Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
23. September , 2024, 12:19:16
Strán: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 37 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: je ten zvuk v prstoch ? :)  (Prečítané 68003 krát)
0 užívateľov a 30 Hostí prehliada túto tému.
reeller_sk
stály hosť
*****
Príspevkov: 1432


My best friends are Jim, Jack and Johny


« Odpoveď #180 kedy: 28. Február , 2011, 18:16:01 »

rastis ty si 20 rokov do zadu s tým satrianim a si na jeho zvuku moc zaťažený v ten zlý ohľad.
Máš u mňa poukážku na nákup nových satrianiho platní.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

I love my VHT!
"proste, vzdy ked si ten final pustim, tak si spomeniem na ten regresivny bordel (kazdy hral iny rytmus, ale nie ako dream, ale ako metallica)"
:D:D...
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #181 kedy: 28. Február , 2011, 18:17:00 »

nie
Vlado, ale sak to sa len tak hovori, ze Zvuk je v prstoch - kazdy chape, ze tam patri presne to, co tu opisujeme a to je rukopis a celkova hra jednotlivca, ze nech hra na cokolvek, stale to bude on.

Potrebujes to este riesit ? Ci si tak zatazeny na slovickach, ak ti zena povie Lubim ta, tak cely zivot od nej budes chciet vediet, co pod tym mysli ?


ani tento ? Lebo nedostatocne si mi odpovedal na to.
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2308



« Odpoveď #182 kedy: 28. Február , 2011, 18:18:50 »

ano mas to v uchu, aj zive bicie od samplov by si rozoznal, to tiez mas v uchu...

v zivote som sa nepustal do porovnavania nejakych samplov, neojebavaj tu pravoslavnych.  Bacha na vec kamo! to bola tiez nejaka Tvoja haluska, co si chcel cosi dokazovat, uz ani neviem co, ale bola to tiez podobna blbost, jak toto co si tu teraz ozivil. ak ty nerozoznas ziveho bubenika, tak mozno by si mal zacat s nejakymi hrat - to je jedine co viem zareagovat na margo tohto.
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #183 kedy: 28. Február , 2011, 18:20:25 »

vlado, mal si vobec kapelu ? lebo to vie inak vyriesit vela problemov  Bavím sa skvele a ked este koncertujes a vela, tak uplne vsetky, co sa tu preberaju.  ha ha ha
« Posledná zmena: 28. Február , 2011, 18:21:05 od Branko » Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2308



« Odpoveď #184 kedy: 28. Február , 2011, 18:22:49 »

rastis ty si 20 rokov do zadu s tým satrianim a si na jeho zvuku moc zaťažený v ten zlý ohľad.
Máš u mňa poukážku na nákup nových satrianiho platní.  Bavím sa skvele

to je dost mozne, ale vsak aj takac tu vytiahol 20 rocny Crystal Planet  Popiskujem si inak coby - nedavno som mal chvilku pozicany album 2006 (?), a tak som to zivajuc pocuval a potom som si pustil nieco ine a hned som ten album zase aj vratil naspat, lebo to bolo stale to iste, co pred tymi 20 rokmi, vcetne zvuku  Bacha na vec kamo! nieco Colosall sa to volalo... ja nemam nic proti nemu, ale ten solo zvuk je taky stale bustrikovy, aspon mne tak zneje... je to samozrejme o vkuse.
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #185 kedy: 28. Február , 2011, 18:25:24 »

to je dost mozne, ale vsak aj takac tu vytiahol 20 rocny Crystal Planet  Popiskujem si inak coby - nedavno som mal chvilku pozicany album 2006 (?), a tak som to zivajuc pocuval a potom som si pustil nieco ine a hned som ten album zase aj vratil naspat, lebo to bolo stale to iste, co pred tymi 20 rokmi, vcetne zvuku  Bacha na vec kamo! nieco Colosall sa to volalo... ja nemam nic proti nemu, ale ten solo zvuk je taky stale bustrikovy, aspon mne tak zneje... je to samozrejme o vkuse.
super colossal je dost nuda.. to je pravda...
Zaznamenané

jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #186 kedy: 28. Február , 2011, 18:27:41 »

vlado, mal si vobec kapelu ? lebo to vie inak vyriesit vela problemov  Bavím sa skvele a ked este koncertujes a vela, tak uplne vsetky, co sa tu preberaju.  ha ha ha

vies, to je tu takto na tomto fore...ja sem chodim ovela skor, ako si sem prisiel ty, tiez tu do mna vtedy picovali, ze trepem somariny, bola tu debata o samploch, vela ludi mi tu oponovalo, potom som sem hodil taky test, boli tu ukazky bicich, vsetko to boli sample..som dal otazku, nech povedia, ktore su zive ukazky a ktore sample..z toho mnozstva odbornikov, co tu boli, sa zapojili asi styria a NIKTO neuhadol, ze su to sample..

preto aj beriem toto forum, tak ako ho beriem, tu je strasne vela odbornikov na vsetko, len vzdy to ostava len v polohe pisania o tom a tam to aj konci..

