Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
23. September , 2024, 04:15:30
Strán: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 37 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: je ten zvuk v prstoch ? :)  (Prečítané 67735 krát)
0 užívateľov a 5 Hostí prehliada túto tému.
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #435 kedy: 01. Marec , 2011, 22:11:00 »

počúvam to na 6 E sluchátkach lebo sa mi nechce zapínať počítač a teraz idem na hodinkách proste treba opakovať test, tento je irelevantný.  Bavím sa skvele
Ja čakám na Branka ešte nech sa vyjadrí a potom to môžme uzavrieť zmazať tému aj účet a ísť pásť husy.  Bavím sa skvele

ano zas dalsie alibi, ak by si sa nahodou netrafil, je mi to jasne  Na zdravie! Bavím sa skvele
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #436 kedy: 01. Marec , 2011, 22:15:52 »

nie, ja tvrdim, ze kazdy gitarista ma nejaky zvuk a nejaky ton, su to dve rozdielne veci a tym padom, moze mat gitarista napr. zly zvuk a dobry ton a oni tvrdia nieco ine

a este taky detail, preco pises, ze VSETKYCH chcem presvedcit? sak su tu aj taki, co somnou suhlasia, si si nevsimol?  :)

vlado, ja som presvedceny o tom ze je to tak ako som napisal a nik ma nepresvedci o opaku  Bavím sa skvele
Zaznamenané

stoka!
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #437 kedy: 01. Marec , 2011, 22:16:54 »

vlado, ja som presvedceny o tom ze je to tak ako som napisal a nik ma nepresvedci o opaku  Bavím sa skvele

musicman ta presvedci, ked mu poviem, aby ti dal jednu otcovsku  Bavím sa skvele
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #438 kedy: 01. Marec , 2011, 22:17:32 »

musicman ta presvedci, ked mu poviem, aby ti dal jednu otcovsku  Bavím sa skvele

fyzicke tresty uz davno nezaberaju  Bavím sa skvele
Zaznamenané

stoka!
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #439 kedy: 01. Marec , 2011, 22:22:19 »

fyzicke tresty uz davno nezaberaju  Bavím sa skvele

to by si sa divil  Bavím sa skvele

inak divne je, ze Branko zrazu zdrhol, asi sa odhlasil a teraz to analyzuje, kuka videa na youtube a porovnava, rano budu mozno vysledky  Bavím sa skvele
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
ice:breaker
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 118


Solid Guitar


« Odpoveď #440 kedy: 01. Marec , 2011, 22:28:43 »

to by si sa divil  Bavím sa skvele

inak divne je, ze Branko zrazu zdrhol, asi sa odhlasil a teraz to analyzuje, kuka videa na youtube a porovnava, rano budu mozno vysledky  Bavím sa skvele

ja som bol v tom, ze on odpovie ako prvy a vsetko rozozna skor ako mu to winamp stihne nabufferovat  :)
Zaznamenané

"blues je o slzach tecucich po licach ciganky ked ju zatvaraju za kradez a zneuzite dokladov na hyper uver !"
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #441 kedy: 01. Marec , 2011, 22:29:33 »

mna viac ako cele rozuzlenie tejto telenovely zaujima kto vlastne je ten icebreaker  Bavím sa skvele
Zaznamenané

stoka!
reeller_sk
stály hosť
*****
Príspevkov: 1432


My best friends are Jim, Jack and Johny


« Odpoveď #442 kedy: 01. Marec , 2011, 22:33:01 »

mna viac ako cele rozuzlenie tejto telenovely zaujima kto vlastne je ten icebreaker  Bavím sa skvele
nedá sa tu dať páči sa mi to tak musím takto.  Bavím sa skvele
ale fakt kto si?


