Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. Marec , 2024, 14:05:28
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Playlist  (Prečítané 1131 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
1pablo
Hosť
« kedy: 12. August , 2010, 16:05:23 »

Zdravím ma tak napadlo aký mate názor na stavbu playlistu

čím začať
ako striedať piesen, kde dať sladacik, kde rychlejsiu kde pomalsiu co ako pridavok a podobne.
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #1 kedy: 12. August , 2010, 16:07:31 »

pokial to neni nejaka mega znama odrhovacka co pozna cely svet, tak sladacik na koncert urcite nie podla mna.
Zaznamenané
MMM
Hosť
« Odpoveď #2 kedy: 12. August , 2010, 16:09:39 »

pokial to neni nejaka mega znama odrhovacka co pozna cely svet, tak sladacik na koncert urcite nie podla mna.


Podla toho o aky koncert ide ..
Zaznamenané
1pablo
Hosť
« Odpoveď #3 kedy: 12. August , 2010, 16:11:10 »

pokial to neni nejaka mega znama odrhovacka co pozna cely svet, tak sladacik na koncert urcite nie podla mna.

ja som toho isteho nazoru kazdopadne kapela silou mocou chce neopustaj ma na zaver ako neni to totalny plouzak ale je to taky ten love song ked zaspominas isto vies o com vravim
Zaznamenané
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #4 kedy: 13. August , 2010, 10:02:50 »

....tá neopúšťaj ma sa hodí aj niekam do stredu na prerezanie nejakých pogovačiek, ale také asi nehráte, alebo aj nakoniec....alebo nakoniec ako bonus a dať publiku zaspievať to neopúšťaj ma....to by bolo pekné  :) ....
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
1pablo
Hosť
« Odpoveď #5 kedy: 13. August , 2010, 10:49:28 »

....tá neopúšťaj ma sa hodí aj niekam do stredu na prerezanie nejakých pogovačiek, ale také asi nehráte, alebo aj nakoniec....alebo nakoniec ako bonus a dať publiku zaspievať to neopúšťaj ma....to by bolo pekné  :) ....


no v priemere z 10 veci hrame sedem tu ta tutu ta :D a otazne je :D kolko sa najde takych co by to spievalo :) casom mozno o tom uvazovať :)
Zaznamenané
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.029 sekund, 22 otázok.