Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
23. September , 2024, 12:20:49
Strán: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 37 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: je ten zvuk v prstoch ? :)  (Prečítané 68016 krát)
0 užívateľov a 31 Hostí prehliada túto tému.
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #210 kedy: 28. Február , 2011, 19:12:03 »

- kauza sample
- kauza vytvarne umenie
- znackove vs. noname gitary

... ... atd. vsade si myslis ze mas pravdu ty. vsade si dostal kvantum argumentov, aj kvalitnych. napriek tomu si roky ides to svoje - skorej nez o hladani pravdy je to podla mna skorej o nejakych povahovych crtach, hm ?  Žmurk


vies, keby tu boli tie stare debaty, kazdy si to moze precitat a utvori si vlastny nazor, je to tu este?

asi si priehliadol, ze napr. dneska mi dali za pravdu, napr. yngwier, icebreaker a tusim aj cubo..ako je to mozne, sak tu padlo tolko argumentov a dokonca aj kvalitnych, preco maju taky nazor, ako ja Huh!..asi maju rovnake povahove crty ako ja  Popiskujem si
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #211 kedy: 28. Február , 2011, 19:12:37 »

- kauza sample
- kauza vytvarne umenie
- znackove vs. noname gitary

... ... atd. vsade si myslis ze mas pravdu ty. vsade si dostal kvantum argumentov, aj kvalitnych. napriek tomu si roky ides to svoje - skorej nez o hladani pravdy je to podla mna skorej o nejakych povahovych crtach, hm ?  Žmurk

ja by som skor povedal, ze nic neskusil este... sak hen, kapelu nemal, poriadnu gitaru nedrzal...  Na zdravie! aspon sex si mal ?  Bavím sa skvele
Zaznamenané

jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #212 kedy: 28. Február , 2011, 19:15:28 »

a ver, ze aj keby satriani zahral 70 sukien mala, tak to podla jeho tvorby tonu a hry rozpozna hociktory gitarista, co ma napocuvaneho satrosa aspon na 40 %.  Žmurk

ja mam satrianiho napocuvaneho dovolim si povedat velmi vela, uz som videl par gitaristov na youtube, ktori hrali jeho covery a hrali ich tak, ze keby som nevidel, ze to hraju ini ludia, kludne by som uveril, ze to hra satriani..a v tom videu kde hra satriani na tej preglejke, keby som ho nevidel, kludne by som uveril, ze to hra nejaky jeho imitator..ale je mi jasne, ze ja som ja a ty si ty.
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #213 kedy: 28. Február , 2011, 19:16:28 »

ja mam satrianiho napocuvaneho dovolim si povedat velmi vela, uz som videl par gitaristov na youtube, ktori hrali jeho covery a hrali ich tak, ze keby som nevidel, ze to hraju ini ludia, kludne by som uveril, ze to hra satriani..a v tom videu kde hra satriani na tej preglejke, keby som ho nevidel, kludne by som uveril, ze to hra nejaky jeho imitator..ale je mi jasne, ze ja som ja a ty si ty.
vidis, ja som zasa videl tiez x coverov, ale ani jeden nehral ako satros. Tak hod nejaky teda.  Na zdravie!
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #214 kedy: 28. Február , 2011, 19:18:46 »

...
- kauza vytvarne umenie
...
toto by ma celkom zaujimalo + vladove nazory samozrejme.  Som frajer
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #215 kedy: 28. Február , 2011, 19:19:41 »

ja mam satrianiho napocuvaneho dovolim si povedat velmi vela, uz som videl par gitaristov na youtube, ktori hrali jeho covery a hrali ich tak, ze keby som nevidel, ze to hraju ini ludia, kludne by som uveril, ze to hra satriani..a v tom videu kde hra satriani na tej preglejke, keby som ho nevidel, kludne by som uveril, ze to hra nejaky jeho imitator..ale je mi jasne, ze ja som ja a ty si ty.

co znamena ze zvuk je v prstoch teda, nie?  Bavím sa skvele
Zaznamenané

jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #216 kedy: 28. Február , 2011, 19:22:53 »

co znamena ze zvuk je v prstoch teda, nie?  Bavím sa skvele

nie karol, precitaj si debatu este raz  Bavím sa skvele
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #217 kedy: 28. Február , 2011, 19:24:34 »

vidis, ja som zasa videl tiez x coverov, ale ani jeden nehral ako satros. Tak hod nejaky teda.  Na zdravie!

