Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
01. Máj , 2024, 23:47:27
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: vymena repaku na laney hardcore max HCM30B  (Prečítané 2418 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
tipek
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2847


tovarne na kolena home made is the king


« kedy: 29. August , 2010, 12:01:09 »




po rokoch vyhulovania hrania je ten original reprak vybuchany a už hra ako hrniec pri niektorch frekvenciach :D a pri väčšom vykone vobec nestiha

 tak ž,e som mu vravel ,že by mohol kupit novy reprak do toho... niečo vela decibelove :D

kombo ma 30wat smiešnych ale  Bavím sa skvele stačilo nam to zo začiatku ked pôvodne repro hralo OK a potom ked to upadlo to je len tak tak ....

teraz hra tak že ma aj graf.eq škatulku a zvuk sa da počuvat ale to repro nehra už to čo ma hrat.....


tak ,že sa pytam  teda oplati sa kupit nove repro ? nejake nazory  pro a proti

popripadne ma s tym kombom niekto skusenosti? s tuningovanim?

aky 12 palcovy repračik by ste mi odporučili tam dat? popripadne neviem či sa tam narve 15ka ale to už asi kvoli objemu boxu by to asi nehralo dobre....

to kombo ma uzavrety box a v predu ma otvory akože bass reflexi či čo :D
« Posledná zmena: 31. August , 2010, 13:44:14 od tipek » Zaznamenané

tipek
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2847


tovarne na kolena home made is the king


« Odpoveď #1 kedy: 30. August , 2010, 09:28:12 »

Ja som do svojho boxu teraz kupil toto,ale aj to mám čím kŕmiť,nie 30wattmy...Tieto eminenci osádzaju do bass boxov svetove firmy...konkretne ten moj vyjde na 100€,otážne je či nieje lepšie kupiť niečo serioznejšie,napr Brokenwings tu predáva Hartke kombo 15" 250W za 250€(podla mna je to draho),alebo niečo podobné,lebo hrávam občas skušku s 60W kombom a popík to ukričí na hranici uúnosnosti :)

http://eminence.com/proaudio_speaker_detail.asp?web_detail_link=DELTALITE-II2512&speaker_size=12&SUB_CAT_ID=3

no šak pohoda len potrebujem predsa niečo menej watove ked to davam do 30w kombička taže 250w je zbytočne nevyužite niečo v menšom vykone samzrejme aj cena tam padne dole......basak zase nema penaženku plnu  :D  ?§!.
Zaznamenané

pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #2 kedy: 31. August , 2010, 12:22:34 »

ozaj ma basak tak hlboko do vrecka?

kedy sa prejavuje chrchlanie repraku, aj pri malych hlasitostiach?
Zaznamenané

o-yep sro
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #3 kedy: 31. August , 2010, 13:23:51 »

....to je fake alebo čo veď to je gitarové kombo....a najhoršia tranďáková rada čo kedy Laney vypustilo....

....s radosťou mu predám jedno Studiosolo asi 131tku 150W/4 aj nejakou 1x15" bedňou za 50,- Eur....a bude ratata  Bavím sa skvele ....
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
tipek
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2847


tovarne na kolena home made is the king


« Odpoveď #4 kedy: 31. August , 2010, 13:37:21 »

ozaj ma basak tak hlboko do vrecka?

kedy sa prejavuje chrchlanie repraku, aj pri malych hlasitostiach?

no  ved basak si zarobil peniaze ale nestači to ani na kúpu jepšieho komba a proste ma akurat na nejaky novy reprak....


a to chrchlanie je hlavne ked hra rychlo alebo pri velkej hlasitosti  
niektore basove frekvencie  sposobuju uplne HRHRHRHR DRDRDR :D zvuk :D

ked sme nahravali a graf.eq sme vyladili dobry zvuk basovy konkretny tak ked som zahral napr prazdnu strunu tak nie hned ale ked doznieval toon to sem tam strelilo a vrzglo jak svina :D a to pri hlasitosti 50%

ked sme začinali s kapelou si pametam že basak nemohol hrat nad 50% volume lebo to revalo a počul sa teraz sa nepočuje len tak tak a to volume po 50ke volume už nereaguje reprak viacej neda hlasitosti



....to je fake alebo čo veď to je gitarové kombo....a najhoršia tranďáková rada čo kedy Laney vypustilo....

