Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
23. September , 2024, 00:26:18
Strán: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 37 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: je ten zvuk v prstoch ? :)  (Prečítané 67630 krát)
0 užívateľov a 12 Hostí prehliada túto tému.
yngwinier
stály hosť
*****
Príspevkov: 1024



« Odpoveď #480 kedy: 02. Marec , 2011, 10:25:03 »

inak sranda je tiez, ze ty tvrdis uplne to iste, co ja, ale do teba nikto nerype..a poviem ti ,ze preco..

lebo ty si vo svojom zivote vyskusal aj drahe gitary a mal si aj skupinu, cize tento jediny zasadny uberargument je na teba neaplikovatelny  Bavím sa skvele

to neviem posudit. Mozno to tak je :) Neviem, ci tie gitary boli drahe, boli to Ibanezy, ale vrazil som do toho celho kopu penazi, casu, vela trpezlivosti, laborovania so zvukom, az som nasiel svoj zvuk. Kapelu uz bohuzial nemam a ani uz nehram.
Myslim, ze ty si mladsi a vsetko este moze prist, kazdopadne drzim palce. Kazdopadne by to ale nemali byt "zle body" v akejkolvek diskusii :)
Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4779


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #481 kedy: 02. Marec , 2011, 10:50:00 »

a teraz si zober, ze napr. MNA zaujima aj zvuk, to robi tiez vela z celkoveho dojmu a takmer vobec ma nezaujima, co z gitaristu vyzaruje, page je podla mna uplne slaby gitarista, takze ako teraz?  Bavím sa skvele
už len Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele a že tomu nerozumieš keby tu bol Satch by ta za Pagiho asi išiel zbit Bavím sa skvele
Chlapci hlavne zdravičko...zhanam papagaja nepreda niekto žaka za polovičnu cenu?Huh! Na zdravie!
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #482 kedy: 02. Marec , 2011, 10:53:44 »

zhanam papagaja nepreda niekto žaka za polovičnu cenu?Huh! Na zdravie!
zoper si takaca, ten furt melie dokola to iste Bavím sa skvele
Zaznamenané
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #483 kedy: 02. Marec , 2011, 10:58:23 »

zoper si takaca, ten furt melie dokola to iste Bavím sa skvele

ja hovorim stale dookola to iste, lebo ludia ako ty nepochopia jednoduche veci na prvykrat, ani na 10ty krat..a ze este vobec mas drzost pisat do tejto temy, ked je z tvojich prispevkov uplne jasne, ze klames  Popiskujem si
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
tibor7
stály hosť
*****
Príspevkov: 962


« Odpoveď #484 kedy: 02. Marec , 2011, 11:00:36 »

No toto by som si nenechal...!
Zaznamenané
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #485 kedy: 02. Marec , 2011, 11:03:49 »

už len Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele a že tomu nerozumieš keby tu bol Satch by ta za Pagiho asi išiel zbit Bavím sa skvele
Chlapci hlavne zdravičko...zhanam papagaja nepreda niekto žaka za polovičnu cenu?Huh! Na zdravie!

zbit by ma nesiel, keby ma videl  Bavím sa skvele

satriani obdivuje hendrixa, mne sa satriani paci najviac a hendrix vobec. ci teraz ked mojmu naj gitaristovi sa paci hendrix, musi sa automaticky pacit aj mne?

ked bude page nosit ruzove tangace a povie, ze sa mu pacia, zacnes ich aj ty nosit?  Bavím sa skvele
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4779


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #486 kedy: 02. Marec , 2011, 11:04:47 »

zoper si takaca, ten furt melie dokola to iste Bavím sa skvele
vela žere a neunesiem ho na ruke,že kvaka dokola to iste by som ho palicou odnaučil...a hodil nanho deku
Zaznamenané

joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4779


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #487 kedy: 02. Marec , 2011, 11:07:59 »

zbit by ma nesiel, keby ma videl  Bavím sa skvele

satriani obdivuje hendrixa, mne sa satriani paci najviac a hendrix vobec. ci teraz ked mojmu naj gitaristovi sa paci hendrix, musi sa automaticky pacit aj mne?

