Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
20. Apríl , 2024, 06:22:07
Strán: [1] 2 3 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Powerball  (Prečítané 8755 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« kedy: 27. September , 2010, 11:30:50 »

http://www.powerballs.com/music.php?m=Benefits

Predpokladam, ze to vacsina z vas pozna. Mna by zaujimalo iba, ci to niekto z vas aj realne vlastni a pouziva a ze ake s tym mate skusenosti.   Som frajer
Dakovala
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #1 kedy: 27. September , 2010, 11:32:31 »

Uz radsej Invader.. aj Bulb na tom hraval.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #2 kedy: 27. September , 2010, 11:34:32 »

myslim ze si jediny clovek vo vesmire co si dokaze sklbit powerball s nejakym pomyselnym cvicenim na gitaru ktore je aj tak zbytocn  Bavím sa skvele ako hracka je to fajn mna to bavilo ako to ukazovalo ze ako mrte rychlo tocim :D .. ale nevidim v tom ziaden zmysel, mozno tak na spevnenie sliach ruky, ale to nie je to co clovek potrebuje rozvyjat pri hre na gitaru..  pravda je ale ze su aj lepsie veci na ktore sa to zapastie da vyuzit.. napriklad pri holeni.. jo a uz by si konecne mal zacat hrat dpc.. a nie trenovat pohyby rukami vo vzduchu..  si vzdy siel nejak z opacnej strany na veci :) gitara neni o silovom sporte ale o tom co sa odohrava medzi hlavou a rukami a ty ruky mas dostatocne silne.. takze tam by som nehladal problematiku
« Posledná zmena: 27. September , 2010, 11:36:40 od kaolko » Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #3 kedy: 27. September , 2010, 11:34:59 »

Uz radsej Invader.. aj Bulb na tom hraval.  Bavím sa skvele

vies ze mi napadlo najpv nieco v podobnom duchu? my sme asi prepojeni  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #4 kedy: 27. September , 2010, 11:36:01 »

vies ze mi napadlo najpv nieco v podobnom duchu? my sme asi prepojeni  Bavím sa skvele
Mne uz frajerka hovori, ze som jak ty  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele

ze kazde slovo a vetu obratim inak...  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #5 kedy: 27. September , 2010, 11:36:31 »

Ja som to mal, je to dobra vec, hlavne ak povazujes dvihanie ciniek za gay a najnudnejsiu cinnost na svete a chces aspon s rukami nieco robit tak je to fasa, aj to celkom bavi..
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #6 kedy: 27. September , 2010, 11:37:58 »

Ja som to mal, je to dobra vec, hlavne ak povazujes dvihanie ciniek za gay a najnudnejsiu cinnost na svete a chces aspon s rukami nieco robit tak je to fasa, aj to celkom bavi..

ako to suvisi s dvihanim ciniek resp posilovanim? s powerballom dokazes zapojit tak 4 svaly asi a si skoncil :) dviahnie ciniek mi pride ovela univerzalnejsie .. praveze tocit niecim jak s kabelkou je dost teple  Bavím sa skvele
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #7 kedy: 27. September , 2010, 11:38:22 »

Mne uz frajerka hovori, ze som jak ty  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele

ze kazde slovo a vetu obratim inak...  Bavím sa skvele

ale ved tvoja frajerka ma nepozna  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #8 kedy: 27. September , 2010, 11:38:56 »

ale ved tvoja frajerka ma nepozna  Bavím sa skvele
ach ty alibista...  Bavím sa skvele
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #9 kedy: 27. September , 2010, 11:45:46 »

cvicit s powerballom a ocakavat zlepsenie v hre na gitaru je asi ako keby som kupil vozickarovi na vianoce kurz lyzovania..  inak, som teraz pocul ze predavaju bravcovu mast ktorou ked sa cely potries tak budes hrat 3 hodiny ako guthrie govan
« Posledná zmena: 27. September , 2010, 11:46:25 od kaolko » Zaznamenané

Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #10 kedy: 27. September , 2010, 11:50:01 »

ako to suvisi s dvihanim ciniek resp posilovanim? s powerballom dokazes zapojit tak 4 svaly asi a si skoncil :) dviahnie ciniek mi pride ovela univerzalnejsie .. praveze tocit niecim jak s kabelkou je dost teple  Bavím sa skvele

no suvisi to tak ze powerball je predovsetkym na precvicenie nejakych partii okrem ineho, cinky dvihas tiez na to. Myslel som to tak, ze pokial by som mal dvihat cinky len cisto pre to, aby som precvicil ruky iba kvoli gitare (ci to ma zmysel neriesim) tak by som urcite zvolil radsej powerball
Zaznamenané
Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #11 kedy: 27. September , 2010, 11:59:38 »

myslim ze si jediny clovek vo vesmire co si dokaze sklbit powerball s nejakym pomyselnym cvicenim na gitaru ktore je aj tak zbytocn  Bavím sa skvele
Som chcel aj dopredu pre istotu napisat, ze ziadne mudrovanie a polemiky okolo potrebnosti powerballu sem nepiste, lebo ma nezaujimaju (toho som si precital dost v teme na instrumento.cz - http://www.instrumento.cz/diskuse.php?tar=show_tema&id_tematu=4238&page=0&order=1). Ale nejak som dufal v sebakontrolu ostatnych clenov fora.  Bavím sa skvele
Chcem len a iba osobne skusenosti ludi, co to pouzivaju (ak teda niekto taky vobec je).

« Posledná zmena: 27. September , 2010, 12:04:31 od Misko » Zaznamenané
vikur
VIP
stály hosť
*
Príspevkov: 1422


hejter


« Odpoveď #12 kedy: 27. September , 2010, 12:01:50 »

moja sestra ma 2 powebally a pouziva ich ako venusine gulicky Som metlak
Zaznamenané

prs a bogner co ine?
http://jurajduc.com
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #13 kedy: 27. September , 2010, 12:02:02 »

jaj tak to ano..  pokial chce  clovek vyslovene ucinne posilovat so zameranim na partie co vyuzije pri hre na gitare tak hej.. aj ked.. by som bol zvedavy ze co na to klby.. lebo cvicit s cinkou cviky na predlaktia mi pridu ako mensia zataz nez robit kruzivy pohyb s niecim po dobu aspon 15 minut  :)
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #14 kedy: 27. September , 2010, 12:02:35 »

moja sestra ma 2 powebally a pouziva ich ako venusine gulicky Som metlak

photo or it did not happen!
Zaznamenané

Strán: [1] 2 3 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.036 sekund, 22 otázok.