Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. Apríl , 2024, 00:16:30
Strán: 1 ... 19 20 [21] 22 23 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Moj Džír  (Prečítané 50229 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #300 kedy: 10. Január , 2011, 23:31:37 »

...XD Harmonizer som myslel ako ci nie su umele. Vela multiefektov ma strasne harmonizery. Inak je mozne na G major 1 alebo pripojit expression na Whammy? alebo ma to taku funkciu?...


logicky, ak to vie Whammy, tak jedine s externym midi pedalom, vsak ako inac by si to robil ? a harmonizerom myslis teda co presne ? spravne priradovanie hlasov na zaklade nastavenej stupnice ? ked toto potrebujes, tak jedine G-major dvojku. jednotka vie len fixny interval... moc sa  harmonizeroch ci pitchshifteroch nevyznam (nepouzivam to ako kreativny prvok ku hre), v G-majore pitch shift zneje normalne, nemal som pocit, ze by to bolo umelejsie, ci menej umele...
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #301 kedy: 10. Január , 2011, 23:34:54 »

Ak chces nieco na styl Whammy, tak jedine original Digitech Whammy pedal :), s tymi expression pedalmi a multiefektami je to take nijake, skusal som vselico a treba mat asi original Whammy.
Zaznamenané
Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #302 kedy: 11. Január , 2011, 00:30:42 »

Tak ja viem ze nejde tu o vstavane Whammy :D len som pocul ze to ma aj taku funkciu a ci to nefunguje na nejaky Automatizovany sposob ako Auto-wah alebo podobne. Ale uz som si to trosku prestudoval a kukol par YT videii a asi by mi stacila ta jednotka za par susnov pre moje potreby, ale ak by som nasiel IIku v dobrej cene ani by som nevahal. Ale este mi poradte midi pedal za par korun. Minule tu nekdo predaval nejaky midi footswitch za 90e od nejakeho ceskeho vyrobcu ale uz som to tu nenasiel... uz ani nevem co to bolo za znacku.  ?§!.
Este len tak BTW... objavil som aj ten Rocktron Prophecy II stym nekdo nema skusenosti???
Zaznamenané

Im a little princess
MMM
Hosť
« Odpoveď #303 kedy: 11. Január , 2011, 00:32:58 »

Pozri v inzercii, Sanchez predava jeden za 95e
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #304 kedy: 11. Január , 2011, 00:33:27 »

najlacnejsi je Behringer FCB1010 - vie vsetko a je aj dost bytelny. a da sa s nim aj Whammyovat :)
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #305 kedy: 11. Január , 2011, 00:34:24 »

Pozri v inzercii, Sanchez predava jeden za 95e

ale s tym si nezapedaluje Whammy.
Zaznamenané
MMM
Hosť
« Odpoveď #306 kedy: 11. Január , 2011, 00:34:59 »

ale s tym si nezapedaluje Whammy.


To nie
Zaznamenané
Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #307 kedy: 11. Január , 2011, 00:39:48 »

Pozri v inzercii, Sanchez predava jeden za 95e
JO!!! to je ono dik!!! sice vyzera to konsky velke  Bleee ...Whammy ked tak by som si kupil uz ten pedal ked tak... co uz... Pred Amp strcim overdrive, Wah a whammy a je to... a ked uz to takto bude poriesene tak este musim zohnat AmpGizmo ci co to je aby som cez Midi mohol prepinat Hlavu  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Im a little princess
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #308 kedy: 11. Január , 2011, 00:47:28 »

JO!!! to je ono dik!!! sice vyzera to konsky velke  Bleee ...Whammy ked tak by som si kupil uz ten pedal ked tak... co uz... Pred Amp strcim overdrive, Wah a whammy a je to... a ked uz to takto bude poriesene tak este musim zohnat AmpGizmo ci co to je aby som cez Midi mohol prepinat Hlavu  Bavím sa skvele

- nevyznam sa vo Whammy, skusal som to len par razy. to co je v G-major funguje a da sa plnohodnotne pouzit, nemal som pocit, ze je to len nejaka akoze nahrazka...