....s radosťou mu predám jedno Studiosolo asi 131tku 150W/4 aj nejakou 1x15" bedňou za 50,- Eur....a bude ratata  Bavím sa skvele ....

a kurnik Si píš!!! teraz som si všimol že fackt  ha ha ha ale to basove kombo vyzera presne takto isto ma 2 vstupy aktiv pasiv a aj compresor on of :D
Zaznamenané

tipek
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2847


tovarne na kolena home made is the king


« Odpoveď #5 kedy: 31. August , 2010, 13:43:08 »

takže toto je ono  ha ha ha
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #6 kedy: 31. August , 2010, 13:43:37 »

no  ved basak si zarobil peniaze ale nestači to ani na kúpu jepšieho komba a proste ma akurat na nejaky novy reprak....
...

toto je praveze najvacsie prejebavanie penazi... to je podobny princip, ako ked som sa pozastavoval v teme o Tvojej Irise - venujes tomu cas, vrazis do toho aj nejake prostriedky, ale spravis to nakokot. naco to je ? to iste toto s tym reprakom - vrazis do toho peniaze, ale dobre to nebude.
Zaznamenané
tipek
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2847


tovarne na kolena home made is the king


« Odpoveď #7 kedy: 31. August , 2010, 13:47:17 »

toto je praveze najvacsie prejebavanie penazi... to je podobny princip, ako ked som sa pozastavoval v teme o Tvojej Irise - venujes tomu cas, vrazis do toho aj nejake prostriedky, ale spravis to nakokot. naco to je ? to iste toto s tym reprakom - vrazis do toho peniaze, ale dobre to nebude.

no šak iriska je doma a hravam doma na nej teraz je aspon hratelna ....

a k tomu kombu to je tak že moj basak možno dalši rok nenašpori ani cent na nove kombo... ani na nič poriadne ...
takže aspon ench tam ma normlany reprak.... 3 roky hral na tom kombe aspon hralo ale teraz už ani nehra dobre ...

ja viem že keby je na mne a ma penaze kupi si hned lepšie do 500e kombo hartke ale tak ked nema nema no........aj za to nemožem ...
Zaznamenané

udry
Hosť
« Odpoveď #8 kedy: 31. August , 2010, 14:17:31 »

 a určite je chyba v repre?
Zaznamenané
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #9 kedy: 31. August , 2010, 14:20:16 »

a určite je chyba v repre?

....nie, je to prehúlené a nestíha to....volume, gain a basy naplno  ?§!. to nie je raketa len šlapacie autíčko  Bavím sa skvele ....
« Posledná zmena: 31. August , 2010, 14:23:13 od garde » Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
tipek
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2847


tovarne na kolena home made is the king


« Odpoveď #10 kedy: 31. August , 2010, 16:46:59 »

....nie, je to prehúlené a nestíha to....volume, gain a basy naplno  ?§!. to nie je raketa len šlapacie autíčko  Bavím sa skvele ....


to ne gain na polku korekcie kvazi na polku compresor v strede na plne...
reprak je v prdeli sme skušali na ten reprak pripojit ine zosilovače a tak isto to nevladalo vobec...
šak ked repro bolo v pohode vladalo to hrat uplne na plne celu skušku aj koncerty :D a nehrkat drnčat :D
Zaznamenané

garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #11 kedy: 31. August , 2010, 16:50:17 »

tak potom fakt je v prdeli
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
tipek
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2847


tovarne na kolena home made is the king


« Odpoveď #12 kedy: 31. August , 2010, 18:36:46 »

tak potom fakt je v prdeli

sme hravali stoer rock an tom :D big muff skreslenie basy a speedove hranie tomu dali svoje :D
Zaznamenané

Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.041 sekund, 22 otázok.