nemal som nikdy kapelu a nemyslim si, ze ked by som mal kapelu a koncertoval sto rokov, tak si budem mysliet, ze zvuk je v prstoch..inak uz si si vybral drevo na tu tvoju pripravovanu gitaru? lebo ti chcem povedat, ze zvuk je v prstoch, gitara moze byt aj z orgovanu, alebo rovno ani nemusi byt ziadna  Bavím sa skvele
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #187 kedy: 28. Február , 2011, 18:31:16 »

to je dost mozne, ale vsak aj takac tu vytiahol 20 rocny Crystal Planet  Popiskujem si inak coby - nedavno som mal chvilku pozicany album 2006 (?), a tak som to zivajuc pocuval a potom som si pustil nieco ine a hned som ten album zase aj vratil naspat, lebo to bolo stale to iste, co pred tymi 20 rokmi, vcetne zvuku  Bacha na vec kamo! nieco Colosall sa to volalo... ja nemam nic proti nemu, ale ten solo zvuk je taky stale bustrikovy, aspon mne tak zneje... je to samozrejme o vkuse.

ak ma niekto tenky zvuk, tak to je jeff beck a navyse ani nevie hrat  Ja som čert..
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2308



« Odpoveď #188 kedy: 28. Február , 2011, 18:31:53 »

... ukazky bicich, vsetko to boli sample..som dal otazku, nech povedia, ktore su zive ukazky a ktore sample..z toho mnozstva odbornikov, co tu boli, sa zapojili asi styria a NIKTO neuhadol, ze su to sample...

zase klames. vcetci Ti na ten Tvoj "test" srali, lebo to bola blbost. presne preto sa Ti "z odbornikov" do toho nikto nezapojil, nebolo co tam hadat, pretoze merito debaty bolo v inom. si tam zase miesal dokopy rozne veci a arumentoval si krizom argumentami z podobnych sfer, ale s nepochopenou pointou.
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2308



« Odpoveď #189 kedy: 28. Február , 2011, 18:33:04 »

ak ma niekto tenky zvuk, tak to je jeff beck a navyse ani nevie hrat  Ja som čert..

materska skola  ?§!.
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #190 kedy: 28. Február , 2011, 18:34:35 »

vies, to je tu takto na tomto fore...ja sem chodim ovela skor, ako si sem prisiel ty, tiez tu do mna vtedy picovali, ze trepem somariny, bola tu debata o samploch, vela ludi mi tu oponovalo, potom som sem hodil taky test, boli tu ukazky bicich, vsetko to boli sample..som dal otazku, nech povedia, ktore su zive ukazky a ktore sample..z toho mnozstva odbornikov, co tu boli, sa zapojili asi styria a NIKTO neuhadol, ze su to sample..

preto aj beriem toto forum, tak ako ho beriem, tu je strasne vela odbornikov na vsetko, len vzdy to ostava len v polohe pisania o tom a tam to aj konci..

nemal som nikdy kapelu a nemyslim si, ze ked by som mal kapelu a koncertoval sto rokov, tak si budem mysliet, ze zvuk je v prstoch..inak uz si si vybral drevo na tu tvoju pripravovanu gitaru? lebo ti chcem povedat, ze zvuk je v prstoch, gitara moze byt aj z orgovanu, alebo rovno ani nemusi byt ziadna  Bavím sa skvele
ty proste nevies pochopit metaforu - zvuk je v prstoch. To je asi cele, co k tomu mozem napisat.  Na zdravie!
Zaznamenané

jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #191 kedy: 28. Február , 2011, 18:34:44 »

zase klames. vcetci Ti na ten Tvoj "test" srali, lebo to bola blbost. presne preto sa Ti "z odbornikov" do toho nikto nezapojil, nebolo co tam hadat, pretoze merito debaty bolo v inom. si tam zase miesal dokopy rozne veci a arumentoval si krizom argumentami z podobnych sfer, ale s nepochopenou pointou.

ano presne takto to bolo a ty ako si prisiel do tejto debaty, hned si pochopil, co je podstata tejto debaty a argumentacne si ma odrovnal  Smútim
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #192 kedy: 28. Február , 2011, 18:35:41 »

ty proste nevies pochopit metaforu - zvuk je v prstoch. To je asi cele, co k tomu mozem napisat.  Na zdravie!

no uz dufam, ze to je posledne, co si k tomu napisal  Popiskujem si
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2308



« Odpoveď #193 kedy: 28. Február , 2011, 18:36:45 »

... a argumentacne si ma odrovnal  ...

ja som o tom presvedceny vzdy po kazdom prispevku co napisem. ale asi nemam dar pisma, ked to nevies pochopit tolke roky.  Je mi do plaču
Zaznamenané
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #194 kedy: 28. Február , 2011, 18:39:26 »

ja som o tom presvedceny vzdy po kazdom prispevku co napisem. ale asi nemam dar pisma, ked to nevies pochopit tolke roky.  Je mi do plaču

mas ine dary, nezufaj..a teraz si pusti jeffa becka..toho, co tak krivo hra  Ja som čert..
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
Strán: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 37 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.049 sekund, 23 otázok.