Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. Marec , 2024, 00:30:57
Strán: 1 2 [3] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Powerball  (Prečítané 8753 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #30 kedy: 27. September , 2010, 12:29:40 »

tak tento bol dobry.  Bavím sa skvele

hej hej.. to bol ten k veci ten nechaj potom  Bavím sa skvele
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #31 kedy: 27. September , 2010, 13:06:50 »

http://www.powerballs.com/music.php?m=Benefits

Predpokladam, ze to vacsina z vas pozna. Mna by zaujimalo iba, ci to niekto z vas aj realne vlastni a pouziva a ze ake s tym mate skusenosti.   Som frajer
Dakovala

mal som to, dostal som to davnejsie k notebooku zadara, je to dobra rehabilitacna pomocka ak mas problemy so svalmi a slachami na rukach, napriklad z dlehj prace pri kompe, nespravneho onanovania (aj na gitare) a podobne.. nie je to vobec o gitarovom cviceni, ani nejakom extremnom posilovani skor o tom, ze zapajas do nejakej cinnosti svaly na rukach .. (z toho dovodu davaju napr doktori kadejake gulicky na mackanie ludom, ktori mali dlhodobo zafacovane ruky a pod.). sem tam som si s tym krutil, ale skor zbezen ako pravidelne, potom som to predal kolegovi s tym, ze si kupim ten kovovy powerball a nejako som sa k tomu nedostal.. je to dobra prevencia proti problemom so slachami a ochabnutiu svalov, ale ako nahradu cvicenia na gitare alebo ocakavat, ze mi to pomoze v hrani, to nie.. ved ja som tiez dobry priklad, mal som to, cvicil som s tym a napicu hram furt  :)

btw tu sa o tom kecalo http://forum.gitaristi.sk/index.php/topic,61487.msg79854.html#msg79854 :)
« Posledná zmena: 27. September , 2010, 13:10:03 od styrioci » Zaznamenané
Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #32 kedy: 27. September , 2010, 13:20:12 »

Viem o tej teme. Len to bolo uz davno a nic poriadne som sa z toho nedozvedel.  No hanbím sa..
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #33 kedy: 27. September , 2010, 13:23:47 »

ani vyherca gitariady nebol nadseny z powerballu http://forum.gitaristi.sk/index.php/topic,61487.45.html
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #34 kedy: 27. September , 2010, 13:31:32 »

Viem o tej teme. Len to bolo uz davno a nic poriadne som sa z toho nedozvedel.  No hanbím sa..
a co sa chces z toho dozvediet? je to rehabilitacna pomocka. gitaristov spomenuli len kvoli marketingu, bo pubertaci furt placu, ze ich bolia ruky, ked krivo cvicia petrucciho rock discipline

« Posledná zmena: 27. September , 2010, 13:31:49 od styrioci » Zaznamenané
Duger
Hosť
« Odpoveď #35 kedy: 30. Jún , 2011, 19:19:18 »

otvaram zase tuto temu... chcem sa spytať či mi to pomože hlavne na zapestie, častym sedenim za PC s myškou v ruke ma niekedy boli zapestie a vkuse v nom praska, mam aj taku gumu stlačacu ale to nema so zapestim nič.. to je maximalne na silu v ruke a sval na " lytku" na ruke neviem jak sa to vola :D cize otazka je jasne.. da sa to použiť aj na "zregenerovanie " alebo skôr spevnenie zapestia ?
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #36 kedy: 30. Jún , 2011, 19:27:25 »

otvaram zase tuto temu... chcem sa spytať či mi to pomože hlavne na zapestie, častym sedenim za PC s myškou v ruke ma niekedy boli zapestie a vkuse v nom praska, mam aj taku gumu stlačacu ale to nema so zapestim nič.. to je maximalne na silu v ruke a sval na " lytku" na ruke neviem jak sa to vola :D cize otazka je jasne.. da sa to použiť aj na "zregenerovanie " alebo skôr spevnenie zapestia ?

Ano. Mozes to pouzit od prstov, cez zapastie a laket po celu pazu.

Na zapastie mozes pouzit aj strecingove cvicenie, napr. poloz si ruku po laket volno na stol a zdvihaj len zapestie, idealne pomaly a ostan chvilu v hranicnej polohe. Mozes striedat cvik a v hranicnej polohe este ohybnost skusat druhou rukou zatlacit.

Slusny hardcore je elektroliecba, mam oskusane tiez.

Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
Duger
Hosť
« Odpoveď #37 kedy: 30. Jún , 2011, 20:01:01 »

Ano. Mozes to pouzit od prstov, cez zapastie a laket po celu pazu.

Na zapastie mozes pouzit aj strecingove cvicenie, napr. poloz si ruku po laket volno na stol a zdvihaj len zapestie, idealne pomaly a ostan chvilu v hranicnej polohe. Mozes striedat cvik a v hranicnej polohe este ohybnost skusat druhou rukou zatlacit.

Slusny hardcore je elektroliecba, mam oskusane tiez.



cviky niesu odveci len mi to pride take malo aktivne, a elektroliecbou mysliš take dačo jak akupunktura ale ti tych ihiel pusta elektriku ? tiež som počul že je to dobre, ale až take važne problemy nemam žeby som to musel riešiť tak.. :)
Zaznamenané
Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #38 kedy: 08. Júl , 2011, 21:12:46 »

cize otazka je jasne.. da sa to použiť aj na "zregenerovanie " alebo skôr spevnenie zapestia ?
Podla mna ked s tym netocis prirychlo (prisilno) a pridlho, tak "regenerujes" a ked ano, tak "posilujes" ...
Zaznamenané
Strán: 1 2 [3] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.04 sekund, 22 otázok.