Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
28. Apríl , 2024, 22:39:04
Strán: [1] 2 3 ... 13 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: IBANEZ grgr 121 ex  (Prečítané 23023 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
paci
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 90



« kedy: 19. August , 2010, 09:06:47 »

Zdravim.co si myslite o tejto ibaneze.popripade ked ju niekto ma doma ake snou ma skusenosti.diki


* ibanez fuck.JPG (70.48 KB, 603x928 - prehliadnuté 440 krát.)
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #1 kedy: 19. August , 2010, 09:11:06 »

dve take som dnes rano jebol do kontajnera lebo im uz dosluzili struny, mohol si dat vediet skor  Smútim
Zaznamenané

udry
Hosť
« Odpoveď #2 kedy: 19. August , 2010, 09:12:31 »

dve take som dnes rano jebol do kontajnera lebo im uz dosluzili struny, mohol si dat vediet skor  Smútim
šak možno ešte smetiari nechodili,tak daj súradnice GPS  Bavím sa skvele
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #3 kedy: 19. August , 2010, 09:13:50 »

šak možno ešte smetiari nechodili,tak daj súradnice GPS  Bavím sa skvele

10 hodin 13 minut  severnej sirky a 10 hodin 13 minut zapadnej dlzky
Zaznamenané

zakky
Hosť
« Odpoveď #4 kedy: 19. August , 2010, 09:16:09 »

Zdravim.co si myslite o tejto ibaneze.popripade ked ju niekto ma doma ake snou ma skusenosti.diki

tusim je tu niekde inzerat na ibanez sz nejaky za 250e co je asi tisickrat lepsia gitara :)

http://forum.gitaristi.sk/index.php/topic,83318.0.html
« Posledná zmena: 19. August , 2010, 09:16:33 od zakky » Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #5 kedy: 19. August , 2010, 09:17:58 »

tusim je tu niekde inzerat na ibanez sz nejaky za 250e co je asi tisickrat lepsia gitara :)

http://forum.gitaristi.sk/index.php/topic,83318.0.html

minimalne tisickrat ak nie tristotisic, lebo grg121ex to je taky odpad ze to sa vyvaza v tych kontajneroch spolu s jadrovym odpadom a posielaju to na dno marianskej priekopy.. jedine pozitivum je pevna kobyla takze ta to este zachranuje
« Posledná zmena: 19. August , 2010, 09:18:39 od kaolko » Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #6 kedy: 19. August , 2010, 09:19:54 »

tusim je tu niekde inzerat na ibanez sz nejaky za 250e co je asi tisickrat lepsia gitara :)

http://forum.gitaristi.sk/index.php/topic,83318.0.html

to zbytocne pises, lebo:

- neni cierna (juuuj, zleeee)
- neni nova (fuuuuuuj)
- dotycny tazatel nekupuje gitaru, len diskutuje na fore
Zaznamenané
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #7 kedy: 19. August , 2010, 09:22:34 »

to zbytocne pises, lebo:

- neni cierna (juuuj, zleeee)
- neni nova (fuuuuuuj)
- dotycny tazatel nekupuje gitaru, len diskutuje na fore

no offense, ale myslim si, ze tebe moze byt uplne u p*** ci je cierna, zelena, nova, alebo na srot; taku chce, na taku sa pyta, bud nech teda dostane konstruktivnu odpoved ako dal zakky, alebo radsej nic nepisat
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #8 kedy: 19. August , 2010, 09:26:37 »

no offense, ale myslim si, ze tebe moze byt uplne u p*** ci je cierna, zelena, nova, alebo na srot; taku chce, na taku sa pyta, bud nech teda dostane konstruktivnu odpoved ako dal zakky, alebo radsej nic nepisat

mas pravdu, ale myslim si, ze tebe moze byt uplne u p*** co Zakkymu odpisujem, ked som osobne podobny inzerat podobnym tazatelom doteraz odporucil hadam 100x uz  Žmurk
Zaznamenané
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #9 kedy: 19. August , 2010, 09:30:18 »

