Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
09. Jún , 2024, 12:03:26
Strán: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 17 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: DarchaiC  (Prečítané 73696 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #135 kedy: 08. Marec , 2012, 13:06:05 »

fakt je ze tu sa nebavime o tom kto produkuje skutocne umenie a kto nie.. bavime sa o tom ze to je remeselne nezvladnute bodka.
Zaznamenané

Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #136 kedy: 08. Marec , 2012, 13:30:55 »

ja tiez neodolam a pridam sa, lebo ta pesnicka tam na bandzone je zvukovo vazne priserna a na to mi stacilo par sekund. chrcalo to a tie bicie boli orezane, ze zneli jak karton. k nejakym rozladencom som sa ani nedopracoval.
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
kuna
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 398



« Odpoveď #137 kedy: 08. Marec , 2012, 17:48:56 »

uplny suhlas s karolom a ciastocne..ale viacmenej uplne s misom a este k jednej citacii

ak myslis v globale slovenska hudba, tak ironiou je ze nemoze globalne konkurovat kvoli TAKYM ako si ty. Pretoze sa vobec nezamyslia nad tym ze robia daco zle a zo svojho neuspechu obvinuju vsetkych okolo. Ked sa to globalne nepaci nebudem vsetkych urazat ale zamyslim sa nad tym ze asi nemusim mat patent na pravdu. Ale zijeme v demokratickej spolocnosti, mozes si mysliet ze mas patent na pravdu ale tym padom to nevnucuj ludom pocuvat. tot vsetko.
a kto ti drzal pistol pri hlave aby si to pocuval?dal som link nic vic. a este ze mame take kapely ktore drzia slovensky standart vysoko ako tvoja kde vo svete o vas vedia ha? v jednej veci ale mas pravdu kazdy si moze robit co chce a to som spravil aj ja a ze sa to niekomu nepaci ho neopravnuje to kurvit jedna radost, a druha vec je o to smutnejsia ze sa vlastne nikto nepozastavil nad hudbou ako takou, akurat karol svojou dementnou pripomienkou oCranberies alebo kerej to pici, ale predpokladam ze to tu nalezite vysvetlite ze aj to je uplne na picu a vlastne zas sa skonci pri tom ze vy tu drzite standart
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #138 kedy: 08. Marec , 2012, 18:28:14 »

nikto neposminal hudbu lebo nie je tak napicu aby stala za zmienku, cize je to ok  Bavím sa skvele

ale kvalita nahravky az taka ok nie je a preto sa kritizuje.
Zaznamenané
majso
stály hosť
*****
Príspevkov: 1133



« Odpoveď #139 kedy: 08. Marec , 2012, 18:55:40 »

zvukovo to je dosť hrozné, ale ako song by mohol byť aj ok :D
Zaznamenané
pidri
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 251



« Odpoveď #140 kedy: 08. Marec , 2012, 22:54:01 »

no napriklad ja na tomto inkriminovanom videu hram a teda by ma konkretne zaujimalo co je na tom podla teba take hanebne a napicu  Som frajer
som ti vravel ze sa hybeme jak j*ebnuti na podiu. a ty ze neeee jozko, dobre to je  Popiskujem si

aby som sa aj k muzike vyjadril, zvuk je na domacu nahravku v pohode, ked ste za to chalani neplatili tak je to ok, na prezentaciu to staci. trochu tam akurat rusi to dumdumdum sem tam v slohe, ale to je asi basa alebo co. hudobne je to ok aj ked Dogma sa mi asi pacila viac
« Posledná zmena: 08. Marec , 2012, 23:05:08 od pidri » Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2304



« Odpoveď #141 kedy: 09. Marec , 2012, 01:45:04 »

som si vypocul celu tu pesnicku. hudobne preco nie, je to taky styl - ak to mate radi, v pohode. je tam vela pasazi, co funguju.

rozhodne premixovat, zasadne. vyhodil by som to solovanie ku koncu, len to natahuje cas a skladbe podla mna neprospieva, aspon nie v tej verzii, ako to tam je. inak nemal som pocit, ze by tam nieco vyslovene neladilo, skorej je tam obcas cosi falosne zahrate, trebars aj v tom solovani. a trochu prace mozno so zrovnanim tych dvojkopov. aj ked neviem... bud je bubenik super fasa a hned je to jasne jak zacne hrat alebo su bicie zrovnavane dodatocne a ono to aj tak pocut. osobne nie som az taky fanusik uplne dorovnanych nahravok, lebo co z toho a naco je to dobre  Popiskujem si aj tak je nakoniec najdolezitejsie to, ci mate fanusikov, co Vam dojdu na koncert, nez to, co na nejakom fore typci pomudruju  Popiskujem si

v kazdom pripade, ked uz sme na tom gitarovom fore. tieto gitary na 2012 zvukom nic moc. ta skladba na banzone co je hned za tym ma gitary presvedcivejsie, aj ked tiez to neni uplne ono. Kuna - pisavas tu o Line Six, teraz zase o nejakom dalsom nie standardnom setupe... toto si daj poradit - vyser sa na vselijake alternativy a nahrazky a kup si hocijake blbe pivi 5150 dnes uz za par korun a myslim, ze sam uznas, ze to je cesta  Žmurk
Zaznamenané
kuna
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 398



« Odpoveď #142 kedy: 09. Marec , 2012, 06:37:59 »

som si vypocul celu tu pesnicku. hudobne preco nie, je to taky styl - ak to mate radi, v pohode. je tam vela pasazi, co funguju.