- viacej razy som cital nazor, ze dobre bolo nejake prve Digitech Whammy, ktore sa uz roky nerobi, dnes je ho vraj tazsie zohnat a je dost drahe. to co Digitech predava dnes, je proti povodnemu vraj dost zle - tak pisali na nete...

- chcel si sa odkrabickovat, takze mi pride blbost kupit rackovy efekt, co vie Whammy, ale kupit k nemu kontroler bez pedalu a Whammy kupit ako dalsi samostatny efekt...
Zaznamenané
Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #309 kedy: 11. Január , 2011, 00:54:58 »

- nevyznam sa vo Whammy, skusal som to len par razy. to co je v G-major funguje a da sa plnohodnotne pouzit, nemal som pocit, ze je to len nejaka akoze nahrazka...

- viacej razy som cital nazor, ze dobre bolo nejake prve Digitech Whammy, ktore sa uz roky nerobi, dnes je ho vraj tazsie zohnat a je dost drahe. to co Digitech predava dnes, je proti povodnemu vraj dost zle - tak pisali na nete...

- chcel si sa odkrabickovat, takze mi pride blbost kupit rackovy efekt, co vie Whammy, ale kupit k nemu kontroler bez pedalu a Whammy kupit ako dalsi samostatny efekt...

Ako s troma pedalmi sa este da prezit ak neratam potom ten midi controller... ale musim zvazit ze co spravim. Bud prejdem teda na nieco kompaktnejsie a nebudem sa zamotavat medzi kablami a miestom v pedalboarde alebo ostanem tak ako som, len investujem este 300e do uprav a do par krabiciek. :-/
Zaznamenané

Im a little princess
Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #310 kedy: 17. Január , 2011, 14:48:10 »

Ludzia... dostal som ponuku vymenit moj JSX za Blackmore... nema u nekdo v BA aby som mohol odskusat?  Pomoooc!
Zaznamenané

Im a little princess
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #311 kedy: 17. Január , 2011, 14:59:05 »

Ludzia... dostal som ponuku vymenit moj JSX za Blackmore... nema u nekdo v BA aby som mohol odskusat?  Pomoooc!


podla mna fajn ponuka.. mne sa blackmore lubil odost viac..  viem ze to ma niekto z fora tuto z BA...
Zaznamenané

Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #312 kedy: 17. Január , 2011, 15:03:33 »


podla mna fajn ponuka.. mne sa blackmore lubil odost viac..  viem ze to ma niekto z fora tuto z BA...
ako ja som vzdy chcel engl ale pri BM som si neisty v prepinani kanalov a v EQ... neni to take ze pri inych korekciach treba inak vytocit amp na kanaloch? Lebo troska blbe ze ma to 4 kanale a 1eq Smútim... a druha vec je ze uz som na JSX switching system celkom zvykol a oblubil a popricom ked chcem mat plnohodnotne prepinanie na BM tak musim dokupit Z5 switch co stoji 150 Smútim((
Zaznamenané

Im a little princess
tomino11
nováčik
*
Príspevkov: 66


« Odpoveď #313 kedy: 17. Január , 2011, 15:11:58 »

Ludzia... dostal som ponuku vymenit moj JSX za Blackmore... nema u nekdo v BA aby som mohol odskusat?  Pomoooc!

nazdar, ja mam blackmore, mozes si to prist vyskusat ked chces
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #314 kedy: 17. Január , 2011, 15:12:12 »

tomino_11 ti zodpovie vsetko ak sa tu stavi myslim ze on ma blackmore :) mne sa to fakt pacilo jak to hralo, aj cisty aj skresleny.. a mozem jebat 4 kanaly.. tie 2 uplne stacia co tam vyuzijes heh
Zaznamenané

Strán: 1 ... 19 20 [21] 22 23 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.089 sekund, 23 otázok.