mas pravdu, ale myslim si, ze tebe moze byt uplne u p*** co Zakkymu odpisujem, ked som osobne podobny inzerat podobnym tazatelom doteraz odporucil hadam 100x uz  Žmurk

to je sice vsetko fajn, ale konfrontujes chlapika v jeho teme, on nevie a je mu asi aj jedno, ze taki ako on sa pytaju denne na podobne veci x krat; preto hovorim, bud nic, alebo k veci
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #10 kedy: 19. August , 2010, 09:31:23 »

zbytocne sa natahujete, pretoze dotycny bude mat aj tak u p***, co sa tu napise a aj tak si spravi po svojom
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #11 kedy: 19. August , 2010, 09:32:16 »

to je sice vsetko fajn, ale konfrontujes chlapika v jeho teme, on nevie a je mu asi aj jedno, ze taki ako on sa pytaju denne na podobne veci x krat; preto hovorim, bud nic, alebo k veci

nadejam sa, ze chlapikovi dojde moja ironia, a zamysli sa nad Zakkyho radou trosku viac  Žmurk
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #12 kedy: 19. August , 2010, 09:35:50 »

zbytocne sa natahujete, pretoze dotycny bude mat aj tak u p***, co sa tu napise a aj tak si spravi po svojom

vzdy to tak je :) on vlastne nekupuje, len sa informuje, asi tu vznikol trochen chaos..
kazodpadne - kebyze mam 13 rokov, mama mi s tatom da 250e ze ked teda hram na tej spanielke tak pekne nothing else matters a chcel by som im otravovat zivot aj hlasnejsim sposobom tak by som si nebral hento.. uz ked som kupil prvu elektriku bol to stredny model (v tej dobe) a tym chcem len povedat ze pre mna by v tomto konkretnom pripade boli len dve moznosti-

- cakat a prisetrit na niektory skor beznejsie pouzivany model v cenovej relacii okolo 400e (z druhej ruky najlepsie a vyskusany, prezrety clovekom ktory vie co je to truss rod, tremolo, ovlada typologiu snimacov a rozumie sado toho)
-  zobral by som 250e a nechal si naozaj poradit hoc aj tu na fore ze ktoru z secondhand nastrojov sa oplati kupit

lebo inak su to len vyhodene prachy a o pol roka clovek riesi snimace, preco to neladi, preco to ma vlky na ktore prisiel az casom a pod.


lebo vlastne odpoved na povodnu jeho otazku ze co si clovek o tom mysli,  v tom prvom poste tak jedina spravna odpoved je ze:

je to najlacnejsi seriovo vyrabany model ibanezu, s pevnou kobylou, snimacmi, vyrabana vo farbach: cierna cervena a biela, ma to 6 strun, nejake lipove telo, nejaky palisander na hmatniku a javorovy krk, je velka pravdepodobnost ze to bude hrat podpriemerne lebo kvalita vystupnej kontroly pri tejto cenovej kategorii vyzera asi tak: vezmu 50 tychto gitar do jednej miestnosti.. a daju tam simpanza.. no a na tu na ktoru sa vymoci tak ta je dobra.. cize treba chodit skusat a cuchat(malo by to byt ccaako amoniak len s aromou bananov)
« Posledná zmena: 19. August , 2010, 09:40:09 od kaolko » Zaznamenané

udry
Hosť
« Odpoveď #13 kedy: 19. August , 2010, 09:46:08 »

vzdy to tak je :) on vlastne nekupuje, len sa informuje, asi tu vznikol trochen chaos..
kazodpadne - kebyze mam 13 rokov, mama mi s tatom da 250e ze ked teda hram na tej spanielke tak pekne nothing else matters a chcel by som im otravovat zivot aj hlasnejsim sposobom tak by som si nebral hento.. uz ked som kupil prvu elektriku bol to stredny model (v tej dobe) a tym chcem len povedat ze pre mna by v tomto konkretnom pripade boli len dve moznosti-

