Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
28. Marec , 2024, 16:35:53
Strán: 1 2 [3] 4 5 ... 24 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Line 6 Pod HD  (Prečítané 92965 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
zakky
Hosť
« Odpoveď #30 kedy: 08. Október , 2010, 14:05:36 »

jendoduchy test.. zakky .. znie takto uberschall? ak nie tak potom ho mas bud pokazeny alebo  Popiskujem si  (chapeme sa isto)




cojaviem asi nie, aj ked nejaky charakter z toho tam urcite je :) ale ja nemam musicman axis :) a oni namodelovali povodny uber, ja mam uber twinjet

ale vies to je cele take .... ja viem ako znie uber ked je to vyjebane cez recto box ze obcas pocujem bubenika Bavím sa skvele a vobec netusim aky model boxu tam ma akoze byt a vobec netusim ako by hral uberschall na sluchatka priamo alebo repraky macbooku lebo predsalen ked neico pocujes poriadne vyejbane tak aj tamto by mohlo tak zniet Bavím sa skvele

viem ako znie dobre zosnimany uberschall a tamta ukazka tak nehra ani zdaleka .... neviem to poriadne opisat ale uber je na nahravke takovej hodne syrovej  Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 08. Október , 2010, 14:06:33 od zakky » Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #31 kedy: 08. Október , 2010, 14:08:38 »

no sak dufam ze uz coskoro budeme pocut ked v tom studiu ste nieco varili.. pikeeenko z duuubraaafky...
Zaznamenané

Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #32 kedy: 08. Október , 2010, 14:08:55 »

Tuto ma celkom schopny zvuk tiez
Zaznamenané

Im a little princess
zakky
Hosť
« Odpoveď #33 kedy: 08. Október , 2010, 14:10:50 »

no sak dufam ze uz coskoro budeme pocut ked v tom studiu ste nieco varili.. pikeeenko z duuubraaafky...

ved spravme daky jamsession alebo nieco to tam dotrepema a budes to pocut nazivo .... zas furt je to len aparat hlavne je viediet na to hrat - samo to nehra  Bavím sa skvele
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #34 kedy: 08. Október , 2010, 14:12:06 »

Tuto ma celkom schopny zvuk tiez


tak ale to bol vyberany z 200 kusov pre nich specialne..

edit.. ale ved to znie desne  Smútim ale tak do aligatora staci.. vlastne.. sak uz ani ten podnik nefunguje.. tak potom nic nechcem to


edit cislo 2.. ok tak ..anderton music store asi zamestnava poloautonomnych ludi..citujem: ' line 6 prinasa absolutne prevratnu technologiu, zmacknutim jedneho tlacitka viete zmenit vela veci'  sak to vedel aj boss GT.. a znel dost podobne tomuto
« Posledná zmena: 08. Október , 2010, 14:17:02 od kaolko » Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #35 kedy: 08. Október , 2010, 14:12:44 »

ved spravme daky jamsession alebo nieco to tam dotrepema a budes to pocut nazivo .... zas furt je to len aparat hlavne je viediet na to hrat - samo to nehra  Bavím sa skvele
no sak ja by som to uz rad pocul kua.. stale cakam ze mi pride spravicka alebo mailik alebo tak ze ahoj dojdi dnes.. a nic.. Smútim
Zaznamenané

spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #36 kedy: 08. Október , 2010, 14:16:14 »

ved spravme daky jamsession alebo nieco to tam dotrepema a budes to pocut nazivo .... zas furt je to len aparat hlavne je viediet na to hrat - samo to nehra  Bavím sa skvele

Ako duel Bogner Uberallez vs. Line6 HD? To by bol masaker.  Som metlak
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #37 kedy: 08. Október , 2010, 14:17:17 »

tak ale to bol vyberany z 200 kusov pre nich specialne..

edit.. ale ved to znie desne  Smútim ale tak do aligatora staci.. vlastne.. sak uz ani ten podnik nefunguje.. tak potom nic nechcem to
Nemal som na mysli ten fuzznuty na konci... ale take tie vintage zvuky zneju fakt pekne cisto... ja som len maximalne zvedavy na nejaky uprimny review. Hlavne ako zneju alebo ako hodnotia higain alebo porovnania s axe fx.
Zaznamenané