rozhodne premixovat, zasadne. vyhodil by som to solovanie ku koncu, len to natahuje cas a skladbe podla mna neprospieva, aspon nie v tej verzii, ako to tam je. inak nemal som pocit, ze by tam nieco vyslovene neladilo, skorej je tam obcas cosi falosne zahrate, trebars aj v tom solovani. a trochu prace mozno so zrovnanim tych dvojkopov. aj ked neviem... bud je bubenik super fasa a hned je to jasne jak zacne hrat alebo su bicie zrovnavane dodatocne a ono to aj tak pocut. osobne nie som az taky fanusik uplne dorovnanych nahravok, lebo co z toho a naco je to dobre  Popiskujem si aj tak je nakoniec najdolezitejsie to, ci mate fanusikov, co Vam dojdu na koncert, nez to, co na nejakom fore typci pomudruju  Popiskujem si

v kazdom pripade, ked uz sme na tom gitarovom fore. tieto gitary na 2012 zvukom nic moc. ta skladba na banzone co je hned za tym ma gitary presvedcivejsie, aj ked tiez to neni uplne ono. Kuna - pisavas tu o Line Six, teraz zase o nejakom dalsom nie standardnom setupe... toto si daj poradit - vyser sa na vselijake alternativy a nahrazky a kup si hocijake blbe pivi 5150 dnes uz za par korun a myslim, ze sam uznas, ze to je cesta  Žmurk
thanks ale napisem zas osobitne , mne sa ten zvuk paci a hotovo pred dvoma rokmi sa tu pisalo ze ten starsi material je na koko*t lebo to bol trandak, teraz sa to nahravalo na AMT co si myslim ze neni neaky debil setup kedze to vyhralo  cenu najlepsi preamp je to samozrejme lampa koncak je od gerhata tiez lampa a zas sa napise ze je to tim padom este viac napicu kedze je to lampa a mna tu fakt unavuju gitarovy magovia  ako som pisal d al som link to bolo cele nikoho som k nicomu nenutil len kua nepochopim ze 90 percent kritikov sa nevie nicim prezentovat a tych 10 nahrava vo vlastnych studiach co samozrejme pozom znie kua dobre ked neni pod tlakom casu a penazi
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #143 kedy: 09. Marec , 2012, 08:29:38 »

Ak sa ti to (vam ako kapele) paci, tak potom je vsetko ok.
Dal si sem link asi aj kvoli tomu ze si chcel nejake reakcie, tie nie su moc pozitivne, tak sa teraz z toho nerozculuj.

Je to zle mixnute? je.
Su tam krive bicie? Su a vyrazne.
Su tam falosnosti? Ano, su.

Ak to vam takto staci a ste spokojni, potom nemusis nic a nikoho riesit.

To ze nieco vyhralo volajaku cenu este nic neznamena, aj megauzasny aparat sa na nastavit a nasnimat uplne zle.

90% kritikov sa nevie nicim prezentovat? 10% nahrava vo vlastnych studiach a nemusia riesit cas a prachy???
To si odkial zobral?
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #144 kedy: 09. Marec , 2012, 08:45:34 »

pokial to, ze ma niekto doma zvukovku znamena, ze ma doma studio, tak tie cisla sedia  Bavím sa skvele

ale zas ta kritika nie je az taka neopodstatnena..min 1/3 z tunajsich kritikov, co sa tu ozvala by umixovala lepsi zvuk..zas nie sme az take hoveda aby sme pindali na nieco, co je dobre
« Posledná zmena: 09. Marec , 2012, 08:53:14 od styrioci » Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #145 kedy: 09. Marec , 2012, 08:50:10 »

pokial to, ze ma niekto doma zvukovku znamena, ze ma doma studio, tak tie cisla sedia  Bavím sa skvele

 Bavím sa skvele, takto sa inak vela ludi prezentuje :), mam doma "super" zvukovku a cracknuty Cubase = mam popici studio  Bavím sa skvele

« Posledná zmena: 09. Marec , 2012, 11:24:19 od Semish » Zaznamenané
vikur
VIP
stály hosť
*
Príspevkov: 1422


hejter


« Odpoveď #146 kedy: 09. Marec , 2012, 11:12:35 »

stay evil hm dikes za upozornenie ale po tomto co som videl myslim ze to je tvoja kapela, si  nemal ani zacat hrat, nadhera skoda ze sa nedostanes na wacken krasne by si reprezentoval tymto vykonom.jedno slovenske narecie hovori uprac si najprv doma a potom otvaraj hubu inde

inak sranda ze ta uplne napicu kapela sic bola nominovana na najlepsi album v hard and heavy na radiohead awards  Bavím sa skvele
Zaznamenané

prs a bogner co ine?
http://jurajduc.com
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #147 kedy: 09. Marec , 2012, 12:05:05 »

Rastis to dobre zhrnul.
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #148 kedy: 09. Marec , 2012, 14:00:09 »

http://i.imgur.com/55YZl.gif
Zaznamenané

kuna
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 398



« Odpoveď #149 kedy: 09. Marec , 2012, 17:03:27 »

inak sranda ze ta uplne napicu kapela sic bola nominovana na najlepsi album v hard and heavy na radiohead awards  Bavím sa skvele
ano a DESMOD vyhral slavika a to by sa mal kazdy z nich posrat ze , trochem blbe prirovnanie sa ti podarilo
Zaznamenané
Strán: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 17 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.146 sekund, 23 otázok.