Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
01. Máj , 2024, 20:26:53
Strán: [1] 2  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Zomrel spevák skupiny The Bridgeheads Tomáš dAsK  (Prečítané 4320 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« kedy: 27. September , 2010, 23:26:19 »

jedna z kapiel ktore mi "slovensky" teda vobec nezneli a mali docela dobry potencial prisla o spevaka

http://www.24hod.sk/zomrel-spevak-skupiny-the-bridgeheads-tomas-dask-cl134618.html

http://www.myspace.com/thebridgeheads

RIP  Je mi do plaču

tusim ich prvy singel
« Posledná zmena: 27. September , 2010, 23:34:00 od joey » Zaznamenané
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #1 kedy: 28. September , 2010, 09:44:18 »

hm, cerstve cd, kopec roboty na nom, vsetko dobre naslapnute... koncerty naplanovane v prahe, viedni, londyne... je to skoda. zeby vyskocil z 5. poschodia len tak? tito mladi umelci nemaju dlhu zivotnost co je velka skoda.
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #2 kedy: 28. September , 2010, 09:47:09 »

jeho najblizsi sa vyjadrili ze mal znacne zdravotne problemy posledny mesiac..  a ze skor v dosledku toho (mozno sa mu zatocila hlava v nevhodny cas).. je to skoda.. velmi prijemna muzika  Smútim
« Posledná zmena: 28. September , 2010, 09:47:50 od kaolko » Zaznamenané

Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #3 kedy: 28. September , 2010, 09:58:02 »

skumam tu kapelu. mam pocit ze to je typicky priklad toho, ked je nejaka nasa kapela vsade znama, len tu nie. na lst.fm maju cez 55000 vypocuti. hoci len ten spevak bol slovak, ostatni su anglani. preto to znie tak zahranicne. stiahol som si aj album, ktory je free a je to dost dobre. skoda ze keby ten chalan nezomrel, mozno by som si to nikdy nevypocul...   Je mi do plaču
Zaznamenané
vikur
VIP
stály hosť
*
Príspevkov: 1422


hejter


« Odpoveď #4 kedy: 28. September , 2010, 10:05:05 »

mne sa ta kapela nepaci ale vobec, znie to ako keby ladili do drop gay  Bavím sa skvele
Zaznamenané

prs a bogner co ine?
http://jurajduc.com
palii
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1608



« Odpoveď #5 kedy: 28. September , 2010, 10:07:21 »

toto je nove 2010
podla mna to uz ma svoj xicht, ani mne nesedeli odjakziva zneli jak nieco ine ale totoho je skoda fakt je to minimalne zaujimave ked nie uzasne. na slovenske pomery velmi vysoky nadpriemer
Zaznamenané
kubog
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2403



« Odpoveď #6 kedy: 28. September , 2010, 10:12:03 »

V živote som o tej kapele nepočul lebo neholdujem tomuto typu muziky, nechcem nič hovoriť ale teraz začnú byť chlapci velmi velmi slávni (hlavne u nás) a za to dám ruku do ohňa, zoženú iného speváka a môžu robiť revival koncíky do aleluja. Tak isto to bolo aj keď sa zabil Fiala, to som mal kolko asi 13, dovtedy som o nom ani nepočul a od tej nehody asi najhranejšie pesničky na Music Boxe pekných pár mesiacov. Ale tragédia každopádne, taký mlády človek, ešte si mohol používať veru.
« Posledná zmena: 28. September , 2010, 10:12:30 od kubog » Zaznamenané
Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #7 kedy: 28. September , 2010, 10:14:21 »

Smiesna vec ze ostatny anglicania a slovak ako spevak??? to akoze v anglicku nenasli ani jedneho anglicky spievajuceho? ako nehovorim ze typek v nahravkach speiva zle...
« Posledná zmena: 28. September , 2010, 10:14:52 od Yugi00 » Zaznamenané

Im a little princess
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #8 kedy: 28. September , 2010, 10:14:55 »

no lenze oni tu vobec nehrali zrejme. tento bol jediny slovak. ostatni su anglicania a tym padom si myslim, ze to co pises sa nestane.
Zaznamenané
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #9 kedy: 28. September , 2010, 10:15:19 »

Smiesna vec ze ostatny anglicania a slovak ako spevak??? to akoze v anglicku nenasli ani jedneho anglicky spievajuceho? ako nehovorim ze typek v nahravkach speiva zle...

no lebo to bola jeho kapela:)
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #10 kedy: 28. September , 2010, 10:15:26 »

je na nom pocut ze bol slovak.. mozno to tak chceli proste.. vniest trochu exotiky u nich na domacej scene chapes
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #11 kedy: 28. September , 2010, 10:17:08 »

V živote som o tej kapele nepočul lebo neholdujem tomuto typu muziky, nechcem nič hovoriť ale teraz začnú byť chlapci velmi velmi slávni (hlavne u nás) a za to dám ruku do ohňa, zoženú iného speváka a môžu robiť revival koncíky do aleluja. Tak isto to bolo aj keď sa zabil Fiala, to som mal kolko asi 13, dovtedy som o nom ani nepočul a od tej nehody asi najhranejšie pesničky na Music Boxe pekných pár mesiacov. Ale tragédia každopádne, taký mlády človek, ešte si mohol používať veru.

tiez som o nich nepocul a povedal by som, ze az to utichne v tejto teme, tak ani pocut nebudem... nejaka bardejovska kapela ci odkial, co nestihla prerazit a ktovie, ci by aj vobec prerazila...

Fiala bol iny pripad, on bol Forza produkt, tlaceny jak hovado, oni s nim zarabali este kym zil. potom ked nestastne zomrel, tak ho posmrtne tlacili, kym sa to dalo zmykat... ale tato kapela je o inom...
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #12 kedy: 28. September , 2010, 10:17:30 »

mne sa ta kapela nepaci ale vobec, znie to ako keby ladili do drop gay  Bavím sa skvele


tak si predstav ze hral bubenik vsade gravity blast, len to museli vyeditovat.. lepsie?  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #13 kedy: 28. September , 2010, 10:19:46 »

tiez som o nich nepocul a povedal by som, ze az to utichne v tejto teme, tak ani pocut nebudem... nejaka bardejovska kapela ci odkial, co nestihla prerazit a ktovie, ci by aj vobec prerazila...

staci obetovat par sekund a precitat si ich myspace. je to vsetko uplne inak. tiez ich dnes prvykrat vnimam, ale nieje to zas take puzzle co sa neda poskladat.
Zaznamenané
vikur
VIP
stály hosť
*
Príspevkov: 1422


hejter


« Odpoveď #14 kedy: 28. September , 2010, 10:20:04 »

oni sa odstahovali do anglicka pred casom predtym sa volali the bridge bolo to rovnako strasne, asi vymenili ludi uz ked boli v anglicku
Zaznamenané

prs a bogner co ine?
http://jurajduc.com
Strán: [1] 2  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.074 sekund, 22 otázok.