Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
24. Apríl , 2024, 02:24:41
Strán: [1] 2 3 ... 9 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Poradte pri kupe lacnej 7-string  (Prečítané 22336 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Hosť
« kedy: 22. Jún , 2005, 20:45:19 »

cawko... uff tu som nebol asi 2 roky... sry ze hned sa pytam.... rozhodol som sa kupit 7cku a neviem ci kupit toto FOKUS IB-7 http://kytary.muzikant.cz/review/show.php?tema=150 alebo daco zhanat ine.... viem ze je to tazke zohnad daco dobre a lacne pri 7ckach ale na izeratoch moc nepochodim... P.S. za gitaru nedam 18k (ibanez)
Zaznamenané
Jimi Cimbala
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1705



« Odpoveď #1 kedy: 22. Jún , 2005, 21:36:30 »

....no gitaru si nekupujes kazdy den a na chvilu,takze by som si uz kupil nieco normalne.....a ibanez 7-micka sa da kupit aj za 10 litrov po prepocte z czk v Praha guitarpark.
Zaznamenané

Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #2 kedy: 22. Jún , 2005, 21:58:55 »

Kludne mozte premenovat temu na ""Poradte pri kupe lacnej 7-string"" :)
Zaznamenané

Jimi Cimbala
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1705



« Odpoveď #3 kedy: 22. Jún , 2005, 22:02:00 »

....ved my radi poradime:-))))
Zaznamenané

Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #4 kedy: 22. Jún , 2005, 23:07:57 »

To by malo byt ""kto lacno poradi pri kupe 7cky""
9156;"alebo ""kto poradi pri kupe lacnej sedmicky""
9157;jopaaa...vidim ze tu riadni maníci chodia ...vo čem to tady ksakru melete.. teda priblizne rozumiem...mal som ibanez rg270dx s floydom...ale radsej som sa toho rychlo zbavil...som za pevne kobylky:))
9158;Skús si ju zobrať do vane čo na to povie. ty si jak ten týpek čo každý deň leští svoje auto a nakoniec zistí že zodral lak - všetkého veža škodí :))
9159;hlavne ak sa ti po troch hodinach zaprasi tak pouvazuj nad tym zeby nebolo lepsie sa z toho kamenolomu prestahovat niekde kde sa prasi menej:-D
9160;no posnazim sa viac nabuduce.mam aj nove struny no nejak som tomu ladeniu a hraniu nevenoval pozornost. ani tie zvuky nie su dobre nastavene, take sunty som sem ani nemal daavat. tak o par dni dam nieco lepsie!
9161;Ja si davam okenu do rozprasovaca,nastriekam na gitaru a cistim handrickami zo starych bavlnenych triciek.Hmatnik a prazce zubnou kefkou.
9162;"no sedmicku som este nemal, ale desina je tak akurat. Najlepsie chladna a orosena. Žmurk
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an aic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
Hosť
« Odpoveď #5 kedy: 23. Jún , 2005, 13:35:31 »

no kukam 6 odpovedi a iba prva za daco stala.... :D Jimi Cimbala kde ako co ja viem ty myslis ibanez grx 720... ? takc o fokus abo tu ibanez grx 720 ?
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #6 kedy: 23. Jún , 2005, 13:39:19 »

no kukal som to a kde si to tam videl... jednine za 12k cz
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #7 kedy: 23. Jún , 2005, 13:44:25 »

Vsetci ostatny temu prehliadli, lebo z nazvu nevedeli o com v nej ide :) Ake je to znacka Fokus? Nie je to nieco v style Stagg? Tu Fokus IB-7 urcite nie. Ved to ma Floyd Rose kopiu tremolo. Ta recenzia, na ktoru bol v uvodnom prispevku link je dost negativna. No co, ved leto sa len zacina, takze mozes peknych par tisic dosetrit. Zatial si kup 14tky struny a urob s nimi H ladenie na svojej terajsej gitare :)
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #8 kedy: 23. Jún , 2005, 16:16:33 »

Pekna recenzia. Neviem sice, co ta gitara stoji, ale kludne je mozne pri troche stastia natrafit na podareny kus. Pri troche doinvestovania hadam aj nejaky cas posluzi. Volil by som ale radsej verziu bez Floyd Rose. V tejto cenovej realcii je to iba starost navyse.
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #9 kedy: 23. Jún , 2005, 16:19:22 »

ja viem ze ten fokus nic moc ale ze sa to da...a le za tie prachy nic lepsie nezozneniem... mozno ten ibanez aj to nefim... no prachov za gitaru viac nedam... fakt... 14 struny mam :) a ladim na H ked struny ovisaju neni to moc dobry sound...
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #10 kedy: 23. Jún , 2005, 16:20:15 »

najlacnejsia ibaneza co uz je ako taka stoji 18k ... to ja zatial nedam... tato fokusa stoji 10k tak nefim.... ta Ibanez GRX-720 http://www.musik-service.de/ProduX/Gitarren/EGitarren/Ibanez_GRX720_7String.htm by tiez vysla do tych 10k - 12k ale tiez to neni nic moc.. tak fakt nefim preto sa pytam vas manikov Žmurk
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #11 kedy: 23. Jún , 2005, 17:05:35 »

Volil by som radsej Ibanez. Je to zabehnuta firma a ani najsam low endy by nemali byt uplny pruser. Navyse nema floyd, ale kobylku ktora sa da nastavit uplne napevno. A lepsie sa bude v buducnosti pripadne predavat. To Fokus je de facto noname a ktovie ake prekvapenia sa daju na takom nastroji najst.
Zaznamenané
Jimi Cimbala
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1705



« Odpoveď #12 kedy: 23. Jún , 2005, 19:47:08 »

...no ja som si tu grx kupil,chcel som vediet ci je sedmicka cesta ktorou chcem ist predtym,nez by som si kupil nejaku pecku....mozem ti povedat,ze na tej lacnej INDONEZSKEJ grx hram ovela castejsie nez na JAPONSKEJ RG.Ono neznamena,ze co je lacne,musi byt zle./Toto je velmi casto prezentovany omyl!/Zalezi aj,ako si to nastavis....Jasne,ze to nie je Vaiov universe,ale za tie prachy neskutocny nastroj! Skus si na tom zahrat a mas jasno.Pripadne prid na nejaky koncert metropolisu-dam ti ju checknut.
Zaznamenané

Hosť
« Odpoveď #13 kedy: 23. Jún , 2005, 21:43:46 »

sak ja nehovorim ze musia byt zle... a este kde sa to da kupit na svk or cz za rozumnu cenu ta grx-720 ? sak ja osm najprv chcel tu ibanezu.. ze ak znacka nejaka ale potom som ju nevedel zohnat a sa mi zadala ze to jak nejaky strat ktory ma 7 strun.. potom som videl ten fokus ze ma akciu a ze to celkom husto vyzera... ale fakt je to ze ktovie co za kus by som chytil...
Zaznamenané
Jimi Cimbala
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1705



« Odpoveď #14 kedy: 23. Jún , 2005, 22:05:49 »

...mame v kapele dve rovnake a obidve su super./nehovorim,ze vsetky su super,ale tie co mame my su OK/Kupili sme ich v Praha guitar park-to je na konci Vaclavaku-dole a dolava /Jungmanovo mamesti myslim,ale nie som si isty/2 dni na to som ich pozeral v Muzikeri.Po prepocte stala jedna okolo 9900 sk a v Muzikeri ich mali za 14000sk. ....ale uz sa polepsili.......
Zaznamenané

Strán: [1] 2 3 ... 9 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.082 sekund, 22 otázok.