Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
02. Máj , 2024, 00:01:47
Strán: 1 [2]  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Zomrel spevák skupiny The Bridgeheads Tomáš dAsK  (Prečítané 4322 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #15 kedy: 28. September , 2010, 10:31:01 »

staci obetovat par sekund a precitat si ich myspace. je to vsetko uplne inak. tiez ich dnes prvykrat vnimam, ale nieje to zas take puzzle co sa neda poskladat.

myspace je mrtvola... ale to je jedno. myslel som, ze sa bavime o nejakej slovenskej kapele, ktorej zomrel spevak a na margo toho som pisal, ze co asi znamenala ta kapela na Slovensku (nic). ak mali nejake uspechy vonku a vlastne to aj bola zahranicna kapela, OK, berem spat, aj tak ich nepoznam :)
« Posledná zmena: 28. September , 2010, 10:31:20 od rastis » Zaznamenané
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #16 kedy: 28. September , 2010, 10:34:52 »

Ja som si na nich spomenul podla toho prveho singlu z 2005 roku ci 2006, dalej tento song dlhu dobu hravali na fm-ku
Zaznamenané
xing
stály hosť
*****
Príspevkov: 936



« Odpoveď #17 kedy: 28. September , 2010, 10:43:26 »

Ja som si na nich spomenul podla toho prveho singlu z 2005 roku ci 2006, dalej tento song dlhu dobu hravali na fm-ku

Toto mi velmi pripomina kapelu INTERPOL. Kapelu bolo vidiet obcas este ked boli The Bridge. Skoda mladeho zivota, aj ked hudba nemusi byt kazdeho salka kavy.
Zaznamenané
joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« Odpoveď #18 kedy: 28. September , 2010, 10:46:25 »

Ja som si na nich spomenul podla toho prveho singlu z 2005 roku ci 2006, dalej tento song dlhu dobu hravali na fm-ku

ten song si pamatam. dost pecka  Zdravíčko
Zaznamenané
kubo63
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2100


West Coast


« Odpoveď #19 kedy: 28. September , 2010, 13:56:26 »

Kedysi hrali taky skor pop, nie az take temne veci ala editors, ci interpol.



Medzi mojimi znamymi su celkom oblubeni. Kto pocuva taku muziku, pozna aj bridgeheads.

Nech mu je zem lahka.  Zdravíčko
Zaznamenané
imrock
Hosť
« Odpoveď #20 kedy: 28. September , 2010, 22:33:22 »

tato kapelka pochadza z bardejova  a su to vsetko slovaci
myspace je mrtvola... ale to je jedno. myslel som, ze sa bavime o nejakej slovenskej kapele, ktorej zomrel spevak a na margo toho som pisal, ze co asi znamenala ta kapela na Slovensku (nic). ak mali nejake uspechy vonku a vlastne to aj bola zahranicna kapela, OK, berem spat, aj tak ich nepoznam :).................p.......a
na margo
oni sa odstahovali do anglicka pred casom predtym sa volali the bridge bolo to rovnako strasne, asi vymenili ludi uz ked boli v anglicku
nic nevies si len s..č
Zaznamenané
vikur
VIP
stály hosť
*
Príspevkov: 1422


hejter


« Odpoveď #21 kedy: 28. September , 2010, 22:38:05 »

takze s neodstahovali do anglicka?
Zaznamenané

prs a bogner co ine?
http://jurajduc.com
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #22 kedy: 28. September , 2010, 23:00:39 »

Ja som si na nich spomenul podla toho prveho singlu z 2005 roku ci 2006, dalej tento song dlhu dobu hravali na fm-ku

skvela vec
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
yeah
Hosť
« Odpoveď #23 kedy: 28. September , 2010, 23:17:55 »

No ja mam teda pocit, ze tam anglicania nehrali a su to slovaci, pouzivaju iba prezyvky alebo jak to nazvat. Ono to nemusi tak vsetko jednoducho vyzerat jak sa zda, ze neznama kapela ci co... Svojho casu ked im rotovali klipy boli najhranejsi na Musicboxe a ich pesnicky poznalo velmi vela ludi. Objavovali sa aj clanky a rozhovory v casakoch ako Kamarat atd. Myslim, ze mali dohodu o zmluve s Universal music na Slovensku a aj zacali pracovat na serioznej produkcii, ale uprostred celeho procesu vsetko nechali tak a odisli na "blind" do Anglicka. Viem to lebo sa to odohravalo cele par barakov odo mna. Co uz k tomu dodat. Mali nasliapnute tuna, ale asi ich ambicie smerovali inde a bud to niekto nezvladol, alebo sa stala nehoda. Kazdopadne Tomas bol talent a to teraz nemyslim ako nejaku trapnu frazu, to konstatujem, aj napriek tomu, ze sa mi ich posledny koncert (a vlastne posledny v Tomasovom zivote) nepacil. Nech odpociva v pokoji.
Zaznamenané
Strán: 1 [2]  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.118 sekund, 22 otázok.