Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Marec , 2024, 12:47:10
Strán: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 24 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Line 6 Pod HD  (Prečítané 92989 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Duger
Hosť
« Odpoveď #270 kedy: 14. September , 2011, 09:21:42 »

ako 700e neni vela za kvazi kopiu ako takeho axe fx... cize 1/3 ceny... ale aj tak by clovek musel dokupit nejaky poweramp a footswitch Beeee cize je to drahe

jak keby ku axe-fx nemusis
Zaznamenané
Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #271 kedy: 14. September , 2011, 09:28:09 »

jak keby ku axe-fx nemusis
no to je jasne ale ked si to uz zratas tak mozes mat za tie prachy uz nejaky fakt vysokoziskový zosilňovač...
Zaznamenané

Im a little princess
Duger
Hosť
« Odpoveď #272 kedy: 14. September , 2011, 10:03:16 »

no to je jasne ale ked si to uz zratas tak mozes mat za tie prachy uz nejaky fakt vysokoziskový zosilňovač...

kde si natočim tak jeden zvuk, a ked ma omrzi alebo budem chcieť niečo ine možem kupovať iny fakt vysokoziskovy zosilnovač... mne sa stale viac pozdavaju taketo riešenia .. neviem prečo
Zaznamenané
Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #273 kedy: 14. September , 2011, 10:13:58 »

kde si natočim tak jeden zvuk, a ked ma omrzi alebo budem chcieť niečo ine možem kupovať iny fakt vysokoziskovy zosilnovač... mne sa stale viac pozdavaju taketo riešenia .. neviem prečo
kedysi som aj ja mal tuto teoriu ale konec koncov vzdy som ostal pri jednom max dvoch zvukoch... Vzdy som viacej casu stravil tvorenim zvukov ako samotnym hranim  Bavím sa skvele Na taketo experimenty mne osobne uplne staci Guitar Rig
Zaznamenané

Im a little princess
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #274 kedy: 14. September , 2011, 10:17:17 »

kedysi som aj ja mal tuto teoriu ale konec koncov vzdy som ostal pri jednom max dvoch zvukoch... Vzdy som viacej casu stravil tvorenim zvukov ako samotnym hranim  Bavím sa skvele Na taketo experimenty mne osobne uplne staci Guitar Rig

Toto je velka pravda, na "bezne" hranie staci tak max 5 roznych presetov, ale v studiu, pripadne pri nejakom domacom nahravani sa tieto skoro nekonecne moznosti tychto masin zidu :).
Zaznamenané
tarquin
stály hosť
*****
Príspevkov: 815



« Odpoveď #275 kedy: 14. September , 2011, 10:17:56 »

na line 6 podoch sa mi pacia clean a lead guitar soundy, ale na rytmicku gitaru bez dalsieho editovaniu zvuku su vsetky presety podla mna nepouzitelne.
Zaznamenané

Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #276 kedy: 14. September , 2011, 10:22:00 »

na line 6 podoch sa mi pacia clean a lead guitar soundy, ale na rytmicku gitaru bez dalsieho editovaniu zvuku su vsetky presety podla mna nepouzitelne.

Ale daju sa z toho vytiahnut celkom ok zvuky aj na rytmicke hranie, dost vela albumov bolo nahratych prave cez POD a je to v pohode.
Zaznamenané
Duger
Hosť
« Odpoveď #277 kedy: 14. September , 2011, 10:24:16 »

kedysi som aj ja mal tuto teoriu ale konec koncov vzdy som ostal pri jednom max dvoch zvukoch... Vzdy som viacej casu stravil tvorenim zvukov ako samotnym hranim  Bavím sa skvele Na taketo experimenty mne osobne uplne staci Guitar Rig

ja sa tiež snažim experimentovať s guitar rig ale to nema vyznam...strata času sa tomu niejako venovať , jak pišeš treba hlavne hrať zvuk by som riešil až pri serioznom nahravani ,a ku zvukom...  viem že sa mi velmi pači jemny delay pri solach, hrajem aj s cleanom ... určite budem chcieť niejaky džentovy zvuk...a neviem či nebude lepšie si zaobstarať niečo take ako ten line6 + koncak ... ako niejaku hlavu.. doteraz v kapelach čo som hral tak raz za hralo cez cez powermix kde som išiel cez zoom g2, a s basou na priamo... bol tam niejaky boost na mixe znelo to v pohode.. a v druhom pripade to bolo este horšie :D 2 gitary 1 basa a spev do mixu a mix do tesly tranzistorovej... všetko splivalo, bolo skoro jedno kto mal jaky zvuk natočeny.. spoločne ked sme hrali basu ani počuť nebolo...atď. ale to som už odbočil... proste verim že by som využil aspon 5% zvukov
Zaznamenané
Duger
Hosť
« Odpoveď #278 kedy: 14. September , 2011, 10:30:30 »

modern day babilon mal stare nahravky cez line6 ale na bandzone už ich zmazal a dal tam len nove čo su na axe  ?§!.... no a bolo to uplne v pohode a hlavne rytmicka gitara.. čiže mne sa nezda žeby sa tam nedal v pohode zvuk spraviť
Zaznamenané
Gila
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 745



