Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
19. Apríl , 2024, 20:09:53
Strán: 1 [2]  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Brutal Assault report  (Prečítané 25364 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
traktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 700


« Odpoveď #15 kedy: 16. August , 2016, 15:20:15 »

Navštívil som minulý týždeň BA 2016 a jednoznačne najlepší fest na akom som bol.
Bolo cítiť a vidieť, že ľudia tam chodia kvôli hudbe. Majú radi metal, počúvajú ho a sú naozajstní fanúšikovia.
Veľký rozdiel oproti "idem sa tam ožrať s kamošmi a pozrieť kapelu, od ktorej som počul som 1 pesničku z rádia" festivalom.

Vekový priemer tak 30, parádny areál, 4 dni hudby - jedna kapela lepšia ako druhá, ceny OK.
Predával sa tam tvrdý chlast (na rozdiel od napr. Pohody), pritom ožranov tam bolo najmenej, čo som na feste videl.

Najviac sa mi páčili : Dying Fetus, Obscura, Cattle Decapitation a Archgoat.

Btw. nový gitarista v Obscure Rafael Trujillo bol vynikajúci.  Zdravíčko  Zdravíčko
Hneď po nich šli Animals As Leaders a Tosin Abasi bol ako jeho slabý odvar.

Ak okolnosti dovolia, tak budúci rok idem určite zas.  Na zdravie!

« Posledná zmena: 16. August , 2016, 15:54:06 od traktor » Zaznamenané
shanike
stály hosť
*****
Príspevkov: 895



WWW
« Odpoveď #16 kedy: 17. August , 2016, 13:18:34 »

mna potesilo na festival necakane vychytane gastro.
top sklamanie? asi cakanie na vstup, + Textures.
Zaznamenané

traktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 700


« Odpoveď #17 kedy: 17. August , 2016, 15:05:37 »

mna potesilo na festival necakane vychytane gastro.
top sklamanie? asi cakanie na vstup, + Textures.
Čakanie na vstup nahnevalo veľa ľudí, ja som to našťastie vyriešil do 5 minút.
Mňa sklamal akurát Mastodon, ale to bolo aj kvôli tomu, že im pol koncertu nehral pravý reprák.  Bavím sa skvele
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #18 kedy: 17. August , 2016, 17:14:57 »

co bolo zle na textures? su v ovela lepsej forme nez kedykolvek predtym..
Zaznamenané

Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #19 kedy: 17. August , 2016, 18:28:09 »

neviem sice v akom zmysle by mali byt v najlepsej forme, v kazdom pripade cokolvek z novsich veci sa na Silhouettes s predoslim vokalistom chyta len tazko, aspon pre mna subjektivne. no napriek tomu mali paradny set, obstojny zvuk, bavilo ma to hodne. mastodonom vraj odkuril ich zvukar nieco zasadne a nechcel k tomu nikoho pustit dat to do poriadku, ale to nieje oficialne overene info. znelo to vsak ako grc, uplne ze vrat penaz.
Zaznamenané
Gazda
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 518



« Odpoveď #20 kedy: 17. August , 2016, 21:07:24 »

Co je viem, pre mna bola vrcholom Gojira - chladná dokonalosť  :) A práveže Textures vobec nesklamali, naopak ich "nový" spevák príjemne prekvapil. Dying Fetus tiež popičovka, Ihsahn a Leprous ako z CD.
Mastodon - nie som ziadny odbornik na ich zivaky ale mam dojem ze oproti albumu maju velky problem to odspievat. Bubennik sa snazil aby ho vobec bolo pocut hoci sam o sebe spieva fajn. Ten basak este usiel a Brent Hinds ci ako sa to pise by sa radsej nemal priblizovat mikrofonu  Bavím sa skvele ALe zahrate ok
Zaznamenané

...If the amp wasn't made to be played cranked to the max, then it wasn't made like a Marshall.
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1352



« Odpoveď #21 kedy: 18. August , 2016, 00:43:55 »

Navštívil som minulý týždeň BA 2016 a jednoznačne najlepší fest na akom som bol.
Bolo cítiť a vidieť, že ľudia tam chodia kvôli hudbe. Majú radi metal, počúvajú ho a sú naozajstní fanúšikovia.
Veľký rozdiel oproti "idem sa tam ožrať s kamošmi a pozrieť kapelu, od ktorej som počul som 1 pesničku z rádia" festivalom.


fanusikovia popu, alernativnej hudby alebo jazzu nemozu byt naozajsni fanusikovia? a na ine festivaly ludia nechodia koli hudbe? :D

Zaznamenané

Captain SEXXX !!
traktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 700


« Odpoveď #22 kedy: 18. August , 2016, 08:48:18 »

fanusikovia popu, alernativnej hudby alebo jazzu nemozu byt naozajsni fanusikovia? a na ine festivaly ludia nechodia koli hudbe? :D

čoby nemohli .. píšem môj subjektívny dojem z festivalov kde som bol ( na jazzovom som napr. nebol )
« Posledná zmena: 18. August , 2016, 08:49:59 od traktor » Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #23 kedy: 18. August , 2016, 11:01:36 »

Mastodon - nie som ziadny odbornik na ich zivaky ale mam dojem ze oproti albumu maju velky problem to odspievat.

presne tak ja sa priznam ze mastodon nemozem vystat lebo pre mna to znie jak opilecke kvilenie.. nie take to nasrate meliskovske ale skor take ze - zjebal som sa s babetou do priekopy a je moc hlboka tak pockam do rana
Zaznamenané

shanike
stály hosť
*****
Príspevkov: 895



WWW
« Odpoveď #24 kedy: 22. August , 2016, 12:29:01 »

co bolo zle na textures? su v ovela lepsej forme nez kedykolvek predtym..

ale kdeze
Zaznamenané

shanike
stály hosť
*****
Príspevkov: 895



WWW
« Odpoveď #25 kedy: 22. August , 2016, 12:30:06 »

...znelo to vsak ako grc, uplne ze vrat penaz.

tak nejak
Zaznamenané

Strán: 1 [2]  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.037 sekund, 22 otázok.