Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
23. September , 2024, 10:17:12
Strán: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 37 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: je ten zvuk v prstoch ? :)  (Prečítané 67938 krát)
0 užívateľov a 19 Hostí prehliada túto tému.
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #315 kedy: 01. Marec , 2011, 15:37:50 »

viem, ze sa chces z toho vyvliect, lenze som ti polozil otazku, na ktoru si zatial neodpovedal, tak cakam, mas druhy pokus  Popiskujem si


kto si ty, ze davas nejake sance, pokusy ?  Bavím sa skvele ja viem, ze ty nepochopis a si tvrdohlavy, zato nemas zensku mozno.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

duro
stály hosť
*****
Príspevkov: 1011


Tone is in Fingers!


« Odpoveď #316 kedy: 01. Marec , 2011, 15:40:03 »

jednoznačne  tam    Na zdravie!
Zaznamenané

TONE IS IN FINGERS Si píš!!!
Fender stratocaster,OLP Luke model  EMG-pickups,Marshall plexi 1987 x,1960 AX, Dunlop cry baby, Ibanez ts-9, Maxon sd-9,Arion stereo chorus,T.C Nova delay
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #317 kedy: 01. Marec , 2011, 15:40:42 »

kto si ty, ze davas nejake sance, pokusy ?  Bavím sa skvele ja viem, ze ty nepochopis a si tvrdohlavy, zato nemas zensku mozno.  Bavím sa skvele

vidis, takto to tu chodi, proste chcete ma strasne sundat, ale ked vam dojdu argumenty, vzdy odbacate :)

pretoze je je dno, kolko tonov zahras, ci jeden alebo 20, ak je zvuk v prstoch, musi byt rozdiel aj ked zahra gitarista iba jeden ton
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
ice:breaker
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 118


Solid Guitar


« Odpoveď #318 kedy: 01. Marec , 2011, 15:40:57 »

a co sam ja koko*t aby som plytval casom okrem vypisovania este aj na to ? no nechces ist rovno do riti ?

Sorry, ale tejto casti fakt nechapem predsa odpovedat a pisat Ta nikto nenuti ... alebo ano ?

OK tak teda ten test je zbytocne riesit ... staci mi tolko ... neviem preco Ty stale odpovedas mne takymto sposobom kedy som Ta ja urazil, ale OK proste sa ignorujme a bude to v pohode ... moze byt ?
Zaznamenané

"blues je o slzach tecucich po licach ciganky ked ju zatvaraju za kradez a zneuzite dokladov na hyper uver !"
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #319 kedy: 01. Marec , 2011, 15:41:53 »

to je to, co ja nazyvam TON
no vidis a odborny svet to vola farba zvuku, alebo timbre po anglicky
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2308



« Odpoveď #320 kedy: 01. Marec , 2011, 15:43:13 »

moj nazor je ten ze ZVUK je vysledny produkt viacerych faktorov, z ktorych jednym je hlavne TON gitaristu. To aky ma percentualny podiel je diskutabilne... dalsimi su aparat, gitara, kable, zvysok techniky, pocet nastrojov v kapele, pomery hlasitosti, pocet ludi ktori piju alkoholicke napoje v prednych radach :)

a co takto - ze gitarista hra na gitaru TONY a z gitary mu leze ZVUK ?  :)
Zaznamenané
myso
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 634



« Odpoveď #321 kedy: 01. Marec , 2011, 15:44:26 »


OK tak teda ten test je zbytocne riesit ..


Kua, to ne! Test sprav, nenechaj sa odradit vytocenym Rastisom  Žmurk
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #322 kedy: 01. Marec , 2011, 15:44:47 »

vidis, takto to tu chodi, proste chcete ma strasne sundat, ale ked vam dojdu argumenty, vzdy odbacate :)

pretoze je je dno, kolko tonov zahras, ci jeden alebo 20, ak je zvuk v prstoch, musi byt rozdiel aj ked zahra gitarista iba jeden ton
zas ten zvuk v prstoch...  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bravooo

ale sak to je METAFORA vlado, METAFORA. to sa len tak hovori, chapes ? To musi byt kkt clovek, co sa bude hrat so strihanim tonov a generovat nejaky ton a zvuk na brnknuti. Ano, aj v brnknuti je rozdiel, sak kazdy inak drzi trso, inak udrie, pod inym uhlom... ale to sa neda takto generovat. Uz nebud jak maly.


btw: my ta nechceme sundat, aspon ja nie. Ty sa sundavas sam a za ten cas si uz dost nizko.  Smútim
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2308



« Odpoveď #323 kedy: 01. Marec , 2011, 15:45:29 »

Sorry, ale tejto casti fakt nechapem predsa odpovedat a pisat Ta nikto nenuti ... alebo ano ?...

nenuti, ale ty si zacal s tym posudzovanim mna podla uhadnutia Tvojej sutaze.
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2308



« Odpoveď #324 kedy: 01. Marec , 2011, 15:47:00 »

Kua, to ne! Test sprav...

presne tak, treba to spravit. skusim aj ja hadat, mozno najprv pod novym nickom  Popiskujem si
Zaznamenané
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #325 kedy: 01. Marec , 2011, 15:48:30 »

zas ten zvuk v prstoch...  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bravooo

ale sak to je METAFORA vlado, METAFORA. to sa len tak hovori, chapes ? To musi byt kkt clovek, co sa bude hrat so strihanim tonov a generovat nejaky ton a zvuk na brnknuti. Ano, aj v brnknuti je rozdiel, sak kazdy inak drzi trso, inak udrie, pod inym uhlom... ale to sa neda takto generovat. Uz nebud jak maly.


btw: my ta nechceme sundat, aspon ja nie. Ty sa sundavas sam a za ten cas si uz dost nizko.  Smútim

fakt uz nemam chut na toto reagovat, zas by som sa musel vracat na zaciatok vcerajsej debaty, proste radsej uz na to ser  Bavím sa skvele
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #326 kedy: 01. Marec , 2011, 15:48:54 »

opytajte sa mucimana co nahrava gitaristov ze - ak hravaju na co ja viem jeden, dva aparaty co maju v studiu ze ci im to znie vzdy  rovnako?  :)
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #327 kedy: 01. Marec , 2011, 15:51:57 »

a co takto - ze gitarista hra na gitaru TONY a z gitary mu leze ZVUK ?  :)

ano ale velakrat zalezi od toho ako ich hra a nie ake ich hra :) to je to.. ked dam zahrat dvom ludom co vedia hrat jednoduche stupnice budu zniet inak ti dvaja ludia.. fakt je ze ja si pod pojmom ton predstavim viac veci nez len tonalnu vysku  :)
Zaznamenané

miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #328 kedy: 01. Marec , 2011, 15:52:28 »

musicman ma v pici detinske roztrzky obyvackovych gitaristov s nenaplnenymi snami (vratane mna)  Bavím sa skvele
Zaznamenané

stoka!
vikur
VIP
stály hosť
*
Príspevkov: 1422


hejter


« Odpoveď #329 kedy: 01. Marec , 2011, 15:57:06 »

musicman ma v pici detinske roztrzky obyvackovych gitaristov s nenaplnenymi snami (vratane mna)  Bavím sa skvele

a ja som sa snim chcel kamosit  Bavím sa skvele
Zaznamenané

prs a bogner co ine?
http://jurajduc.com
Strán: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 37 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.06 sekund, 23 otázok.