Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
28. Apríl , 2024, 14:33:18
Strán: 1 ... 18 19 [20] 21 22 23 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Moj Džír  (Prečítané 50241 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #285 kedy: 10. November , 2010, 21:04:45 »

Lucky you :).

Gratulujem.
Dzakujem  Na zdravie!
Zaznamenané

Im a little princess
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #286 kedy: 11. November , 2010, 10:31:33 »

Ale ja to uhadnem len na Gibsonoch.  Popiskujem si

aj tam by som Ta nachytal  Ja som čert..
Zaznamenané
Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #287 kedy: 11. November , 2010, 10:50:50 »

Ale ja to uhadnem len na Gibsonoch.  Popiskujem si
Yo progi :D mozem ta potesit lebo odvcera mam jednu Gibson LP navyse  Bavím sa skvele kupil som za 50evri
Uz mi nemozes nic vycitat
Zaznamenané

Im a little princess
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #288 kedy: 11. November , 2010, 10:52:29 »

to je custom
Zaznamenané

Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #289 kedy: 11. November , 2010, 10:57:43 »

to je custom
Nie nie... Original made in 2008 plast, 5 buttonov na mackanie ked ti idu tony... ma perfektny zvuk... klika lepsie ako ta predosla GH gitara. Ten attack je nenormalny... menzura je idealna no len trosku sa blbo drzi ked sedim... Floyd funuje bez  hocijakeho nastavenia a vizualne ten binding a cierna proste sexy
Zaznamenané

Im a little princess
pelko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2146



« Odpoveď #290 kedy: 11. November , 2010, 11:00:27 »

taketo ktomu nebolo?   Bavím sa skvele

Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #291 kedy: 11. November , 2010, 11:00:47 »

dal by som si ju asi ale nastavit u Neuszera.. tipujem ze on by aj za toto zobral 80e  ha ha ha
Zaznamenané

Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #292 kedy: 11. November , 2010, 11:02:10 »

taketo ktomu nebolo?   Bavím sa skvele


Take daco podobne uz mam Žmurk

dal by som si ju asi ale nastavit u Neuszera.. tipujem ze on by aj za toto zobral 80e  ha ha ha
no fu... radsej nie  Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 11. November , 2010, 11:03:10 od Yugi00 » Zaznamenané

Im a little princess
Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #293 kedy: 10. Január , 2011, 00:41:02 »

Chalani ako casto sa vam stane ze sa vam uvolni Jack na gitare a ked to chcete zaskrtukovat tak sa vam to cele toci dookola az kym nepotrhate napojene kabliky?  Bavím sa skvele Existuje nato nejaka technika na zatiahnutie a aby sa to nepohlo??? Samozrejme okrem sekundoveho lepidla
Zaznamenané

Im a little princess
Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #294 kedy: 10. Január , 2011, 17:00:29 »

Ye... potreboval by som poradit.
Uvazujem nad G-majorom ale vobec stym nemam skusenosti. Hladam nejake riesenie aby som sa zbavil zbytocnych kablovani medzi efektami na podlahe. Mam celkom velky pedalboard ale uz casom potrebujem aj viac pedalov a momentalne uz mam vsetko napratane na tesno. Rovnako viac pedalov vyzaduje aj viac kablov a viacej napatia co uz vstavany zdroj nebude vladat. Celkom casto pouzivam EQ a Delay z krabic a preto sa chcem uistit ci kvalita G majora je prirovnatelna k pedalovym efektom??? Neviete este ako su natom Harmonizer efekty???
Zaznamenané

Im a little princess
Zvukár Andrej
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2177


WWW
« Odpoveď #295 kedy: 10. Január , 2011, 18:30:36 »

Chalani ako casto sa vam stane ze sa vam uvolni Jack na gitare a ked to chcete zaskrtukovat tak sa vam to cele toci dookola az kym nepotrhate napojene kabliky?  Bavím sa skvele Existuje nato nejaka technika na zatiahnutie a aby sa to nepohlo??? Samozrejme okrem sekundoveho lepidla
Ja používam lak, najjednoduchšie to je s lakom na nechty, má taký akurátne malý štetec ktorý netreba po práci umyť acetónom. Odskrutkuj maticu, nalakuj jack, maticu naspäť a už sa sama neuvoľní. Ale neviem, či sa to líši od sekundového lepidla, ktoré nechceš.
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #296 kedy: 10. Január , 2011, 18:39:51 »

Andrej, potom ked to potrebujes odsrobovat tak sa to da alebo to musis cele rovno vyrezat aj s drevom?  Bavím sa skvele
Zaznamenané

ondreee
stály hosť
*****
Príspevkov: 1085



« Odpoveď #297 kedy: 10. Január , 2011, 19:23:06 »

yugi prosim ta vies zistit ake EMG tam mas?
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #298 kedy: 10. Január , 2011, 21:29:20 »

Ye... potreboval by som poradit.
Uvazujem nad G-majorom ale vobec stym nemam skusenosti. Hladam nejake riesenie aby som sa zbavil zbytocnych kablovani medzi efektami na podlahe. Mam celkom velky pedalboard ale uz casom potrebujem aj viac pedalov a momentalne uz mam vsetko napratane na tesno. Rovnako viac pedalov vyzaduje aj viac kablov a viacej napatia co uz vstavany zdroj nebude vladat. Celkom casto pouzivam EQ a Delay z krabic a preto sa chcem uistit ci kvalita G majora je prirovnatelna k pedalovym efektom??? Neviete este ako su natom Harmonizer efekty???


g-major vs. krabicky je uplne neporovnatelna vec, samozrejme ze v prospech g-major. Harmonizer efekt ? co to ma presne byt ? g-major vie bezny pitchshifter, lubovolny interval k zakladnemu tonu - zneje dost slusne a s minimalnym oneskorenim. vie slusne a seriozne pouzitelne whammy. g-major verzia 2 vie inteligentny pitch shift - druhy hlas dava podla navolenej toniny...
Zaznamenané
Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #299 kedy: 10. Január , 2011, 22:49:58 »

yugi prosim ta vies zistit ake EMG tam mas?
Ako kde vcom v Deanoch?
g-major vs. krabicky je uplne neporovnatelna vec, samozrejme ze v prospech g-major. Harmonizer efekt ? co to ma presne byt ? g-major vie bezny pitchshifter, lubovolny interval k zakladnemu tonu - zneje dost slusne a s minimalnym oneskorenim. vie slusne a seriozne pouzitelne whammy. g-major verzia 2 vie inteligentny pitch shift - druhy hlas dava podla navolenej toniny...
Fu no hovoris ze je lepsie zohnat tu dvojku? Dvojky co som kukal tak stoja 500 cca a 1ku staru pouzitu by som teda vedel zohnat aj za 250-280 co mi je viacej priaznivejsie XD Harmonizer som myslel ako ci nie su umele. Vela multiefektov ma strasne harmonizery. Inak je mozne na G major 1 alebo pripojit expression na Whammy? alebo ma to taku funkciu?

Jo a este aby som nezabudol :D viem ze ktomu treba aj midi pedal... a teda aky by sa oplatil... nie mega extra velky... Okrem Behlingera.
Zaznamenané

Im a little princess
Strán: 1 ... 18 19 [20] 21 22 23 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.073 sekund, 22 otázok.