- cakat a prisetrit na niektory skor beznejsie pouzivany model v cenovej relacii okolo 400e (z druhej ruky najlepsie a vyskusany, prezrety clovekom ktory vie co je to truss rod, tremolo, ovlada typologiu snimacov a rozumie sado toho)
-  zobral by som 250e a nechal si naozaj poradit hoc aj tu na fore ze ktoru z secondhand nastrojov sa oplati kupit

lebo inak su to len vyhodene prachy a o pol roka clovek riesi snimace, preco to neladi, preco to ma vlky na ktore prisiel az casom a pod.


lebo vlastne odpoved na povodnu jeho otazku ze co si clovek o tom mysli,  v tom prvom poste tak jedina spravna odpoved je ze:

je to najlacnejsi seriovo vyrabany model ibanezu, s pevnou kobylou, snimacmi, vyrabana vo farbach: cierna cervena a biela, ma to 6 strun, nejake lipove telo, nejaky palisander na hmatniku a javorovy krk, je velka pravdepodobnost ze to bude hrat podpriemerne lebo kvalita vystupnej kontroly pri tejto cenovej kategorii vyzera asi tak: vezmu 50 tychto gitar do jednej miestnosti.. a daju tam simpanza.. no a na tu na ktoru sa vymoci tak ta je dobra.. cize treba chodit skusat a cuchat(malo by to byt ccaako amoniak len s aromou bananov)
že sa ti chce pisat takú plachtu,stačilo len posledné dva riadky  Bavím sa skvele
Zaznamenané
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #14 kedy: 19. August , 2010, 09:54:14 »

vzdy to tak je :) on vlastne nekupuje, len sa informuje, asi tu vznikol trochen chaos..
kazodpadne - kebyze mam 13 rokov, mama mi s tatom da 250e ze ked teda hram na tej spanielke tak pekne nothing else matters a chcel by som im otravovat zivot aj hlasnejsim sposobom tak by som si nebral hento.. uz ked som kupil prvu elektriku bol to stredny model (v tej dobe) a tym chcem len povedat ze pre mna by v tomto konkretnom pripade boli len dve moznosti-

- cakat a prisetrit na niektory skor beznejsie pouzivany model v cenovej relacii okolo 400e (z druhej ruky najlepsie a vyskusany, prezrety clovekom ktory vie co je to truss rod, tremolo, ovlada typologiu snimacov a rozumie sado toho)
-  zobral by som 250e a nechal si naozaj poradit hoc aj tu na fore ze ktoru z secondhand nastrojov sa oplati kupit

lebo inak su to len vyhodene prachy a o pol roka clovek riesi snimace, preco to neladi, preco to ma vlky na ktore prisiel az casom a pod.


lebo vlastne odpoved na povodnu jeho otazku ze co si clovek o tom mysli,  v tom prvom poste tak jedina spravna odpoved je ze:

je to najlacnejsi seriovo vyrabany model ibanezu, s pevnou kobylou, snimacmi, vyrabana vo farbach: cierna cervena a biela, ma to 6 strun, nejake lipove telo, nejaky palisander na hmatniku a javorovy krk, je velka pravdepodobnost ze to bude hrat podpriemerne lebo kvalita vystupnej kontroly pri tejto cenovej kategorii vyzera asi tak: vezmu 50 tychto gitar do jednej miestnosti.. a daju tam simpanza.. no a na tu na ktoru sa vymoci tak ta je dobra.. cize treba chodit skusat a cuchat(malo by to byt ccaako amoniak len s aromou bananov)

karol, za toto ta aj v robote platia ?  Bavím sa skvele
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
Strán: [1] 2 3 ... 13 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.043 sekund, 22 otázok.