Zaznamenané

I love my VHT!
"proste, vzdy ked si ten final pustim, tak si spomeniem na ten regresivny bordel (kazdy hral iny rytmus, ale nie ako dream, ale ako metallica)"
:D:D...
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #443 kedy: 01. Marec , 2011, 22:33:30 »

ja som bol v tom, ze on odpovie ako prvy a vsetko rozozna skor ako mu to winamp stihne nabufferovat  :)

no len aby to nedopadlo tak, ze dostal akurat virus do pc a tyzden sa tu neukaze  Bavím sa skvele
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #444 kedy: 01. Marec , 2011, 22:35:38 »

mna viac ako cele rozuzlenie tejto telenovely zaujima kto vlastne je ten icebreaker  Bavím sa skvele

mna to tiez zaujima a ten clovek ma u mna tri piva, uz len kvoli tomu testu, ze si dal tu namahu a aspon sa ukazalo, ze ked sa niekto bije do prs, ze on rozozna, neni boha, ze nie, tak potom ked ma k tomu prist, uz sa mu zacnu plnit trenky a nechavaju si zadne dvierka, ze ved to som pocuval iba cez sluchadla za 6E alebo som to len tak narychlo vypocul  Bavím sa skvele
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
Duger
Hosť
« Odpoveď #445 kedy: 01. Marec , 2011, 22:39:34 »

ja skusim tiež  No hanbím sa.. jeho songy nepoznam čiže u mna to je važne len o hre

1.0%
2.65%
3.90%
4.99%
5.0%
6.0%
7.90%
Zaznamenané
reeller_sk
stály hosť
*****
Príspevkov: 1432


My best friends are Jim, Jack and Johny


« Odpoveď #446 kedy: 01. Marec , 2011, 22:40:36 »

mna to tiez zaujima a ten clovek ma u mna tri piva, uz len kvoli tomu testu, ze si dal tu namahu a aspon sa ukazalo, ze ked sa niekto bije do prs, ze on rozozna, neni boha, ze nie, tak potom ked ma k tomu prist, uz sa mu zacnu plnit trenky a nechavaju si zadne dvierka, ze ved to som pocuval iba cez sluchadla za 6E alebo som to len tak narychlo vypocul  Bavím sa skvele
no počkaj ty sa tu zabávaš, ale my tu teraz s rasťom tŕpneme ako nás roznesieš na prstoch a budeme na hanbu.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

I love my VHT!
"proste, vzdy ked si ten final pustim, tak si spomeniem na ten regresivny bordel (kazdy hral iny rytmus, ale nie ako dream, ale ako metallica)"
:D:D...
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #447 kedy: 01. Marec , 2011, 22:42:58 »

ja skusim tiež  No hanbím sa.. jeho songy nepoznam čiže u mna to je važne len o hre

1.0%
2.65%
3.90%
4.99%
5.0%
6.0%
7.90%


toto su divne odpovede, ked uz to chces vyjadrit v %, tak bud 0 alebo 100, lebo napr. 65 a 90, to je co?  Bavím sa skvele
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #448 kedy: 01. Marec , 2011, 22:46:10 »

no počkaj ty sa tu zabávaš, ale my tu teraz s rasťom tŕpneme ako nás roznesieš na prstoch a budeme na hanbu.  Bavím sa skvele

neroznesiem, ak si nahodou aj trafil, tak si dobry, aj ked tie ukazky nie su uplne najlepsie, ako som napisal, ide o to, ako si reagoval, proste este poobede si tvrdil, ze to isto rozoznas a teraz vecer si si uz hladal zadne dvierka, cize je tu vidiet, ze to take jednoznacne vobec nie je.. a ked neuhadnete, tak aspon si bude kazdy moct utvorit vlastny nazor na tuto vec

akurat ma sere, ze som dneska dokopy nic nespravil a zabil som tu cely den  Bavím sa skvele
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
Duger
Hosť
« Odpoveď #449 kedy: 01. Marec , 2011, 22:46:34 »

toto su divne odpovede, ked uz to chces vyjadrit v %, tak bud 0 alebo 100, lebo napr. 65 a 90, to je co?  Bavím sa skvele

to je na kolko % som si isty že je to on :D na kolko % by som bol ochotny dať ruku do ohna zato že je to spravna odpoved :D
Zaznamenané
Strán: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 37 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.033 sekund, 23 otázok.