Im a little princess
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #38 kedy: 08. Október , 2010, 14:20:20 »

Nemal som na mysli ten fuzznuty na konci... ale take tie vintage zvuky zneju fakt pekne cisto... ja som len maximalne zvedavy na nejaky uprimny review. Hlavne ako zneju alebo ako hodnotia higain alebo porovnania s axe fx.

ja ti to hned porovnam s axe fx sleduj:


line6 HD500:    500e

axe fx ultra:     2200e

hotovo..  Bavím sa skvele


tym chcem len povedat ze - najprv nech sa to porovnava s ostanymi produktmi line 6.. nie ze zistime ze to je prepadak a x3 je vlastne naj z nich vsetkych Žmurk
« Posledná zmena: 08. Október , 2010, 14:20:56 od kaolko » Zaznamenané

Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #39 kedy: 08. Október , 2010, 14:22:42 »

ja ti to hned porovnam s axe fx sleduj:


line6 HD500:    500e

axe fx ultra:     2200e

hotovo..  Bavím sa skvele


tym chcem len povedat ze - najprv nech sa to porovnava s ostanymi produktmi line 6.. nie ze zistime ze to je prepadak a x3 je vlastne naj z nich vsetkych Žmurk
tak hentak som to uz mal porovnane davno aj bez kalkulacky  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Im a little princess
zakky
Hosť
« Odpoveď #40 kedy: 08. Október , 2010, 14:42:31 »

Ako duel Bogner Uberallez vs. Line6 HD? To by bol masaker.  Som metlak

no vsak ked niekto kupi ten POD  Bavím sa skvele ja rozmyslam ze by som aj do tych tatier siel kedze si povedal ze tam je KFC niekde :) len nechcem nic slubovat kym neviem jak budem na tom casovo a ci ma zuzka pusti Bavím sa skvele
Zaznamenané
ryzek
nováčik
*
Príspevkov: 19


« Odpoveď #41 kedy: 08. Október , 2010, 14:43:16 »

na axe-fx sa HDcko podla mna chytat nebude. Kalkulacka nepusti  Beeee
Momentalne skutocne roazmyslam nad kupou X3 live - pockam na nejake uplnejsie hodnotenie HD a vypocujem yt nahravky. Cenovo vyjde X3live na 450e - new HD na 500e??
Btw vie mi niekto povedat, ci ma HD tiez 2 nezavysle signaly [tzn moznost zapojenia dalsieho nastroja/micu].
Zaujimalo by ma porovnanie X3live s HD...
Zaznamenané
Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #42 kedy: 08. Október , 2010, 14:44:56 »

no vsak ked niekto kupi ten POD  Bavím sa skvele ja rozmyslam ze by som aj do tych tatier siel kedze si povedal ze tam je KFC niekde :) len nechcem nic slubovat kym neviem jak budem na tom casovo a ci ma zuzka pusti Bavím sa skvele
Semish alebo Branko kupi   Popiskujem si
Zaznamenané

Im a little princess
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #43 kedy: 08. Október , 2010, 14:45:51 »

Semish alebo Branko kupi   Popiskujem si
Ja som vystarany na hodne dlho.  Bavím sa skvele Po poslednej skuske to myslim viac nez isto.  Bravooo
Zaznamenané

Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #44 kedy: 08. Október , 2010, 14:47:09 »

na axe-fx sa HDcko podla mna chytat nebude. Kalkulacka nepusti  Beeee
Momentalne skutocne roazmyslam nad kupou X3 live - pockam na nejake uplnejsie hodnotenie HD a vypocujem yt nahravky. Cenovo vyjde X3live na 450e - new HD na 500e??
Btw vie mi niekto povedat, ci ma HD tiez 2 nezavysle signaly [tzn moznost zapojenia dalsieho nastroja/micu].
Zaujimalo by ma porovnanie X3live s HD...
HD je asi tyzden dva nove tak porovnat to zatial pojde tazko, ale pod x3 z druhej ruky zozenies uz aj za 280e
Dokonca semish tu ponukal rackovu verziu za 450-480 ci kolko...
« Posledná zmena: 08. Október , 2010, 14:48:33 od Yugi00 » Zaznamenané

Im a little princess
Strán: 1 2 [3] 4 5 ... 24 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.037 sekund, 23 otázok.