ked bude page nosit ruzove tangace a povie, ze sa mu pacia, zacnes ich aj ty nosit?  Bavím sa skvele
do 30ky ho nemožeš ani pochopit ale su jedince čo ho nikdy nepochopia
maš ružove na predaj ???berem ak ich ale nosi page inak si ich nechaj dalej na sebe Na zdravie!
Zaznamenané

tibor7
stály hosť
*****
Príspevkov: 962


« Odpoveď #488 kedy: 02. Marec , 2011, 11:09:52 »

 ha ha ha ha ha ha ha ha ha
Zaznamenané
yngwinier
stály hosť
*****
Príspevkov: 1024



« Odpoveď #489 kedy: 02. Marec , 2011, 11:51:21 »

skoda, ze neodzneli nazory niektorych clenov fora, ako napr. Pitu, Yesfan, alebo Jaywalker. Bol by som celkom zvedavy...
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #490 kedy: 02. Marec , 2011, 11:56:47 »

ja hovorim stale dookola to iste, lebo ludia ako ty nepochopia jednoduche veci na prvykrat, ani na 10ty krat..a ze este vobec mas drzost pisat do tejto temy, ked je z tvojich prispevkov uplne jasne, ze klames  Popiskujem si
koncim debatu s tebou. je to zbytocne, pokial nezacnes pomenuvat veci spravne miesto toho, aby si presviedcal ostatnych, ze to co cely svet vola farba zvuku, tak ty delis na ton a zvuk a tak je to spravne.

neviem odkial beries, ze klamem, ale z tvojich prispevkov je 5 rokov jasna jedna vec...  Popiskujem si
Zaznamenané
yeah
Hosť
« Odpoveď #491 kedy: 02. Marec , 2011, 12:09:00 »

Poprosim jednu harmony strku moju a jeden zvuk v prstoch dakujem.
Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4779


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #492 kedy: 02. Marec , 2011, 12:09:21 »

skoda, ze neodzneli nazory niektorych clenov fora, ako napr. Pitu, Yesfan, alebo Jaywalker. Bol by som celkom zvedavy...
a na čo??či bolo skor vajce alebo sliepka???
bol som raz v študiu u Dura Kupca bol tam jeden naš znamy muzikant nebudem menovat..povedal že by chcel zvuk ako Zakk Wylde ..Duro mu nato to by tu musel najskor byt ZW aby to tak znelo...myslel všetko ,zvuk,ton atmošku....
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2308



« Odpoveď #493 kedy: 02. Marec , 2011, 12:11:29 »

Ozajstnému gitaristovi hrá všetko plus mínus rovnako.Raz som to tu už spomínal,asi v inej téme.Skúšal sa aparát Mesa Boogie Studio preamp+mesa koncák,potom aparátik Beck/mnohí vedia o čo ide/.Sú to dva diametrálne odlišné ampy,Beck je dokonca lacnučký tranzistor,no a keď na tom zahral ozajstný gitarista,tak to bolo defakto to isté...Akurát sa mu na niečo hralo ľahšie...

vobec nie a hlavne si uplny alibista a zbabelec, lebo si neuhadol tie ukazky, kto bol Satriani a kto bol klon. co neuhadol - ty si ich ani nehadal, co svedci tiez o Tvojom alibizme.
Zaznamenané
yngwinier
stály hosť
*****
Príspevkov: 1024



« Odpoveď #494 kedy: 02. Marec , 2011, 12:14:55 »

a na čo??či bolo skor vajce alebo sliepka???
bol som raz v študiu u Dura Kupca bol tam jeden naš znamy muzikant nebudem menovat..povedal že by chcel zvuk ako Zakk Wylde ..Duro mu nato to by tu musel najskor byt ZW aby to tak znelo...myslel všetko ,zvuk,ton atmošku....
ano, ale vies sam, ze je to zovseobecnenie. A nie je celkom ferove argumentovat zovseobecnujuco, ak je tu diskusia, ktora tuto temu rozobera na drobne. Ty sam si zastanca Marshallu, mas to dokonca v podpise. Podla tychto zovseobecnujucich reci, potom naco Marshall? Potom staci v podstate hocico, ak je cela "veda" ukryta v prstoch. Jasne, je to aj o tom a aj o hentom, posobi to spolu a vytvara celkovy zvuk.
Zaznamenané
Strán: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 37 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.098 sekund, 23 otázok.