Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. Apríl , 2024, 19:57:14
Strán: 1 [2]  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Hughes Kettner Switchblade 100w  (Prečítané 2983 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #15 kedy: 07. September , 2010, 12:03:27 »

Hladaj cez bazare nekde na rakuskych alebo nemeckych strankach a uz hlavu zozenies aj za 800eu... box nemusi byt striktne H@K za 900eu... za tie prachy uz fakt ze mozes mat uz aj lepsiu bednu :) Ale ja ked som kupoval hlavu tak rok alebo aj dva som rozmyslal ze aku a tiez som rozmyslal nad tym switchbladom. A vtedy uz na ebay.at som videl par ludi co to predavalo aj s boxom za 1200

len aby potom shitting na slovensko nestal 800evri a bude tam kde bol ked to pojde niekde z mandzuzska :D
Zaznamenané

Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #16 kedy: 07. September , 2010, 12:08:28 »

len aby potom shitting na slovensko nestal 800evri a bude tam kde bol ked to pojde niekde z mandzuzska :D
Preto hovorim ze nech kuka nemecke alebo rakuske lebo za benzin das pajdika skorej ako za UPS 800eu
Zaznamenané

Im a little princess
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #17 kedy: 07. September , 2010, 12:12:55 »

inak.. len tak na zamyslenie- hughes & kettner + box teda ide za 2000e

za 1300e vidam obcas napriklad Diezel Einstein (to je asi rozdiel asi ako medzi Stupavou a Londynom)..  za 700e clovek k tomu kupi v pohode box a bude mat taky zvuk ze tak do 2030 nebude riesit nic.. 
Zaznamenané

vikur
VIP
stály hosť
*
Príspevkov: 1422


hejter


« Odpoveď #18 kedy: 07. September , 2010, 12:20:47 »

tak to je vec preferencii mna zas diezel einstein nejak vobec neberie
Zaznamenané

prs a bogner co ine?
http://jurajduc.com
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #19 kedy: 07. September , 2010, 12:34:00 »

...(to je asi rozdiel asi ako medzi Stupavou a Londynom).. ...

oba si skusal ? :)
Zaznamenané
ff
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2386



« Odpoveď #20 kedy: 07. September , 2010, 12:45:11 »

Mal som doma chvilku takýto aparát-pokazil sa cestou z Klangfarbe na slovensko,ale bola to len  nakoniec elektrónka vadná...Je tam toroidné výstupné trafo,čiže sympatie poklesli  o čosi dole...Efektový procesor ma nijako nenadchol,ale bolo to použiteľné.Čistý zvuk sa mi nepáčil vôbec,skreslený ako tak,ale mne sa to nepáčilo.A zrejme ani tomu kto si to kúpil,lebo to hneď na otočku predal. :)Určite si to nájde svojich fanúšikov,ale ja by som to nechcel,iba ak zadara...Koncák je tam lampový a preamp bol nejaký s jednou elektrónkou.Firma HK ma v podstate nikdy nejak neoslovila,myslím si že za rovnaké peniaze sa dá kúpiť aj niečo lepšie... Zdravíčko
Zaznamenané
FigoRebel
nováčik
*
Príspevkov: 49


« Odpoveď #21 kedy: 07. September , 2010, 13:37:44 »

no vidim to tak ze ja sa v tom moc nevyznam a v podstate si len otvaram rozhlad :) takze toto som skusal a bol som nadseny z toho..nie je to funglovka takze za to nevycalujem ako za nove a niekde zacat musim..a ked sa otukam tak sa dam na cestu poznania, predam to a skusim nieco ine  Som frajer uvidim ci teraz ´prohloupim´,ale myslim ze az take zle to nebude..cas ukaze..diky za rady a jasne ze uvitam dalsie reakcie/skusenosti/...  Na zdravie!
Zaznamenané
vojco
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 305


Treba hrať hrať hrať


« Odpoveď #22 kedy: 08. September , 2010, 09:01:42 »

Mal som to pred Dualom (Teraz to vlastny nas druhy gitarista  a je spokojny) a mozem povedat ze super  amp  Si píš!!! cisty zvuk v pohode ,crunch slusny ,a lead bez potreby krmit ,efekty pouzitelne aj na koncerty, a fakt je super ze vsetko sa da ukladat do presetov a podla potreby jednoducho editovat ,1 nevyhoda - je to tazke ako krava.A vtejto kombinacii (foto)s 1960V to hra ppc


* P4202686.JPG (51.03 KB, 480x640 - prehliadnuté 191 krát.)
Zaznamenané

Mesa/Boogie čo iné a možno že aj oné
mosquito
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 70



« Odpoveď #23 kedy: 08. September , 2010, 09:35:34 »

čaute. A ten kettner má skreslenie čisto cez lampy? alebo nejaké šváby? Nehral som ešte na to, tak sa pýtam.
Zaznamenané

REEL
vojco
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 305


Treba hrať hrať hrať


« Odpoveď #24 kedy: 08. September , 2010, 09:46:14 »

čaute. A ten kettner má skreslenie čisto cez lampy? alebo nejaké šváby? Nehral som ešte na to, tak sa pýtam.
udajne je to kombinacia
FF Amp o tom vie viac,ale to je jedno hra to super
Zaznamenané

Mesa/Boogie čo iné a možno že aj oné
FigoRebel
nováčik
*
Príspevkov: 49


« Odpoveď #25 kedy: 08. September , 2010, 10:20:36 »

aj ja si myslim ze to hraje super..ja to budem mat s HK boxom 4x12..takze uvidime po case hrania..ked tak mozno casom vyskusam nejaku inu kombinaciu..porovnat..mozem potom napisat co a ako
Zaznamenané
Strán: 1 [2]  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.068 sekund, 23 otázok.