Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
21. September , 2024, 20:49:20
Strán: 1 [2]  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Kto poradí názov/typ strún?  (Prečítané 5267 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Qcko
okukávač

Príspevkov: 3


« Odpoveď #15 kedy: 26. August , 2010, 20:49:06 »

No ja som s basou zatial spokojny, hral na nej aj jeden basak co hra par rokov a pochvalil ju, napisem to tak, za tu cenu na zaciatok spokojnost s mojej strany  Som frajer

A co sa tyka strun diky za rady a typy, prepadnem hudobniny nech mi ukaze vsetko co ma a vyberiem nieco podla vasich rad  Zdravíčko
Zaznamenané
gadge
nováčik
*
Príspevkov: 21



« Odpoveď #16 kedy: 18. Október , 2010, 18:50:33 »

....načo si kupujete také basy  Huh! Fokus a ešte s aktívkou  ?§!. nechápem, že ako to dokáže niekoho uchvátiť  Popiskujem si ....ja by som na takú basu kúpil tie najlacnejšie Warwick, Hartke alebo D´addariá....neoplatí sa investovať megaprachy do strún lebo na takej base je to skôr zázrak ak z nej niečo extra vytiahnu....

Niektorí ľudia sú aj audiofily a vychutnávajú si klavírny zvuk svojho nástroja.....keby som na basu zavesil Warwicky, tak to môžem rovno aj basu zakvačiť na klinec...D´addario už skôr. A treba aj vedieť, kde nakupovať, možno až tak nepreplatíš.
Zaznamenané
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #17 kedy: 19. Október , 2010, 15:39:11 »

Niektorí ľudia sú aj audiofily a vychutnávajú si klavírny zvuk svojho nástroja.....keby som na basu zavesil Warwicky, tak to môžem rovno aj basu zakvačiť na klinec...D´addario už skôr. A treba aj vedieť, kde nakupovať, možno až tak nepreplatíš.

....čo chcel týmto pán básnik povedať Huh! ....
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
Strán: 1 [2]  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.043 sekund, 23 otázok.