Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
25. Apríl , 2024, 18:14:38
Strán: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 24 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Line 6 Pod HD  (Prečítané 93140 krát)
0 užívateľov a 2 Hostí prehliada túto tému.
ryzek
nováčik
*
Príspevkov: 19


« Odpoveď #225 kedy: 16. November , 2010, 11:41:21 »

uvidime - v skusobni poskusam rozne zapojenia - do trandaku, do mixu-von do PA a pod...
2yugi - jop, dame skusobnu jazdu dakedy, len uz vidim to, ako bude 99% tovarenskych presetov nepouzitelnych a bude treba chvilku tocit skusat a hrajkat sa - ale mne to neva : )
Zaznamenané
Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #226 kedy: 16. November , 2010, 11:47:31 »

uvidime - v skusobni poskusam rozne zapojenia - do trandaku, do mixu-von do PA a pod...
2yugi - jop, dame skusobnu jazdu dakedy, len uz vidim to, ako bude 99% tovarenskych presetov nepouzitelnych a bude treba chvilku tocit skusat a hrajkat sa - ale mne to neva : )
sak kludne dones na byte mame s Petom Mesu a Jsx tak mozeme pokombinovat respektivne mozeme skocit do matadorky aby sme nerusili Bavím sa skvele ale som zvedavy.
Zaznamenané

Im a little princess
korn24
stály hosť
*****
Príspevkov: 953



« Odpoveď #227 kedy: 16. November , 2010, 12:02:39 »

inak podla mna tu vobec nejde o to ako to hra do koncaku.. sak do koncaku hral relativne dobre uz aj poondeny POD.. skor ide o to ako to hra priamo do PAcka a hlavne v kapele :)

ja nejdem nikoho presviedcat ze nech si to kupi alebo co. mam plno skusenosti s top aparatmi a hram s tym v kapele. A nikto sa nestazuje ze ten zvuk ja napicu alebo zly. Vsetci sme spokojny  Na zdravie!
Zaznamenané

nechcelo sa mi ale uz som.
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #228 kedy: 07. Apríl , 2011, 08:58:48 »

http://www.musicradar.com/news/guitars/musikmesse-2011-line-6-launches-pod-hd-414825?ns_service=mail&ns_robot=partner-communicator&ns_mail_uid=454&ns_mail_job=956798&ns_campaign=956798&ns_source=Communicator&ns_mchannel=email-n&ns_linkname=Untitled18&ns_fee=0&ns_recipient=anciasatvojho%40gmail.com

novy pod HD... vyzera sympaticky  Na zdravie!
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #229 kedy: 07. Apríl , 2011, 09:00:59 »

new POD ready for teh HD
Zaznamenané

Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #230 kedy: 07. Apríl , 2011, 09:06:13 »

Len o rackovej verzii je zatial nejako ticho Smútim
Zaznamenané
Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #231 kedy: 07. Apríl , 2011, 09:16:47 »

Len o rackovej verzii je zatial nejako ticho Smútim
nj...tiez by som prijal  Popiskujem si
Zaznamenané

Im a little princess
vikur
VIP
stály hosť
*
Príspevkov: 1422


hejter


« Odpoveď #232 kedy: 07. Apríl , 2011, 09:24:16 »

Len o rackovej verzii je zatial nejako ticho Smútim

si chces kupit?  Bavím sa skvele
Zaznamenané

prs a bogner co ine?
http://jurajduc.com
asdfg
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1693



« Odpoveď #233 kedy: 07. Apríl , 2011, 09:47:15 »

zaujimave vylepsenie oproti starsim oblickam je lubovolne radenie efektov
na druhej strane absencia MIDI je pre mna neodpustitelna
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #234 kedy: 07. Apríl , 2011, 10:12:18 »

si chces kupit?  Bavím sa skvele

Ved mozno aj hej :).
Zaznamenané
6um9_bobo
nováčik
*
Príspevkov: 12


« Odpoveď #235 kedy: 23. Apríl , 2011, 19:29:41 »

