Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
27. Apríl , 2024, 04:55:44
Strán: 1 [2] 3 4 ... 9 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Poradte pri kupe lacnej 7-string  (Prečítané 22340 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Hosť
« Odpoveď #15 kedy: 23. Jún , 2005, 23:54:22 »

v muzikeri uz nesu... tak by som kupil.. ale doprahy na cestu nemam... a na online shope nemaju ... kua alebo sa mylim.... tak stym fokusom neratat?
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #16 kedy: 23. Jún , 2005, 23:59:41 »

Citácia
Originally posted by DannY ...v muzikeri uz nesu...
Tak nech Ti ju dovezu, snad sa polepsili uz aj v tomto. Ale pre istotu pogoogluj nejake Euro ceny a posli im to tam, nech sa zase neseknu pri cenotvorbe Žmurk...
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #17 kedy: 24. Jún , 2005, 00:02:29 »

tak im skusim napisat maila.... dikes za rady... tak kaslat na tu fokusu hey? rasej tu ibanezu.... ale ked Jimi hovori ze su fasa za tu cenu tak fajn Žmurk
Zaznamenané
Majo Fero
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3686


večne usmiaty gitarista :-)


« Odpoveď #18 kedy: 24. Jún , 2005, 08:32:04 »

Radsej kup ten Ibanez. Fokus bude tiez hrat, ale podstatne horsie.
Zaznamenané
Jimi Cimbala
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1705



« Odpoveď #19 kedy: 24. Jún , 2005, 08:37:53 »

RASTIS:Presne tak! DANNY:Samozrejme,ze mozes trafit aj zly kus,ale to mozes pri kazdej znacke.My sme kupovali dve /dve aj v obchode mali/ a obidve boli uplne v poriadku.Proste pasova vyroba....identicke.....obaja gitaristi sme velmi prekvapeni a spokojni.
Zaznamenané

Hosť
« Odpoveď #20 kedy: 24. Jún , 2005, 16:43:08 »

Jimi tak fajn... len sakra nemozem najst niekde nejaku stalu cenu tej ibanezy.... a ak by som ju kupil tak by som to siel kuknut do BA a kupil to tam ak by sa dalo... to som chcel stou fokusov... najprv omrknut... ale radsej tu ibanezu ... sak znacka je znacka
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #21 kedy: 24. Jún , 2005, 17:03:57 »

zoberu mi toto? http://wholenote.com/resources/revmain.asp?i=7329 - 300$ - 9300 sk alebo http://www.acemusicsuperstore.com/product_info.php/products_id/167/language/en taka ista cena
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #22 kedy: 24. Jún , 2005, 17:12:34 »

No ja by som ich najprv oslovil, ze ci su schopny Ti taku gitaru doviezt na objednavku. A potom, podla toho aku by Ti povedali cenu by som uvidel dalej. V kazdom pripade je lepsie ohanat sa cenou Euro najlepsie z Rakuska, alebo cenou v ceskych korunach. Dolarove ceny su vzdy dost inde, ako europske a oni vedia, ze za dolare to urcite kupovat nebudes, ale do Rakuska alebo Ceska zbehnut mozes...
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #23 kedy: 24. Jún , 2005, 22:12:07 »

aha dobre dobre... vediet... tak im najprl len tak napisem.... dikes za rady...
Zaznamenané
MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #24 kedy: 24. Jún , 2005, 23:52:51 »

Pripadne skus este napisat do Mada music, oni su tiez predajom Ibanezov. www.madamusic.sk Za pokus to hadam stoji. :)
Zaznamenané

Hosť
« Odpoveď #25 kedy: 25. Jún , 2005, 12:18:16 »

inac to je fakt www.madamusic.sk .. tam so chcel tu FOKUSU kupit.. a ked som kukal foto z predajne hadajte co som nam nevidel http://obchod.madamusic.sk/fotoalbum/bratislava/030.jpg IBANEZ GRX720 tak by to tam mohli mat... napisem aj im
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #26 kedy: 25. Jún , 2005, 12:39:16 »

Jaj, vcera som tam bol, mohol som pozriet.
Zaznamenané

Hosť
« Odpoveď #27 kedy: 25. Jún , 2005, 14:57:37 »

uz som chcel tu ibanezu ale teraz ma dakto prehovaral na tu fokusu... kuaa ja sa asi nerozhodnem... na central harmony kazdy by na nej hend menil snimace na tej ibaneze a zas ze fokus je mahagon... a ten nekupim za tu cenu pri ziadnej gitare Jimi aky to ma sound...
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #28 kedy: 25. Jún , 2005, 18:33:37 »

dobre dobre... ja lentak jasne sak v piatok idem do BA testovat ak vybavim... lne stale nefim ktora obe maju svoje + a - co sa tyka dreva a prislusenstva... zhrniem to tak Fokus: neznama gitara z dobreho dreva ma sice floyd a zamky ale tie pri tej kvalite nebude asi vyuzivat a ma 24 prazcov ktore tiez moc nevyuzijem. snimace h-h http://www.guitars-fokus.com/kytary_ib.htm http://kytary.muzikant.cz/review/show.php?tema=150 Ibanez: je to znacka cize kvalitka by mala byt ista ale je to proste skoro obycajna gitara len ma 7strun 22 prazcov a zevraj horsie snimace h-h http://namm.harmony-central.com/SNAMM00/Content/Ibanez/PR/GRX720.html pri oboch mozem dostat zly kus no skor je to mozne pri tej fokuse ze daco nebude sediet ladit... nebriem ohlad na zvuk lebo som ich nepocul... ale ako mi napisu z BA ze ich maju v predajni bud madamusic alebo muziker idem to testnut
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #29 kedy: 25. Jún , 2005, 18:56:19 »

DannY - nejde ani moc o to, ci ten floyd budes pouzivat. Aj bez toho Ti bude robit iba starosti, pretoze aby si na gitaru mohol hrat, musis ju naladit a nastelovat, co je aj na kvalitnom floyde dost oriesok. A ak ho nemas pouzivat, to ze ho tam mas Ti iba pridava problemy. Nehovoriac o tom, ze ty ho vlastne budes pouzivat aj namahat. Budes v nom mat uchytene struny, budes v nom mat uchytene posuvne kamene, budes na nom dostelovavat oktavy a vsetky tieto miesta a zavity su zdroj potencialnych problemov. Cize rozpadnut sa moze, aj ked ho ""nebudes pouzivat""... K tomu kvalitnemu drevu. Ja by som na ten mahagon az tak nedal. Na tom Fokus odkaze maju pri 6-strunnej verzii napisane ""solid wood"", co moze byt cokolvek, ale zrazu 7-icka bude uz fajnovy mahagon ? :hm: Napriklad Gibson pred nedavnom prestal pouzivat pravy hondurasky mahagon pri svojej lacnejsej triede (co su gitary cca 30-40 litrov) a pouziva nejaku lacnu riedku lahku azijsku odrodu, takze toto by som si musel osobne preverit na konkretnom kuse, kde je pravda. Zle snimace na Ibaneze... no... na tom Fokuse budu v lepsom pripade tie iste :)... Preboha vsak maloobchodna cena je 6900,-Kc :!
Zaznamenané
Strán: 1 [2] 3 4 ... 9 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.089 sekund, 22 otázok.