odpoveď #53 kedy: 03. December , 2012, 22:23:46 »

Neviem ako dlho je na trhu, ale pre mňa je to novinka - páni od Korgu vytiahli do boja s TC Electronics:

http://korg.com/PitchblackPoly
Zaznamenané

Fender Custom Shop ´55 Precision Bass Relic / Sivčák TB4 Jazz Custom / Sivčák NDHS5 -> kvantum efektov -> Aguilar Tone Hammer 500 -> GK 410 RBH / Ampeg SVT810
tipek
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2847


tovarne na kolena home made is the king


« Odpoveď #54 kedy: 05. December , 2012, 15:10:39 »

Neviem ako dlho je na trhu, ale pre mňa je to novinka - páni od Korgu vytiahli do boja s TC Electronics:

http://korg.com/PitchblackPoly

v&zerá to dobreee ale zatial na tc poly mini to nema čo sa tyka velkosti :D
Zaznamenané

metal_man
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 424


« Odpoveď #55 kedy: 05. December , 2012, 15:24:12 »

ja rozmyslam nad nejakou lacnejsou do racku. kukal som ten behringer mak to niekto?
Zaznamenané
Juraj_T
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 623


« Odpoveď #56 kedy: 05. December , 2012, 15:33:25 »

ja to mam, ladi pomaly a nechyta dobre basove struny ...
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #57 kedy: 06. December , 2012, 08:48:51 »

http://www.digitech.com/en-US/products/ht-6 uz dlhsie ma aj Digitech ladicku na temu Polytune
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
tipek
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2847


tovarne na kolena home made is the king


« Odpoveď #58 kedy: 27. December , 2017, 23:40:24 »

máte niekto skúsenosti s  Joyo JT-305   Huh! Huh! Huh!  na kytary.cz je za 36€

Zaznamenané

Tom70
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 518



« Odpoveď #59 kedy: 28. December , 2017, 10:33:04 »

Nemam s tym skusenost, ale za 50 EUR kupis pouzitu TU-2 alebo TU-3, co je overena ladicka ktoru ma v pedalboarde kazdy druhy profik.
Zaznamenané
Strán: 1 2 3 [4] 5 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.044 sekund, 22 otázok.