Zdravím, ja si tiež obzerám ten pod HD500. Mám takú dilemu, že moje uši fungujú len na lampáčovi :D Mám Hughes and Kettner Duotone a ten zvuk nechcem ani za svet zmeniť. Chcel ho len prifarbiť... chorus, delay, wah... poprípe nejaký overdrive na nakopnutie skreslenia. V normálnej situácii by som infesoval do krabičiek, ale presúvam sa na intrák a tam sa mi zíde vec, s ktorou sa dá hrať aj potichu.
Čiže malo by to spĺňať tieto podmienky:
1. Hranie naživo... do lampy bez toho, aby boli zapnuté amp a cab simulation na POD HD. Využíval by som len FX sekciu s efektami... to sa volá myslím 4 cable method :D myslím, že s POD HD 500  sa pekne dá využiť aj fx slučka na zosíku
2. Hranie len tak cez slúchadlá, ale ani to aby nebolo také jak by som šiel cez nejaký plech Beeee... čiže aby v tomto prípade boli zapnuté aj AMP a CAB sim + efekty
3. Na nejaké to nahrávanie... demá a youtube veci.
čítal som už toľko o tejto HD sérii, že už mi z toho pomaly j**e, po slov, po anglicky po nemecky ... hocijako :D a všade píšu aj to aj to... Nemám možnosť si to vyskúšať, preto sa pokúšam spoliehať na youtube a fóra.. dúfam, že tu dostanem nejakú schopnú podpoveď. Ďakujem
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #236 kedy: 23. Apríl , 2011, 19:34:36 »

Ak chces len FX, tak si kludne kup Zoom G2, kde mas paradne delaye a hally, celkom slusny chorus, phaser a velmi (!) dobry boost. Dlhu dobu som tak hraval, len cisto FX do slucky aparatu, absolutna spokojnost. Mozes vypnut "zosiky a boxy", narobit si "ciste" presety len s efektom, ktory chces + kombinacie.

Ak chces ale bod 2 a 3, tak nestaci. A myslim, ze ani pod HD.
Zaznamenané

Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #237 kedy: 23. Apríl , 2011, 19:35:33 »

Zdravím, ja si tiež obzerám ten pod HD500. Mám takú dilemu, že moje uši fungujú len na lampáčovi :D Mám Hughes and Kettner Duotone a ten zvuk nechcem ani za svet zmeniť. Chcel ho len prifarbiť... chorus, delay, wah... poprípe nejaký overdrive na nakopnutie skreslenia. V normálnej situácii by som infesoval do krabičiek, ale presúvam sa na intrák a tam sa mi zíde vec, s ktorou sa dá hrať aj potichu.
Čiže malo by to spĺňať tieto podmienky:
1. Hranie naživo... do lampy bez toho, aby boli zapnuté amp a cab simulation na POD HD. Využíval by som len FX sekciu s efektami... to sa volá myslím 4 cable method :D myslím, že s POD HD 500  sa pekne dá využiť aj fx slučka na zosíku
2. Hranie len tak cez slúchadlá, ale ani to aby nebolo také jak by som šiel cez nejaký plech Beeee... čiže aby v tomto prípade boli zapnuté aj AMP a CAB sim + efekty
3. Na nejaké to nahrávanie... demá a youtube veci.
čítal som už toľko o tejto HD sérii, že už mi z toho pomaly j**e, po slov, po anglicky po nemecky ... hocijako :D a všade píšu aj to aj to... Nemám možnosť si to vyskúšať, preto sa pokúšam spoliehať na youtube a fóra.. dúfam, že tu dostanem nejakú schopnú podpoveď. Ďakujem
Neviem ako je natom s vahou POD HD500 ale ja som to presne takto chcel riesit ked som bol na intraku ja ale vtedy som mal ZOOM g9.2tt a to malo 10kilo co ma velmi rychlo omrzelo  Bavím sa skvele. Ak mas notebook tak si skorej zozen nieco ako Line6 toneport a pri hlave skorej by som ostal pri krabicach. Ale ak by to malo mensiu vahu tak preco nie :)
Zaznamenané

Im a little princess
6um9_bobo
nováčik
*
Príspevkov: 12


« Odpoveď #238 kedy: 23. Apríl , 2011, 19:56:50 »

So ZOOM mám zlé skúsenosti, do takých vecí určite nebudem investovať. Skúr by som rád počul nejakú štúdiovú nahrávku aparátu s týmto line6... bo všetky nahrávky sú zväčši direct do mixu, alebo do PC...
Zaznamenané
PanTau
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1883



« Odpoveď #239 kedy: 23. Apríl , 2011, 20:00:27 »

Preco nejdes do shopu a neskusis to?
Zaznamenané
Strán: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 24 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.049 sekund, 23 otázok.