Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. Apríl , 2024, 00:56:57
Strán: 1 ... 34 35 [36] 37 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: je ten zvuk v prstoch ? :)  (Prečítané 62548 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #525 kedy: 02. Marec , 2011, 19:56:10 »

Brano nic v zlom, ale ked si bol taky husty a tvrdil z tej preglejkovej nahravky, dokonca nie tvrdil, ale prisahal, ze by si to rozonal aj po 5tich sekundach tak si si mohol aspon tipnut a ukazat aky si velky odbornik na rozoznavanie.


jop, lutujem, ze som si netipol.  Smútim
Zaznamenané

ice:breaker
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 118


Solid Guitar


« Odpoveď #526 kedy: 02. Marec , 2011, 19:57:32 »

aby sme boli uplne objektivni, c.7 uhadol, ze to neni satriani, ale napr. c.5, co bol satriani, napisal jednoznacne, ze neni :)...ostatne neuhadol, kedze vyjadrenia su nejednoznacne. cize takato je hola realita  Zdravíčko

Jasne sorry fakt 7 v pohode, ja som tym nechcel zistovat ziadne ukrutne fakty proste som len bol zvedavy ci to niekto uhadne to bolo vsetko.
Zaznamenané

"blues je o slzach tecucich po licach ciganky ked ju zatvaraju za kradez a zneuzite dokladov na hyper uver !"
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #527 kedy: 02. Marec , 2011, 22:55:11 »

Jasne sorry fakt 7 v pohode, ja som tym nechcel zistovat ziadne ukrutne fakty proste som len bol zvedavy ci to niekto uhadne to bolo vsetko.

musim uznat, ze kloni hraju lepsie, jak satriani smatlavy :) vymazavam si ho zo zoznamu veci, o ktorych si myslim, ze su jasne :)
Zaznamenané
Duger
Hosť
« Odpoveď #528 kedy: 02. Marec , 2011, 23:55:31 »

prečo si neposlal hned tie linky.. lahšie by sa hadalo :D
Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #529 kedy: 03. Marec , 2011, 07:47:07 »

musim uznat, ze kloni hraju lepsie, jak satriani smatlavy :) vymazavam si ho zo zoznamu veci, o ktorych si myslim, ze su jasne :)
maš pravdu a ja som si ho ani nedal..Inak to je nezmysel hadat, hovno uhadneš a ani Branko ..toto bola nazorna ukažka ....sranda že potom už každy ..
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #530 kedy: 03. Marec , 2011, 11:31:11 »

maš pravdu a ja som si ho ani nedal..Inak to je nezmysel hadat, hovno uhadneš a ani Branko ..toto bola nazorna ukažka ....sranda že potom už každy ..

keby som mal hadat Teba, tak trafim na 100%  Bavím sa skvele
Zaznamenané
reeller_sk
stály hosť
*****
Príspevkov: 1432


My best friends are Jim, Jack and Johny


« Odpoveď #531 kedy: 03. Marec , 2011, 13:37:42 »

fu niektoré nahrávky toho gaya s mačkami ma zaskočili ten surfin je úplne ako keby satriani mastil.
Aj ten škaredý čierny hrá pekne. Zdravíčko
A ja som ich hľadal roky a vy takto z jednej.  Bavím sa skvele
Ale satriani ma trocha sklamal na tej klinike bol prečo mal zlomenú ruku Bavím sa skvele?
« Posledná zmena: 03. Marec , 2011, 13:44:33 od reeller_sk » Zaznamenané

I love my VHT!
"proste, vzdy ked si ten final pustim, tak si spomeniem na ten regresivny bordel (kazdy hral iny rytmus, ale nie ako dream, ale ako metallica)"
:D:D...
FakyGrobian
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 478



« Odpoveď #532 kedy: 03. Marec , 2011, 13:50:21 »

keby som mal hadat Teba, tak trafim na 100%  Bavím sa skvele

A nenahral to Joe? Veď je to v odpovediach napísané, video si nevšímaj - to je len ojeb pre oči :)
Zaznamenané

Fender Custom Shop ´55 Precision Bass Relic / Sivčák TB4 Jazz Custom / Sivčák NDHS5 -> kvantum efektov -> Aguilar Tone Hammer 500 -> GK 410 RBH / Ampeg SVT810
ice:breaker
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 118


Solid Guitar


« Odpoveď #533 kedy: 03. Marec , 2011, 13:50:57 »

fu niektoré nahrávky toho gaya s mačkami ma zaskočili ten surfin je úplne ako keby satriani mastil.

Ten typek hra maximalne brutalne fakt ... moze zaskakovat za Satrianiho  Bavím sa skvele
Zaznamenané

"blues je o slzach tecucich po licach ciganky ked ju zatvaraju za kradez a zneuzite dokladov na hyper uver !"
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #534 kedy: 03. Marec , 2011, 14:07:08 »

keby som mal hadat Teba, tak trafim na 100%  Bavím sa skvele
dakujem nemusiš mi lichotit nič ti nehodim Bavím sa skvele
by si sa čudoval ked si hram kaaantri jazzzzz ani sam sa nepoznavam..za chvilu budeme zase hrat v bastione tek ti to predvediem Na zdravie!
inaaač to je to najdoležitejšie mat svoj xicht
« Posledná zmena: 03. Marec , 2011, 14:09:36 od joe » Zaznamenané

reeller_sk
stály hosť
*****
Príspevkov: 1432


My best friends are Jim, Jack and Johny


« Odpoveď #535 kedy: 03. Marec , 2011, 14:38:05 »

dakujem nemusiš mi lichotit nič ti nehodim Bavím sa skvele
by si sa čudoval ked si hram kaaantri jazzzzz ani sam sa nepoznavam..za chvilu budeme zase hrat v bastione tek ti to predvediem Na zdravie!
inaaač to je to najdoležitejšie mat svoj xicht
Joe but the other one.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

I love my VHT!
"proste, vzdy ked si ten final pustim, tak si spomeniem na ten regresivny bordel (kazdy hral iny rytmus, ale nie ako dream, ale ako metallica)"
:D:D...
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1352



« Odpoveď #536 kedy: 03. Marec , 2011, 15:23:36 »

Slovíčka jazz, Joe, Bastion, a mať svoj vlastný xicht mi nejdú spojiť nejak dokopy :-D :-D :-D
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #537 kedy: 03. Marec , 2011, 18:24:36 »

Slovíčka jazz, Joe, Bastion, a mať svoj vlastný xicht mi nejdú spojiť nejak dokopy :-D :-D :-D
dojdi sa pozret a daš dokopy aj mačku s krokodilom...čo mysliš čo som hraval kedysi s ciganmi v bare metal???posrane fanky a jazove standarty,,a ked sme robili prehravky musel si dat uplne čokolvek aj klasiku..preto niektore muziky viac nemusim  Zdravíčko
Zaznamenané

iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #538 kedy: 04. Marec , 2011, 11:39:31 »

dobre ti kloni hraju, aj zvuk maju dobry, no neznie to ako satriani. Skratka hento by som si doma nepustil.
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
Duger
Hosť
« Odpoveď #539 kedy: 04. Marec , 2011, 13:49:07 »

dobre ti kloni hraju, aj zvuk maju dobry, no neznie to ako satriani. Skratka hento by som si doma nepustil.

to bolo ironicky ?  :)
Zaznamenané
Strán: 1 ... 34 35 [36] 37 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.059 sekund, 22 otázok.