Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
25. Apríl , 2024, 14:24:57
Strán: 1 [2] 3 4 ... 23 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Moj Džír  (Prečítané 50217 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #15 kedy: 11. Jún , 2010, 15:40:28 »

Just a small correction, cita sa to sice "giiiir" a nie "džiiir", ale aj tak je to "najs". Gratulujem  Na zdravie!
Zaznamenané
Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #16 kedy: 09. August , 2010, 12:01:55 »


YE YE ma'afaka... jou no pridal sa mi MXR 10 band eq do zbierky a je to uplne super s JSX... len je tu jeden hacik... mam ktomu adapter co ma 18V co som zatial videl len 9 a 12Vve... ako to je jedno len otazka je ze si chcem v najblizsej dobe kupit case na pedale. Najviac som uvazoval nad tym warwickom http://www.thomann.de/at/warwick_rockbag_23100.htm
nestoji to ani vela... len problem je ze hento ma v sebe zabudovanu zasuvku na 12V max. Bojim sa ze by mi to vyhorelo :D... co si myslite... slo by to alebo by bolo lepsie zohnat nejaky case za par eur a kupit z tesca rozdvojku?
Zaznamenané

Im a little princess
Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #17 kedy: 10. August , 2010, 10:40:42 »


YE YE ma'afaka... jou no pridal sa mi MXR 10 band eq do zbierky a je to uplne super s JSX... len je tu jeden hacik... mam ktomu adapter co ma 18V co som zatial videl len 9 a 12Vve... ako to je jedno len otazka je ze si chcem v najblizsej dobe kupit case na pedale. Najviac som uvazoval nad tym warwickom http://www.thomann.de/at/warwick_rockbag_23100.htm
nestoji to ani vela... len problem je ze hento ma v sebe zabudovanu zasuvku na 12V max. Bojim sa ze by mi to vyhorelo :D... co si myslite... slo by to alebo by bolo lepsie zohnat nejaky case za par eur a kupit z tesca rozdvojku?
Ignore bump
Zaznamenané

Im a little princess
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #18 kedy: 10. August , 2010, 14:11:31 »

Just a small correction, cita sa to sice "giiiir" a nie "džiiir", ale aj tak je to "najs". Gratulujem  Na zdravie!

este small correction, nie giiir ale geeer :) inac fajnova bednicka, prijal by som taku ku plexine  Na zdravie!
Zaznamenané
Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #19 kedy: 10. August , 2010, 14:26:10 »

este small correction, nie giiir ale geeer :) inac fajnova bednicka, prijal by som taku ku plexine  Na zdravie!
Ic metl geer ma'a faka yo snejk Ja som čert.. ... XD ale dik za pochvalu mojho nabytku
Zaznamenané

Im a little princess
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #20 kedy: 10. August , 2010, 18:20:55 »

este small correction, nie giiir ale geeer :) inac fajnova bednicka, prijal by som taku ku plexine  Na zdravie!

http://dictionary.reference.com/browse/gear

cital si sice spravne, ale vypocuj si nahravku. (dve "e" po sebe sa v anglictine citaju ako dlhe "i", ale tak to snad urcite vies)
« Posledná zmena: 10. August , 2010, 18:26:30 od Semish » Zaznamenané
asdfg
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1693



« Odpoveď #21 kedy: 10. August , 2010, 18:34:32 »

este small correction, nie giiir ale geeer :) inac fajnova bednicka, prijal by som taku ku plexine  Na zdravie!

odovzdaj diplom  Ja som čert.. ha ha ha
[giər]
Zaznamenané
Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #22 kedy: 11. August , 2010, 08:36:59 »

http://dictionary.reference.com/browse/gear

cital si sice spravne, ale vypocuj si nahravku. (dve "e" po sebe sa v anglictine citaju ako dlhe "i", ale tak to snad urcite vies)
facepalm
Zaznamenané

Im a little princess
Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #23 kedy: 11. August , 2010, 08:38:12 »


Zaznamenané

Im a little princess
Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #24 kedy: 12. August , 2010, 12:45:26 »

YE YE new stuff ma´afaka...


Uz sa mi to nejak rozsiruje :D
Zaznamenané

Im a little princess
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #25 kedy: 12. August , 2010, 22:51:10 »

http://dictionary.reference.com/browse/gear

cital si sice spravne, ale vypocuj si nahravku. (dve "e" po sebe sa v anglictine citaju ako dlhe "i", ale tak to snad urcite vies)

ok ale ako to v skutocnosti ludia hovoria? myslim teraz nie rychlostny stupen ale aparat... vsade ger... teda geschwar... ale tak co uz... Na zdravie!
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #26 kedy: 12. August , 2010, 22:52:49 »

Prosim vas ludia.. nerieste to uz.  Bavím sa skvele Nech sa to cita aj peniiiissss   Zdravíčko

Inak, pozeram, ze ma dohanas s tvojou zostavou. :)
Zaznamenané

cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #27 kedy: 12. August , 2010, 22:55:18 »

odovzdaj diplom  Ja som čert.. ha ha ha
[giər]

a teba nic neucili na skole o tom, ze jedna vec je jazykovy uzus a druha vec je kodifikovana anglina v slovnikoch? ok jasne ze spisovne je giir to viem ale spozoroval som ze sa to ked sa jedna o gitary cita ako ger... alebo mozno mam halusky z liekov sorry... Na zdravie! inac fajne efektiky, ten OD by som rad vyskusal  Zdravíčko
Zaznamenané
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #28 kedy: 12. August , 2010, 23:22:12 »

nahodou zaujimava tema. teda ne ten gear ale ta vyslovnost  Bavím sa skvele

ako obvykle, pravda je uprostred. je uplne jedno, ci sa jedna o podvozok lietadla, rychlostny stupen, nastrojovku alebo hocijaky iny vystroj, cita sa to rovnako. vyslovnost nie je uplne "giir" ale urcite ne "geer". na to, aby sa to dalo zapisat je ten srandovny znak. jazykovy uzus s tym vobec nic nema a asdfg ma pravdu - odovzdaj diplom  Som frajer
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #29 kedy: 13. August , 2010, 09:43:07 »

Prosim vas ludia.. nerieste to uz.  Bavím sa skvele Nech sa to cita aj peniiiissss   Zdravíčko

Inak, pozeram, ze ma dohanas s tvojou zostavou. :)

Vsak ta opakujem XDXD... ale inak pravdupovediac vazne mame podobny vkus... JSX, HEllraiser dokonca biely :D, Satchurator, len ja mam este uplne tajne nekde doma MArk Tremonti Wah a to asi ty nemas :D haha...

Citácia
nahodou zaujimava tema. teda ne ten gear ale ta vyslovnost 

ako obvykle, pravda je uprostred. je uplne jedno, ci sa jedna o podvozok lietadla, rychlostny stupen, nastrojovku alebo hocijaky iny vystroj, cita sa to rovnako. vyslovnost nie je uplne "giir" ale urcite ne "geer". na to, aby sa to dalo zapisat je ten srandovny znak. jazykovy uzus s tym vobec nic nema a asdfg ma pravdu - odovzdaj diplom 

OMG  facepalm

Zaznamenané

Im a little princess
Strán: 1 [2] 3 4 ... 23 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.078 sekund, 22 otázok.