to bolo daavno, co som pozeral na youtube imitatorov satrianiho a vaia, to by som teraz uz urcite nenasiel, lebo nemam sajnu, co to boli za ludia
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #218 kedy: 28. Február , 2011, 19:27:05 »

to bolo daavno, co som pozeral na youtube imitatorov satrianiho a vaia, to by som teraz uz urcite nenasiel, lebo nemam sajnu, co to boli za ludia
skus pohladat, nevyhovaraj sa.
Zaznamenané

jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #219 kedy: 28. Február , 2011, 19:30:26 »

skus pohladat, nevyhovaraj sa.

nevyhovaram sa, proste si na to uz nepamatam a teraz pozeram tv, tak hladat nejdem, ja tu nepotrebujem nikomu nic dokazovat, ak si myslis, ze trepem, tak si to mysli  Bavím sa skvele

a ty si z tych ludi, co jednoducho nedokazu nestranne a racionalne vyhodnocovat informacie, aspon z toho ako pises na forum, mam taky nazor
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #220 kedy: 28. Február , 2011, 19:30:30 »

nie neuhadol, ani satrianiho by si neuhadol, keby hral na preglejkovej gitare kohutika jarabeho.

...
este mi neda... zaujima ma, jak potom beries gitaristov... potom vlastne medzi nimi nevidis rozdiel, su jak stroje.

Lebo ja rozoznam gitaristu podla hry a viem jak hra satriani, jak hra vai, petrucci a je jedno, cez co hraju, stale ich dokazem rozoznat. Myslim, ze to hocikto, ci ?
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #221 kedy: 28. Február , 2011, 19:33:10 »

nevyhovaram sa, proste si na to uz nepamatam a teraz pozeram tv, tak hladat nejdem, ja tu nepotrebujem nikomu nic dokazovat, ak si myslis, ze trepem, tak si to mysli  Bavím sa skvele

a ty si z tych ludi, co jednoducho nedokazu nestranne a racionalne vyhodnocovat informacie, aspon z toho ako pises na forum, mam taky nazor
no nam vsetkym dokazujes svoju blbu teoriu, ale sak nevadi.  Bavím sa skvele

a niesom, to ma nepoznas. Zas mam svoj nazor a svoje skusenosti, musim napisat, ze som poskusal zrejme viac gitar a viac aparatov ako ty, no stale mi to hralo rovnako, ale mne osobne sa hralo aj na drahsej gitare lepsie, co tebe nie, aj ked si na nej este nehral.  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 28. Február , 2011, 19:33:49 od Branko » Zaznamenané

jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #222 kedy: 28. Február , 2011, 19:37:49 »

este mi neda... zaujima ma, jak potom beries gitaristov... potom vlastne medzi nimi nevidis rozdiel, su jak stroje.

Lebo ja rozoznam gitaristu podla hry a viem jak hra satriani, jak hra vai, petrucci a je jedno, cez co hraju, stale ich dokazem rozoznat. Myslim, ze to hocikto, ci ?

precitaj si este raz tu prvu vetu, co si napisal a zamysli sa fakt trochu viac, ak mas na to mozgovu kapacitu  Bavím sa skvele
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #223 kedy: 28. Február , 2011, 19:40:22 »

no nam vsetkym dokazujes svoju blbu teoriu, ale sak nevadi.  Bavím sa skvele

a niesom, to ma nepoznas. Zas mam svoj nazor a svoje skusenosti, musim napisat, ze som poskusal zrejme viac gitar a viac aparatov ako ty, no stale mi to hralo rovnako, ale mne osobne sa hralo aj na drahsej gitare lepsie, co tebe nie, aj ked si na nej este nehral.  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele

ano dokazujem, mas pravdu  Bavím sa skvele

ano, mas svoje skusenosti, skusal si urcite viac aparatov a gitar ako ja a stale ti to hralo rovnako a na drahsej gitare sa ti hralo lepsie..este nieco?  Bavím sa skvele
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #224 kedy: 28. Február , 2011, 19:42:07 »

...este nieco?  Bavím sa skvele
hej, ze si jak 5 rocny.  :)
Zaznamenané

Strán: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 37 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.09 sekund, 23 otázok.