« Odpoveď #279 kedy: 14. September , 2011, 11:24:17 »

mno neviem.... POD HD PRO vs Digidesign Eleven rack?  :) s cenami su dost blizko k sebe...
Zaznamenané

. . .
Duger
Hosť
« Odpoveď #280 kedy: 14. September , 2011, 11:31:59 »

mno neviem.... POD HD PRO vs Digidesign Eleven rack?  :) s cenami su dost blizko k sebe...

cena POD-u pojdu dole.. teraz je to novinka ved x3 pro zo 700 klesol na 485... aj ked časom ale klesol
Zaznamenané
Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #281 kedy: 14. September , 2011, 11:34:24 »

tak na metale je POD hd urcite lepsi ako Eleven... ale zase 700e ja si myslim  aj tak dost vela... cele s Powerampom a FBV switchom by stalo okolo 1300-1500e minimalne. A za tu cenu sa da uz kupit aj pouzite Triple Recto... ale to je len priklad  Som frajer staci mozno pockat kym sa to nebude dat zohnat z druhej ruky a bude ok... kebyze to stoji okolo 500e tak neni co riesit.
Zaznamenané

Im a little princess
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #282 kedy: 15. September , 2011, 11:40:23 »

Mobile POD pre iPhone/iPod/iPad

Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #283 kedy: 15. September , 2011, 11:44:35 »

kde si natočim tak jeden zvuk, a ked ma omrzi alebo budem chcieť niečo ine možem kupovať iny fakt vysokoziskovy zosilnovač... mne sa stale viac pozdavaju taketo riešenia .. neviem prečo

pockaj, neriesil si ty len pred nedavnom, ze vlastne ides kupovat prvy lacny zosik ? cize asi az take skusenosti nemas, takze tento nazor Ti asi dost plava na vode. ci ?

vlastne aj tu to pises, ze aparaty ako take nemas moc vyskusane...

... doteraz v kapelach čo som hral tak raz za hralo cez cez powermix kde som išiel cez zoom g2, a s basou na priamo... bol tam niejaky boost na mixe znelo to v pohode.. a v druhom pripade to bolo este horšie :D 2 gitary 1 basa a spev do mixu a mix do tesly tranzistorovej... všetko splivalo, bolo skoro jedno kto mal jaky zvuk natočeny.. spoločne ked sme hrali basu ani počuť nebolo...atď. ale to som už odbočil... proste verim že by som využil aspon 5% zvukov

ja sa tiež snažim experimentovať s guitar rig ale to nema vyznam...strata času sa tomu niejako venovať ...

GR neni dokonaly, ale da sa s nim na druhej srane vselico. aj mnohe tie simulacie, hlavne poloskreslenych a nie moc skreslenych zvukov nie su uplne marne, + aj mnohe z tych efektov idu slusne pouzit. ... + kym som nepoznal impulzy, tak GR bol suverejne najlepsi SW speaker simulator a este aj dnes ho pouzivam mozno aj viacej, ako impulzy... ...
Zaznamenané
Duger
Hosť
« Odpoveď #284 kedy: 15. September , 2011, 11:54:44 »

pockaj, neriesil si ty len pred nedavnom, ze vlastne ides kupovat prvy lacny zosik ? cize asi az take skusenosti nemas, takze tento nazor Ti asi dost plava na vode. ci ?

vlastne aj tu to pises, ze aparaty ako take nemas moc vyskusane...

GR neni dokonaly, ale da sa s nim na druhej srane vselico. aj mnohe tie simulacie, hlavne poloskreslenych a nie moc skreslenych zvukov nie su uplne marne, + aj mnohe z tych efektov idu slusne pouzit. ... + kym som nepoznal impulzy, tak GR bol suverejne najlepsi SW speaker simulator a este aj dnes ho pouzivam mozno aj viacej, ako impulzy... ...


ved ja so všetkym suhlasim čo si napisal :) akurat jedna vec sa zmenila že som prehodnotil situaciu, prišla možnosť isť do zahraničia za pracou, čiže budu aj peniaze... ja som chcel lacny zosik len preto lebo od oktobra mala byť skušobna.. a kedže asi odcestujem nebudem tu tak mi momentalne nič netreba :) a ked sa vratim už budem mať na trocha viac seriozne riešenie... a za tym že nemam skusenosti si stojim.. ale aj tak racej kupim niejaky pod + koncak ako hlavu
Zaznamenané
Strán: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 24 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.043 sekund, 22 otázok.