Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. Marec , 2024, 15:17:38
Strán: 1 ... 4 5 [6] 7 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: "sikovna hlava/kombo"  (Prečítané 30193 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #75 kedy: 23. Marec , 2011, 13:26:53 »

ukradli desgin hiwattu alebo sa mi to zda?

Hej, pisal som uz o tom, robia klony Hiwattov, aj modernejsie.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
ff
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2386



« Odpoveď #76 kedy: 23. Marec , 2011, 13:28:04 »

vsak to - 90% toho, co mi na tom imponuje je vlastne to, ako ten gitarista na to hra, ale napis to, a vyroji sa 10 skusenych takacov, nachyta ta, ze nerozoznas satrosa od nejakych kokotov a najvacsi koko*t zostanes nakoniec ty  Je mi do plaču
Ja bývat v Ba,tak na Takáčovcov bych si dal bacha... Bavím sa skvele
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #77 kedy: 23. Marec , 2011, 13:31:20 »

nehra to jak marshall hra to jak messa bugy, blati sa to v basoch
Zaznamenané

cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #78 kedy: 23. Marec , 2011, 13:36:15 »


nikto nic? kolko stoji tento hriankovac? Na zdravie!
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #79 kedy: 23. Marec , 2011, 13:36:48 »

nehra to jak marshall hra to jak messa bugy, blati sa to v basoch

takze po kupe noveho boxu si zasa nasadil gumaky? Na zdravie!
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #80 kedy: 23. Marec , 2011, 14:17:47 »

napisal som tym cinanom mail, dufam ze mi neprijde nejaky virus alebo reklama na viagru  Bavím sa skvele
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #81 kedy: 23. Marec , 2011, 14:20:20 »

mal si na stol rozsypat ryzu a odfotit to fotakom, oni anglictine nerozumeju moc, vacsinou len  tomu ich pismu co vyzera jak mrvenicka do polievky
Zaznamenané

cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #82 kedy: 23. Marec , 2011, 14:24:27 »

mal si na stol rozsypat ryzu a odfotit to fotakom, oni anglictine nerozumeju moc, vacsinou len  tomu ich pismu co vyzera jak mrvenicka do polievky

 ha ha ha ha ha ha moj otec vola to ich pismo zasa rozsypany caj... nieco na tom bude... ale fakt zaujimavy hriankovac to je len nikde nedavaju cenu... iba to viem ze sa da kupit aj 1 ks... len ktorvie ci je doprava zadarmo... Na zdravie!
Zaznamenané
asdfg
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1693



« Odpoveď #83 kedy: 23. Marec , 2011, 14:40:19 »

Tiny Terror si neskusal? ved ten splna tvoje poziadavky... kupovat neznamy lampac z ciny mi pride ako blbost
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #84 kedy: 23. Marec , 2011, 14:44:10 »

Tiny Terror si neskusal? ved ten splna tvoje poziadavky... kupovat neznamy lampac z ciny mi pride ako blbost

tiny terror som skusal a hra uplne popyczy... asi nakoniec pojdem do neho, len musim predat blackstar  Na zdravie!
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #85 kedy: 22. December , 2013, 15:09:51 »

Hladam znacku a konkretny typ malej, myslim 15-18watt hlavy. Uz som to kdesi videl na nete, ale neviem si cely den spomenut, co to bolo za znacku... Malo to plexinacky facelift (ale nie celkom v strede, skor do strany posunuty jak stare JTM45tky) a mam pocit, ze to bolo nieco od Bognera alebo Fortina, proste poprednejsi vyrobca aparatov.

Viete niekto, co myslim? :) Hladal som na Bognerackej stranke, ale nenasiel som tam ten amp. Diky za tipy/typy.

 Na zdravie!
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #86 kedy: 22. December , 2013, 17:34:54 »

Nasiel som:



 Bavím sa skvele
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #87 kedy: 01. Jún , 2017, 19:59:41 »

Mam chut na zmenu ampu, resp. komba. Viete nieco odporucit, co bude mat Marshallacky charakter? Blackstar Artisan ste skusali niekto?

Nieco s dvoma EL84 a 12tkovym reprom.

Dik  Na zdravie!
Zaznamenané

Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #88 kedy: 02. Jún , 2017, 07:10:34 »

Mam chut na zmenu ampu, resp. komba. Viete nieco odporucit, co bude mat Marshallacky charakter? Blackstar Artisan ste skusali niekto?

Nieco s dvoma EL84 a 12tkovym reprom.

Dik  Na zdravie!
branko, kup si kempera. cena je celkom zahul, ale tych 6kg a 600 watt k dispozicii je fantastickych. na webe je dostupny ce 10 tisic profilov od voxov, mesin az po cojaviem co. hra to skvelo, navyse mas vsetky modulacne efekty na svete v tom.
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an automatic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #89 kedy: 02. Jún , 2017, 07:52:59 »

branko, kup si kempera. cena je celkom zahul, ale tych 6kg a 600 watt k dispozicii je fantastickych. na webe je dostupny ce 10 tisic profilov od voxov, mesin az po cojaviem co. hra to skvelo, navyse mas vsetky modulacne efekty na svete v tom.


ROBO do pici co sa s tebou stalo propagovat tuto kempera?!?!?  Bavím sa skvele ty co si bol vzdy na stariny oplzle
Zaznamenané

Strán: 1 ... 4 5 [6] 7 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.034 sekund, 23 otázok.