Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
25. Apríl , 2024, 06:08:13
Strán: 1 ... 6 7 [8] 9 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Poradte pri kupe lacnej 7-string  (Prečítané 22337 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Gila
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 745



« Odpoveď #105 kedy: 26. Jún , 2008, 06:53:03 »

Cawte!..kedze uz sedmicky...mám teraz moznost kupit Ibanez UV777P BK (2005, custom shop, tensi krk a la Vai) alebo UV7BK (custom shop..1989-tensi krk..presne ako mal steve vai)..oba s DiMarzio Blaze...na UV7BK je aj ibanez custom 3polohovy prepinac a nie cierny, ale chromovy pickguard...neviem medzi nimi rozhodnut..maju tremolo lo pro edge, drevo je americka lipa
bude to asi tak ze vymenim za to moju japonku lp custom zw..a plus doplatim..tych 8-10litrov..takze fajn :)
neviem naozaj ze ktoru. nepoznám ich moc dobre.
dakujem
Zaznamenané

. . .
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #106 kedy: 26. Jún , 2008, 06:58:48 »

skor by som siel do tej UV777 P BK, ale to custom shop sa mi nezda, bude ta chce niekto poriadne ojebat, alebo som blbec. UV sa v custom shope nerobili nikdy, je to "len" J-craft....

Zaznamenané

stoka!
pelko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2146



« Odpoveď #107 kedy: 26. Jún , 2008, 09:42:06 »

Aké snímače sú najlepšie na 7mičky? gitara má pevnú kobylku a struny cez telo čiže nemusia byť nejak extra silné...
Pozeral som po EMG na 7strunku, sú dosť drahé, ale keď to zato stojí...  Bacha na vec kamo!
Zaznamenané
Gila
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 745



« Odpoveď #108 kedy: 26. Jún , 2008, 19:07:32 »

ano...lebyze idem do toho, tak by som ku kobylke by som kupoval Lungren M7...meshuggah rulzz :)
ale ze vraj tam má taky krk, ako to pouzival steve vai...ten typek inac je aj oznaceny a má aj fotku v ibanez katalogoch... (Honza Kirk Behunek)...
emg uz nechcem..mám taku gitaru...radsej ten lundgren, alebo bare knuckle pickups... :) Na zdravie! Som frajer
Zaznamenané

. . .
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #109 kedy: 26. Jún , 2008, 21:34:16 »

Aké snímače sú najlepšie na 7mičky? gitara má pevnú kobylku a struny cez telo čiže nemusia byť nejak extra silné...
Pozeral som po EMG na 7strunku, sú dosť drahé, ale keď to zato stojí...  Bacha na vec kamo!

Napr. DiMarzio Blaze Custom (pasivne), mne sa tie aktivne az tak moc nepacia (aj ked ich na niektorych gitarach mam).
Zaznamenané
pelko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2146



« Odpoveď #110 kedy: 26. Jún , 2008, 21:37:31 »


Akým spôsobom nepáčia? charakterom zvuku? ja osobne som na aktívke ešte nehral takže neviem čo je to zač  Popiskujem si
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #111 kedy: 26. Jún , 2008, 22:06:37 »

Akým spôsobom nepáčia? charakterom zvuku? ja osobne som na aktívke ešte nehral takže neviem čo je to zač  Popiskujem si

Ja ti ani neviem, proste nejak som zistil ze na gitarach s aktivnymi snimacmi som prestal hrat. Je to take nejake studene, nejde z toho to taky ton alebo co (a tentokrat to nebude mojim hranim :) ). Na nahravke sa z toho urcite da dostat super zvuk, ale ked si len tak hram na aparat, tak ma to az tak moc proste nebavi. A este mi lezie na nervy ta baterka :).
Urcite sa tu vsak najde niekto kto ta bude presviedcat ze prave aktivne snimace su to spravne, mozno ti to bude vyhovovat, treba to proste skusit.
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #112 kedy: 26. Jún , 2008, 22:19:12 »

skor by som siel do tej UV777 P BK, ale to custom shop sa mi nezda, bude ta chce niekto poriadne ojebat, alebo som blbec. UV sa v custom shope nerobili nikdy, je to "len" J-craft....



Presne tak, zober UV777. To ozaj predava Behounek ci ako? Ak ano, tak to su tie jeho klasicke ojeby co ma dvihali zo stolicky ked som s nim niekde cital rozhovor, ze ma specialne vyrobenu gitaru pre Steve Vaia :), ach jaj. Mam ju aj ja, dokonca podpisanu Vaiom ale nikdy by som nepovedal ze to bolo specialne vyrobene pre neho. Jasne ze je to jeho signature model, ale je to v podstate seriova vyroba (aj ked sa asi nejako extremne vela kusov nevyraba) a ziaden custom shop. Dokonca aj co som cital tak jeho gitara Evo je v podstate poskladana zo seriovo vyrobenych nastrojov (dokonca na jednej gitare, mozno aj na Evo pouzival krk z Jem 555 ). Vraj vyberal telo a krk tak ze ked na to poklepal tak krk aj telo museli rezonovat rovnako (rovnaky ton Huh!). 
Zaznamenané
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #113 kedy: 26. Jún , 2008, 22:23:26 »

Mam ju aj ja, dokonca podpisanu Vaiom

nebolia ho ruky z tolkych podpisov Huh!
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #114 kedy: 26. Jún , 2008, 22:26:04 »

nebolia ho ruky z tolkych podpisov Huh!

Sa spytaj jeho :), skor verim ze ho z cvicenia boleli :). Raz som sa s nim stretol vo Viedni v Musikproduktiv, tak som si to nechal podpisat. Inak je to velmi mily chlapik.
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #115 kedy: 26. Jún , 2008, 22:28:25 »

Akurat mi tak napadlo, ze to vsetkych zucastnenych na tomto fore skor bolia prsty od pisania blbosti ako od cvicenia  Ja som čert..
Zaznamenané
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #116 kedy: 26. Jún , 2008, 22:29:56 »

Akurat mi tak napadlo, ze to vsetkych zucastnenych na tomto fore skor bolia prsty od pisania blbosti ako od cvicenia  Ja som čert..

ja vobec necvicim.  dobre sa najem, napijem, zasulozim a potom mi uz na cvicenie nejak nezostava cas .....
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
pelko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2146



« Odpoveď #117 kedy: 26. Jún , 2008, 22:30:35 »

ja vobec necvicim.  dobre sa najem, napijem, zasulozim a potom mi uz na cvicenie nejak nezostava cas .....
Nudný to život rockera  Bavím sa skvele
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #118 kedy: 26. Jún , 2008, 22:38:53 »

ja vobec necvicim.  dobre sa najem, napijem, zasulozim a potom mi uz na cvicenie nejak nezostava cas .....

A to sa chvalis alebo stazujes? :)
Zaznamenané
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #119 kedy: 26. Jún , 2008, 22:42:58 »

A to sa chvalis alebo stazujes? :)


s takymto niecim sa da chvalit ?  :)
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
Strán: 1 ... 6 7 [8] 9 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.103 sekund, 22 otázok.